Tešíme sa na máj 2009 IV.

lenand
5. apr 2009

Tak kočky šup do novej témy a ideme zachvílku do finále 😵

jamaat
5. máj 2009

K tej výžive: Myslím, že na Slovensku sa varí deťom oveľa viac normálnej stravy, nepoužíva sa toľko polotovarov a hotových pokrmov ako v zahraničí. Aj keď to v posledných rokoch tiež už ide týmto smerom, veď je jednoduchšie kúpiť a rovno dať zjesť. Nepáči sa mi, že v tom článku píšu, ako keby cukry a tuky všeobecne boli škodlivé. Pokiaľ má dieťa dostatok pohybu a vyváženú stravu, tak tie tuky a cukry spáli, že z nich nezostane ani pamiatka.

mystery7
5. máj 2009

ked si predstavim kolko sme niekedy pojedli lekvarov, masla a kakaa neboli sme vobec tucne deti. nebol cas, lebo sme stale behali povonku, bicykel, kupalisko, nahanacky..... a teraz? deti len sedia pri nete a telke.
boli sme na navsteve a tam taky chlapec, ani z domu nevysiel a pritom slnko svietilo, vsetci sme boli vonku, grilovali,zabavali sa. on sam sedel vo vnutri.

kodada
5. máj 2009

bre ranko babulky, ja hlasim nove babatko, viete? idem vas spatne precitat 😉

zuzkad
5. máj 2009

babulky vobec nestresujte za take blbe clanky, ja to ani necitam, lebo akurat len chut na tu presnidavku som dostala...precitajte si radsej nieco o nasich detickach http://www.juko56.allforum.sk/byk.htm v znameni byka ake asi budu 😉 😉 😉

jamaat
5. máj 2009

Ahoj zuzkad. No ty držíš pokope čoraz pevnejšie 🙂

Mys, presne tak. A riadne sladké boli tie lekváre, lebo sa konzervovalo cukrom, nie umelinami.

zuzkad
5. máj 2009

dadi ahhooooooooooooooj ktoooooooooooooooo ???? piiiiiiiiiiiiiiiiis ?? kacka, sssimi tipujem 🙂 🙂

zuzkad
5. máj 2009

jamaat ja cim viac mam k terminu o to viac sa zatvaram asi 😀 😀 😀 😀 ale ja porodim niekedy slubujem 😀 😀

jamaat
5. máj 2009

zuzkad 😀 ....ja to veru nezvyknem čítať a včera som si naložila za plnú misku jablkovej výživy s piškótami, až som fučala, kým som to dojedla 🙂

jamaat
5. máj 2009

kodada - kackabrcka!

mystery7
5. máj 2009

kto kto kto????

jamaat
5. máj 2009

A lekváre a kompóty mi v tehotenstve chutia ešte viac. Ako keby som vedela - toto leto sme chodili zbierať maliny, černice, čučoriedky, hoci nezvykneme. A narobila som lekvárov, sirupov, kompótov....mňaaaaaam!

zuzkad
5. máj 2009

jamaaat aj si veru dnes kupim vyzivu mnaaaam 😝 😝 😝 ja som vcera "zdravo" ficala na mekaci....tak to uz chodi...nedokazem fungovat na mrkve a mineralke...ja sa tak necitim stastna a najedena 😖 😖

dadi piiiiiiiiiiiiiiiiiis !! Potvorka nas natahujes riadne 😉 😉

martinaxyz
5. máj 2009

my doma jeme tiež len domáci lekvár...chutí mi oveľa viac ako kúpený 🙂

a kto je nové májovčiatko?

mystery7
5. máj 2009

dada: na co cakas???? hovor nam podrobnosti 🙂

zuzkad
5. máj 2009

dadak chce aby sme tipovali...ako pisem kacka, sssimi...inac aj na sssimi by som tipla viac 😉 😉

zuzkad
5. máj 2009

babulky, alebo zeby kossska ??? 🙂 🙂 🙂

jamaat
5. máj 2009

Len či ja stihnem toho býka, mám to na hranici. Ani neviem, aké znamenie je po býkovi, ja totiž na to veľmi neverím.

zuzkad
5. máj 2009

dadiiiiiiiiiiiiiiiii ved ja porodim od samej zvedavostiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii aaaaaaaaaaaaaaaaa 😨 😨 😨 😨 😨 😀 😀 😀 😀 😀

jamaat
5. máj 2009

Aj tak to bude niekto úúúplne iný ako tipujeme. 🙂 Veď ja plno žienok ani nepoznám, čo sú v tabuľke.

mystery7
5. máj 2009

podla mna to bude koska 😀

po bykovi idu blizenci 😉

kodada
5. máj 2009

prepacte, zacitala som sa, ked tu bola bambi

nikomu z vas tip nevysiel, je to monkap
AHoj, volam sa Lenka a narodila som sa vcera 4.5. o 22.05 h., 2950 g a 46 cm. Ja aj maminka sme v poriadku. Pozdravujeme vsetkych. Drzte sa. monkap

martinaxyz
5. máj 2009

gratulujem monkap 😉

zuzkad
5. máj 2009

dadi neuveris...ale pozerala som prave fotky nas tehuliek a pri monke som sa zastavila, ze aj ona uz moze byt mamicka 😉 😉 len som to uz nestihla napisat...ale snaha bola 😀 😀

monke prajem vseeetko naj naj s babulkou...tak ma dievcatkooooo super a krasnu vahu...a aku ju strasili 😖 tesim sa mooooc 🙂 🙂 🙂 🙂

inac dadi ty si taky drobceeeek...som videla tvoju foto brusenka...take malinkeeeee ale je tam uz 😉 😉 😉 😉

blizenci su dobre znamenie....moja maminka je toto znamenie a je super..jedine naladova a to nemam rada...ale aj tak ju lubim 😉 😉 😉

mystery7
5. máj 2009

monkap: srdecne jej gratulujem 😉 ma to za sebou a Lenka vobec nie je taka malicka ako ju strasili, doktori

dupinka
5. máj 2009

baby, poradte: vcera po vysetreni som mala trochu krvi vo vytoku, ale brala som to normalne. No teraz som na intimke mala husty hlien kavovej farby. Je to hlienova zatka, vsak?
Mam s tym nieco robit? Kontrakcie nemam, pobolieva ma podbrusko ako pri menzese, ale nic silne, ziadne tvrdnutie bruska, proste pohodka. Hm??

Zajtra idem na CTG, ozvy aj poradnu... Staci to potom povedat dokymu?

yuxela
5. máj 2009

Caute zenicky, za yuxelu pise v jej mangel. Mala byt sice aprilovka ale malemu sa akosi nechcelo vonku a tak sme to potiahli az do maja. V poslednom case sice menej pisala ale vela vas citala... 😵
Vcera (4.5.2009) sa nam v KE - Saca o 16.30 narodil krasny syncek Jakubko. Meria 50 cm a vazi 3300g - je krasny, vonavucky a hlavne nas najzlatsi. Mamicku riadne potrapil ale je v poriadku.

martinaxyz
5. máj 2009

Ja si myslím, že Ti to stačí povedať zajtra v poradni, len keby sa dialo niečo horšie tak treba ísť do nemocky 😉 neboj sa aj ja som mala výtok po vyšetrení...

dupinka
5. máj 2009

Jeeej, gratulujem dalsim majovciatkam!!!

Martinka, aj ja som si myslela, ze je to vytok po vysetreni, ale dnes toho bolo veeela, ako ked mam normalne menzes, len take kavove.. Ak sa dnes nic nebude diat, tak zajtra poviem dokymu a uvidime, ako to dopadne 😉

henka76
5. máj 2009

blahoželám novým maminkám 😉

martinaxyz
5. máj 2009

tak to bola asi zátka, ale kým Ti neodtečie plodová voda a nemáš kontrakcie tak buď v kľude...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Podobné diskusie


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre