Tešíme sa na máj 2009 IV.

lenand
5. apr 2009

Tak kočky šup do novej témy a ideme zachvílku do finále 😵

mausy21
6. máj 2009

ahojte,
dievčence tak ako nejde niektorá rodit?

kosska ty čo nič?ako dlho tu chceš ešte stašit?

martinaxyz
6. máj 2009

no ja dokážem v nákupnom centre stráviť aj celý deň...potom to spájame s návštevou kina a tak...

evita6
6. máj 2009

na rodenie nepomohla ani zmena počasia 🙂

rodičia aj svokrovci žijú v rovnakom meste ako my
potrebné obchody mám po ruke - všetky absolvujem s kočíkom
hypermarkety nemusím - bolí ma z nich hlava
prípadné krátke výlety mimo naše mesto sa budeme snažiť absolvovať bez bábätka - nech si ho užijú aj starí rodičia 🙂

evita6
6. máj 2009

martinka to takto okupuješ europu v B.B.? to máš riadnu výdrž

sssimi
6. máj 2009

Zuzkad gratulujééééééééééééééééééééém.... Jaj som šťastná aj za tebáááááááá!!!!!!!!!!! Nech ste zdravučkí a dobre papkáte!!!

Ja som dnes bola u mojej gynekologičky. Mala som ísť až zajtra, ale dnes som mala odvoz a mala som pocit, že malinká sa menej hýbe. Tak som na 1,5 cm otvorená. Poslala ma na monitor a žiadne bolesti nemám. Vyšetril ma aj primár, ale že nemusím zostať ani v nemocke... Že mám čakať na bolesti alebo na prasknutie vody... A ak do utorka nič, tak mám ísť do poradne...

A malinkú ten monitor totálne prebudil... od vtedy sa stále mrví 😀

martinaxyz
6. máj 2009

tak,tak celodenná túra po európe 🙂 teraz už len raz do mesiaca, ale pred otehotnením aj každý víkend...my sa s manželom radi túlame...

mystery7
6. máj 2009

my chodime na velke nakupy 1x do mesiaca a ked nieco zachyba kupim to tu blizko mna, alebo poslem mm. nechcem maleho odmalicka vlacit po obchodoch, kde su rozni ludia, kychaju, kaslu. a ked pojdeme na velky nakup, svokrovci nam ho isto radi postrazia 😀

martinaxyz
6. máj 2009

sssimi a kontrakcie Ti na monitore neukázalo...lebo ja tiež nemám bolesti ale kontrakcie áno a som otvorená trošku...

kosska3003
6. máj 2009

mausi ja tu budem asi az d konca 😀 😀 😀 😀 neviem dufam ze do nedele porodim aspon tak mi vysiel termin c som si pocitala podla dna ked sme mali sexik s mm a vyslo mi to na nedelu
sssimi to bud rada ze si ta tam nenechali tu v Za po termine hned nechavaju lezat aj ked ti nic nieje a to je potom hrozne to cakanie na porod 😠

evita6
6. máj 2009

sssimi - to musíš čakať ďalší skoro týždeň - jooooj 😒
ja mám poradňu zajtra tak som zvedavá...

martinka - ja by som tam manžela vôbec nedostala ale občas sme si spravili pekný deň s kamoškami. Teraz na dlhšiu dobu budem mať prestávku od podobných výletov

soffi
6. máj 2009

ahojte, trak ako baby????ja som este stale 2v1

kosska3003
6. máj 2009

soffi ahoj ty si tu poriadne dlho nebola

martinaxyz
6. máj 2009

evita6 ak bude malé v poriadku tak tam pojdeme na výlet, keď bude mať nejaké 2 mesiace

mystery7
6. máj 2009

ahojky sofi: ja som 2v1 tiez 🙂

mystery7
6. máj 2009

idem jest 😀

kackabrcka
6. máj 2009

mystery7 no ani ja si nechcem ucit na obchody podla mna by malo mat miminko klud, ved 9mes. bolo v brusko a zrazu neonove svetla a vela ludi..

soffi
6. máj 2009

no vete ja len obces, lebo doma nema net, dnes somm bola na ctg a mi tam napsaly neco ze st.vysoka, ale nee co to znaena.Pravdupovedac ja by so to uz mala naradsej za sebou, aj ta najmensa cnnost uz robi problemy....som ao balonik 😅

kosska3003
6. máj 2009

soffi asi babtku bilo rychlejsie srdiecko to je vsetko no to ti verim ja ledva chodim a to ma dr trepu kazdy den do ich ordinacii asi ma urve

evita6
6. máj 2009

ahoj soffi 🙂

bábätku treba na začiatku určite zabezpečiť pokojné prostredie 😉 tento uponáhľaný svet si ešte užije

soffi
6. máj 2009

nakoniec asi pojdem na sekciu kvoli diagnoze predoslej, len ma prekvapilo ze aj tak usim cakat na kontrakcie

kosska3003
6. máj 2009

soffi no to dr su taky chcu ta nechat trosku potrapit

atima
6. máj 2009

ja nechápem načo nechávaju tehulky ktpre idu na sekciu až do kedy nedostanu kontrakcie ved oni by sa nemuseli ani otvarať nie? 😨

atima
6. máj 2009

baby ja už začinam citiť posličkov, kvoly nim som sa aj dnes rano o 4 zobudila a už asi hodinu mam bolesť akokeby som mala dostať menzes. A to už ani nehovorim, že mam bruško ako kamen ☹.

soffi
6. máj 2009

atima to uz znie podozrivo.....pockaj este par hodin a a neprestane tak vyraz.....ja som posl. dni yslela ze uz je to tu lebo ma hrozne boleli rze a vyrazalo to do stehien a celu noc som chodila hore dole, a dnes to aosi preslo..

kosska3003
6. máj 2009

atima mna teraz zacalo pichat v lavom boku a aj ja mam brusko tvrde no uvidim ako to bude pokracovat

atima
6. máj 2009

soffi zda sa mi to skoro aby to na mna prišlo termin mam až o tri tt.

kosska3003
6. máj 2009

idem asi lahnut

atima
6. máj 2009

ja si idem dať sprchu a uvidim čo z toho bude

soffi
6. máj 2009

atima no od 37tt to moze byt kedykolve ne lear stale hovori ze teraz uz kedykolvek mozem porodit....nieje to skoro, pred mesacom by to bolo skoro....no ja idem , o pol tretej mam poradnu, tak sa drzte.. 😉

mystery7
6. máj 2009

ja sa citim uz ako slon, hlavne ked mam vstat z toho vysetrovacieho stola. celkom ako chrobak na chrbte 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Podobné diskusie


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre