Tešíme sa na máj 2009 IV.

lenand
5. apr 2009

Tak kočky šup do novej témy a ideme zachvílku do finále 😵

mystery7
6. máj 2009

dupinka: tak si ma velmi nepotesila, ja som magne len teraz prestala brat, som zvedava kedy sa ja zacnem otvarat 🙄

dupinka
6. máj 2009

mys, uvidime... Mozno ti nasi drobci prekvapia, ved este nemame terminy ani jedna 🙂

mystery7
6. máj 2009

mame casu dost, bude sranda ked bud jun a my nic 😀 😀

atima
6. máj 2009

hej už k nemu chodim na poradne

evita6
6. máj 2009

mystery to ani nestraš - ja som sa rozhodla, že budem mať májovčatko 😀 a najlepšie by bolo keby sme to stihli ešte v znamení býka 😀 😀 😀

atima
6. máj 2009

baby nestrašte aj ja som až teraz prestala brať magne

mystery7
6. máj 2009

nic nebojte, ved vsetko bude ok 😉 musime byt optimistky
ja chcem tiez majovciatko 😉

dupinka
6. máj 2009

Babyyy, ja uz to chcem mat za sebou.. strasne sa na maleho tesime 😵 😵 😵

mystery7
6. máj 2009

my sa tiez tesime a uz sa nevieme dockat 🙂

kosska3003
6. máj 2009

ssssimi no neviem dokedy ale ja sa chystam do nedele porodit tak uvidime 😀 😀 😀

mimi21
6. máj 2009

caute kinderka 😀
zelam vsetkym pekny dniiik, aj ked tu je kosa, hrozna
ja neviem ci nestresujem, ale mam pocit, ako keby mi po kvapkach odchadzala voda...

mimi21
6. máj 2009

juuuuj a gratulujem zuzked a jej drobcekovi, nech su hlavne zdravi

evita som na teba myslela, ze uz si tu dlhsie nebola, tak ci nie si v nemocke, nahodou.... 🙂

sirinka
6. máj 2009

ahojte baby...len nakuknem, ci nie je nieco nove...nejako nestiham... 😝
zajtra mam poradnu, tak som zvedava, ako dopadnem...

sirinka
6. máj 2009

mimi po kvapkach si myslim ze nie...mne aj ked som mala obaly prasknute niekd ehore, islo vzdy po kusku, ako ked si cvrknes trosku viac do gatiek...

mystery7
6. máj 2009

ahojky siri, je tu klidek 😉

kackabrcka
6. máj 2009

atima - este aj ladywitch26 ma termin 8.5. a mausy21 taktiez.. no koska by mala ist ako prva by som jej to dopriala..
mystery - ja som vysadila magne zac. 38tt a veru kym som sa otvorila na 1,5cm trvalo to do 40tt.. ale to je individualne si myslim niektora neni otvorena vobec a ide rodit otvori sa naraz.. a ja tu budem urcite este buduci tyzden behat 😠

tanulik21
6. máj 2009

ahojte, ja som tiez este 2v1, nejak to vcera nevyslo ☹

Zuzkad - gratulujeeeeem,
Simi tak uz len my tu strasime a Kosska ? Mne by to ani nevadilo, ale ked stale mi niekto vyvolava, ze ci UZ, a ja, stale, ze nie ... tak kto by z toho nebol na nervy 🙄

Zajtra mam poradnu, som zvedavaaa co bude...

sirinka
6. máj 2009

mys citam, ze mame oddychovy den 🙂

ja mam brat magnezko este do nedele...lebo moj doki ma nejake plany na predlzeny vikend a potom vysadim...ale pri klarke som rodila aj napriek obrovskym davkam magnezia....ked raz babo von chce, toto ho nezastavi

sirinka
6. máj 2009

tanulik sak ty mozno pockas na mna a sa v ruzinove stretneme 😀

no ja zase bezim, ideme si dat zemiakovu babu 😝

mystery7
6. máj 2009

veru tak, ked deculo chce, tak magnezium ho nezastavi 😀

kackabrcka
6. máj 2009

tanulik21 aj ja tu strasim este piatok ide do 41tt a zajtra mam tiez poradnu tak som zvedava ci sa nieco od utorka zmenilo.. uz mi to lezie na nervy 15km autom k lekarovi sama sa vozim este aj ..

mystery7
6. máj 2009

sama sa vozis? ta obdivujem

mimi21
6. máj 2009

sirinka, mne v nemocke PA povedala, ze to moze byt aj tak po troske...
ale asi plany poplach ☹

tanulik21
6. máj 2009

kosska - tak to drzim palceky, a v nedelu napises, ze ste uz na svete 😉 (najneskor), ja sa chystam uz od 37tt rodit, taka euforia normalne ale po troch tyzdnoch .... no uz to aj opadlo, ale ma to aj vyhodu, aspon nebudem nijak stresovat, budem pokojnejsia (dufam, alebo sa zjasim, ze konecneee to prislo 😀 😀 😀 )

kackabrcka -tak cakam zajtra na spravicky, obdivujem to soferovanie, ja som nejazdila asi uz od zaciatku tehu, som sa vzdy smiala, ze keby ma trafil krc, tak sliapnem na plyn 😀

siri no najneskor snad 15. by sme mali byt na rade - teda ak tych 10 dni plati a potom vyvolavaju, takze celkom pravdepodobne, ze sa stretneme, ak by si sla troska skor 😉

dm1
6. máj 2009

tak ja len nachvilu zdravim. Dnes sme uz konecne doma z porodnice. Do albumu som dala aspon zatial nejake foto drobca. Potom napisem viac.

sirinka
6. máj 2009

mimi moze byt po troske, ale ci zrovna po kvapkach...neviem...

mys ja sa tiez sama vozim do Ba...a vacsinou vtych najvacsich zapchach...ale vzdy lepsie, ako autobusom alebo vlakom 😝

jamaat
6. máj 2009

Ahojte, tak ja mám dnes za sebou prvú kontrolu v nemocke a aj matriku. V nemocke OK, nečakala som dlho, všetko je v poriadku, doktor milý a nežný 🙂 a na pôrod to vraj zatiaľ nevyzerá.
Ale na matrike nás už tetka vytáčala. Boli sme spraviť súhlasné vyhlásenie o otcovstve, keďže nie sme zobratí. Vyčítala som tu na nete, že je to lepšie, lebo dieťa dostane hneď priezvisko po otcovi a po pôrode môže potom otec povybavovať papierovačky. No taký veľký trt! Najskôr ma tetuša poslala domov po rozsudok o rozvode, aby videla, že som rozvedená viac ako 300 dní. Potom nás presviedčala, že je lepšie, ak dieťa dostane priezvisko po mne, lebo aj moje prvé dieťa má moje priezvisko a dôležité je, aby mali rovnaké priezviská. Podotýkam, že moje prvé dieťa je z prvého manželstva. Povedali sme jej, že sa chceme po pôrode zobrať a že ja budem mať obe priezviská, aby som takto patrila k obom deťom. Ale ďalej si mlela svoje a že ak sa zoberieme, tak potom môžeme zmeniť priezvisko aj dieťaťu....no a hovadiny, hovadiny. Tak neviem, keby som sa volala ja aj dcéra ešte po manželovi, ktorý sa mimochodom o svoje dieťa vôbec nezaujíma, tak či terajší partner má mať dieťa s priezviskom exmanžela. Začala sa bŕlať ešte aj v zákone, či nenájde niečo, čím by nás donútila urobiť tak, ako ona chcela. No ja už nejaké skúsenosti s matrikárkami mám, keď som dcére menila priezvisko na svoje rodné, ktoré som si zobrala po rozvode, takže som dlhšie zostala kľudná, ale môjho chlopa už začínali čerti brať.

jamaat
6. máj 2009

Jaaaj....a ešte nakoniec zahlásila, že to aj tak bolo zbytočné chodiť pred pôrodom, lebo potom aj tak budem musieť zase prísť aj ja, lebo budú chcieť odo mňa zase prehlásenie, či som sa medzitým nevydala...a bla bla bla chobotiny.

Idem o tom hneď napísať do témy Paragrafy.

mimi21
6. máj 2009

jamaat, ja som bola vcera na socialke, som tiez niekde vycitala ze treba nejake tlacivo kvoli 2. pilieru atiez to bola riadna sranda
boze statna sprava je niekedy neskutocna 😲

jamaat
6. máj 2009

mys, kacka - už som písala, že mne pomohol na opuchy žihľavový a prasličkový čaj. Zabralo to takmer hneď.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Podobné diskusie


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre