Tešíme sa na máj 2009 IV.

lenand
5. apr 2009

Tak kočky šup do novej témy a ideme zachvílku do finále 😵

jamaat
5. máj 2009

tanulik, veď svoj by nevyhadzovali. Pacient si musí doniesť teplomer z domu. Tichý úžas!

Máme aj digi teplomer, ale ten som nechcela brať do nemocnice, reku nech mi ho tam niekto nečmajzne 🙂

Pokukám na nete nejaké články.

nikanika28
5. máj 2009

...takze je to pravda 😉

jamaat
5. máj 2009

Takže je zákaz predávať, ale používať sa môžu. Píšu tam, že najviac nebezpečná je ortuť pre tehotné a malé deti. Hmmm.... tak si teda zoberiem ten digitálny.

nikanika28
5. máj 2009

tak tak...urcite ich ma este veeela ludi doma. Ja som mala z toho vzdy strach, nikdy (teda, co som vydata) som nemala ortutovy teplomer. Mam asi 4 digitalne 😅 😀

tanulik21
5. máj 2009

nika, jamaat - aj ja som tak citala, ale realita troska ina 😒 , mne inak tiez lepi z ortutovych

nikanika28
5. máj 2009

tanulik, ved prave aj ja...pritom ked som bola mala, mali sme doma len taky teplomer. Asi sa tolko o tom nehovorilo - o tej ortuti.. 😨 . Ja by som urcite nemerala dietatu teplotu ortutovym teplomerom, urcite nie nasmu Lukasovi, je to zive striebro,....clovek ani nevie ako a teplomer sa moze rozbit 😝 . A navyse by ani nevydrzal tolko drzat ten teplomer 😅 🙂

jamaat
5. máj 2009

Ale to by sme ani nemali zahodiť len tak do koša. Je to nebezpečný odpad.

sssimi
5. máj 2009

U nás sa dosť báb sťažuje na moju doktorku. Veľa žien už od nej odišlo. Ja som bola na starostlivosť počas tehotenstva a aj pred tým spokojná, len teraz na konci som si myslela, že ma bude viac sledovať... A teraz je už neskoro meniť doktora... Myslím si, že už dlho malinku nosiť nebudem... Viac sa sledujem a keby niečo nemocnicu mám kúsok od domu, tak tam budem chodiť aj 3x za deň... A o 2 domy vyššie býva kvalitná pôrodníčka, takže pri najhoršom pôjdem aj k nej...
Malinka sa zatiaľ mrví, tak ako vždy, čiže zatiaľ musí byť všetko OK... Vo štvrtok na poradni sa nedám len tak odbiť... Budem vyžadovať prekontrolovanie plodovej vody.

Ja mám doma tiež len digitálne teplomery

nikanika28
5. máj 2009

Hej, ale nikde nepisu, co s nimi 😕 . Mozno ked byva raz za cas zber nebezpecneho odpadu??? Netusim...esteze taky teplomer nemam 😀 😅

nikanika28
5. máj 2009

Simi, ja som __bola__ so svojim doktorom tiez spokojna...az ku koncu to bolo o nicom... Ked som prisla k dr., ktory ma mal rodit, tak zistil, ze mi ten povodny dr. zanedbal zapal...cize vsetko bolo zle. Nakoniec teda vsetko dobre dopadlo, ale co ma to stalo slz a sil...viac som k tomu povodnemu dr. ani nesla, len si tento doktor, co ho mam do teraz vyziadal kartu a bolo. Davaj si naozaj pozor, drzim palceky, urcite to dobre dopadne 😉 😉

sssimi
5. máj 2009

Práve mi volala mamča. Zajtra má dovolenku, tak pôjdeme za tou našou susedou pôrodníčkou do nemocky nech ma riadne vyšetrí. Budem pokojnejšia aj ja a aj mama a aj mm... Chudáčik aj ten už chodí ako tiger v klietke 😀 ...

Jeden plech koláčika som už vybrala a druhý sa mi pečie... Tak nám to tu krásne vonia 😝

nikanika28
5. máj 2009

Tak to je super...istota je gulomet 😉 . Simi, posli jeden plech 😀 😀 , alebo aspon zo dva kolaciky 😅 😅 😅 . Si mi spravila chutky... Co by som si tak teraz dala... 😀

nikanika28
5. máj 2009

Boooze, dala by som si meloooooon 😅 😅 . U nas v Bille uz aj mali, ale ked som videla aky je velky a potom tu cen - ze 200SK...tak som ho ozelela..... Uz by mohli pomaly aj predavat za rozumnejsie ceny, ci nie? Kedy zacina melonova sezona??? 😅

martinaxyz
5. máj 2009

tu sa vypeká vo veľkom 😵 ja by som si tiež dala melón...zdá sa mi, že od štvrtka ide melón do akcie v tescu tak počkám 😉

dualcore
5. máj 2009

ahoj tehulky tak konecne som tu na chvilku lebo moj drobcek spinka.tak kolko mamiciek pribudlo? 🙂

martinaxyz
5. máj 2009

dnes pribudli 2 májovčiatka

sirinka
5. máj 2009

ahojte maminky...su nejake noviny?

ja som si bola vybavit PEDU a hruza, uz som nezvyknuta takto cakat, stolicka bola max. nepohodlna a este si vedla mna sadla mamicka, pekne oblecena ale mierne zapachajuca 🤐 no ale aspon uz mam papier doma...

lenand
autor
5. máj 2009

ahoj aj ja som akurat nakukla že aku mame zase novu maminu 🙂

sirinka
5. máj 2009

martina a ktoze nam porodil?

mystery7
5. máj 2009

vidim, z eo chvilu tu bude viacej mamiciiek ako nas cakateliek 😉

sirinka
5. máj 2009

babatku by som ani ja ortutovym teplomerom nemerala...ale inac sa ich nebojim... 😎

mystery7
5. máj 2009

monkap porodila a myslim, ze yuxela

dualcore
5. máj 2009

kto nam pribudol aj ja som zvedava 🙂

nikanika28
5. máj 2009

Mata, to ozaaaj?? Jooj, to by som teda aj do Tesca vyrazila, je to sice 13km, ale co by som pre melon nespravila 😀 😀

lenand
autor
5. máj 2009

kto pribudol 🙂

mystery7
5. máj 2009

co bude este dobre v tescu v akcii?? ja nemam letak a na nete este nie je 😒

martinaxyz
5. máj 2009

!!!MELÓNY!!!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Podobné diskusie


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre