Tešíme sa na máj 2009 IV.

lenand
5. apr 2009

Tak kočky šup do novej témy a ideme zachvílku do finále 😵

zuzkad
8. apr 2009

ahojte tehulky,

bola som vonku s hafkacom mojim a normalne mi bolo teploooo 🙂 🙂 tak som sa moooc tesila, lebo ja milujem ked je teplo a krasne vonku 😅 😅 😅

ja som spala mooc dobre na prekvapenie..v poslednej dobe sa mi spanom polepsil..asi telo vie, ze coskoro nic nenaspim, tak rychlo dobieha co sa da 😀 😀

dupinka prajem skore uzdravenie...vobec neries pristup lekarov...pretoze mam pocit, ze to ked vstupis do ambulancie je vyrusovanie pre nich 😠 😠 na stastie zensku doky mam super 😉 😉

Tie bolesti co mate...sa mi tiez denne opakuju...dokonca som mala uz taku bolest, ze som sa musela prehnut do predu a dychala som..preslo ma to potom...asi po minute uz som si myslela,ze rodim, ale nie 😉 😉 doky som upozornila na tieto caste bolesti, pichania, tvrdnutie, ale povedala mi, ze sa nemam bat, ze telo sa pripravuje na porod a preto tieto reakcie.

mystery7
8. apr 2009

dnes je tu riadne tichucko 😉

kosska3003
8. apr 2009

ahojte babenky tak ja uz som doma s poradne no sme ok ze na porod to este neni a dr mi povedala ze budem mat velke babo ze to tak citi joj dufam ze nebude mat 5 kil kto to odrodi mam sa na co tesit a za tt zase na poradnu no uz sa to blizi do finale 🙂
mystera dnes je ticho bo co viem ma dnes aj vela bab poradnu a je pekne asi su vonku vsetky 🙂

kvetinkaaa
8. apr 2009

ahojte. to teda je 😉
ja som akurat doobedovala, robila som rizotko z tarhone. mnam! sice nemam struhany syr ale som taka leniva ist do obchodu ze som spapala aj bez.

čo nove? asi nič ked nikto nič nepise 😉

kvetinkaaa
8. apr 2009

kosska ahoj, tak super, blahozelam. aj ti babo vazila či nie? sranda ked ti teraz uz povedala ze je velka, do mesiaca bude mat fakt aj 5kg 😉 a ty si pisala ze si ani tehu vitaminky nepapala ze? ja sa bojim ze bude nasa mala, ja som moc tym vitaminom nedala lebo mi nerobili dobre. tak mam boja.

kvetinkaaa
8. apr 2009

no nič zase pisem sama zo sebou..čaute

mystery7
8. apr 2009

koska: nic neboj, urcite to zvladnes a je to len tusak 😉 malinka bude mat mozno 3,5kg - idealnu vahu 🙂

kveti: mnam aj ja mam rada tarhonu. ja som tiez ziadne vitaminy nejedla, nic sa neboj, milacikovia budu ok 😉

mystery7
8. apr 2009

ja som tuuuu ☹

steva
8. apr 2009

ahojte. 😵
davno som nepisala,ale citam si vas pravidelne.aj ja mam bolesti a tvrdnutie,ale ako citam tak to uz mame asi vsetky.ja uz budem chodit na poradne do Sace,kde budem rodit.dufam ze vydrzime do konca,aj ked doktor ti vidi na koniec aprila.
Prajem krasny den 😵

kosska3003
8. apr 2009

no ja som ziadne vitaminy nebrala ale ja tomu moc neverim ze bude velka ratam tak 3,3 kg dufam teda nie nevazila mi lebo nema ako ona ma len prezre a to je vsetko no dneska mi aj vyter robila 🙂
mys ved aj ja si myslim ved ako moze povedat ze je velka len tak ked mi chyti brucho ja tomu nechapem

mystery7
8. apr 2009

kosska: tak to je od nej fakt predcasne
a kedy ides na prietoky do nemocky? tam by ti mali malicku zvazit

kosska3003
8. apr 2009

mystery na pritokoch som bola vcera a nic nevravell iba ze mam prietoky v norme ved som tam ani dlho nelazala mozno minutu a bolo hotovo akurat co mi brucho pomastil 🙂

mystery7
8. apr 2009

tak ja uz fakt neviem ako to ti doktori robia.
ved na prietokoch by ti mali malinku zmerat a zvazit, ze kolko pribrala a narastla od poslednej kontroly

kosska3003
8. apr 2009

no ja neviem ved mi robili prietoky aj minuli tt a tam som bola sce dlhsie ale tiez to iste mi povedal ako vcera a tam ma asi stare sono alebo co lebo o vahe totalne nic no uvidim ked to porodim kolko bude vazit

mystery7
8. apr 2009

no a pri tom odhade je aj tak odchylka 0,5 kg. ty uz to mas za par (2tt) tak sa vahu dozvies o chvilku. ale ja? musm este cakat 6tt ☹

kosska3003
8. apr 2009

no ja to mam zachvilu uz sa tesim uz nech to mam za sebou u nas akosi zacina hrmiet asi bude burka no uvidime a neboj aj ty sa dockas ked si vydrzala do teraz 🙂 😉

sirinka
8. apr 2009

ahojte dievcata...ako?

mystery7
8. apr 2009

jasne ze sa dockam, len s ami to teraz zd abyt strasne dlho. ale je to vlastne aj tak relativne.
lebo este cez vianoce sa mi zdalo ze mam kopec casu 😀 a teraz mam tiez pocit ze mam kopec casu a presli uz 4 mesiace 😀 😀

sirinka
8. apr 2009

to len ja mam poprehadzovane skupiny tem alebo aj vy? normalne som sa zamotala a hladala vas v skupine tehotenstvo... 😝

mystery7
8. apr 2009

cauky siri: ano aj ja ich mam poprehadzovane. tiez som sa tam stratila 🙂

kosska3003
8. apr 2009

ja to mam ok nic poprehadzovane nemam
🙂

kosska3003
8. apr 2009

ahoj siri nevies mi poradit co znamena v sone poloha hlavicky HL II som s toho jelen

mystery7
8. apr 2009

koska: ty sa mas 😉

dnes som dostala od kolegyne na rozlucku ( buduci tt som uz na MD) knihu Vase nove babatko - navod na obsluhu. zatial som len prelistovala, ale zabavila som sa fakt dobre 😀 budem si teraz cez volne dni citat 🙂

kosska3003
8. apr 2009

mys no to hej ja sa mam ohromne 🙂 akurat papkam zmrzlinu taku toretku som vytiahla z mraziaku mnam 😝

sssimi
8. apr 2009

Ahojte!
Ja som mala dnes poradňu. Ešte sa neotváram, malá je ako má byť, krv Ok len železo nám chýba, moč negatívna a tlak akurát... Spravila mi aj ster a budúci týždeň idem na prietoky a pozrú mi vraj aj malinkú či už má všetko dovyvíjané a či už môže ísť na svet. Váhu a ani dĺžku mi už vraj nikto nepovie podstatné je či už má všetko dozreté a vyvinuté...

kosska3003
8. apr 2009

sssimi ahoj tak super aj ty to mas dnes za sebou 🙂 😉

mystery7
8. apr 2009

koska: my sme boli vcera na velkom nakupe nech mame cez sviaky pokoj a tiez som is kupil a2 velke balenia zmrzky 😀 mnam

simi: hlavne ze je malicka aj ty ok, rozmery nie su za take presne 😉

kosska3003
8. apr 2009

mystery tak aj ty si davas ked si spomenies ako ja ja uz som ju schovala aby som ju celu nezjedla lebo to by mi bolo asi zle 😝 😝

mystery7
8. apr 2009

musim sa priznat zeminuly tyzden som isla z prietokov a bolo horuco, tak som si kupila taku nanukovu tortu ako byvali niekedy, za sociku, poliala som ju pikaom a celu zozrala. Na pockanie!! 😅 tak som mala az vycitky svedomia 😅 teraz mam zavazok, ze len po troske 😉 😀

kosska3003
8. apr 2009

mystery to by som bola aj ja schopna ju zjest celu ale nechcem lebo potom by mi naozaj bolo zle a co by som robila ved aj zajtra si dam a hotovo 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Podobné diskusie


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre