Tešíme sa na máj 2009 IV.

lenand
5. apr 2009

Tak kočky šup do novej témy a ideme zachvílku do finále 😵

sssimi
13. máj 2009

Musíme na Kossku vysielať nejaké signály ako sme posielali Kodade, ale teraz kvôli pôrodu 😀 Chúďatko nech dlho neleží v nemocke... Ale ona sa ešte dnes ozve určite že už je Marika vonku 🙂 Teším sa na to!!!

monkap
13. máj 2009

aj ja myslim na kossku ... nech uz ma babo cim skor pri sebe ... nespominala nahodou, ze si vezme aj notebook?

martinaxyz
13. máj 2009

Ahojte...ako sa máte?
monkap- kosska spomínala, že si bere so sebou aj notebook, tak sa hádam hneď ozve ako sa bude dať 🙂

mystery7
13. máj 2009

ja sa pomaly chystam na kontrolu do nemocky, som objednana na 17:00

lasenka
13. máj 2009

ahojte 😉
takze Kosska este nic? 😕

ja sa pomaly stahujem z domceka, no uz nevladzem nic 😒 strasne ma bolia nohy, hlavne tie casti za kolenom - neviem ako sa volaju (zakolenie? 🙂)... asi mi maly tlaci na cievy 😖

micva
13. máj 2009

Ahojte baby. Som kosskina kamoska, buduca svagrinka 🙂 Kosska este nema notebook, ak by sme jej ho zajtra zaniesli, nechcela ho dnes, ak by nahodou isla rodit, ale zatial nevola, tak mozno aj.... 🙂)

mystery7
13. máj 2009

lasenka, aj ja som taka rozbita. CO sa tyka mna, tak ma strasne boli stehna tesne nad kolenom z vnutornej strany. asi to mam z lezania na boku, vzdy si nejako nhy poskladam a tam sa mi o seba opieraju. ale je to hnusne, lebo si uz nemozem ani cupnut, zdvihnut nohu, nic. mam roblem dostat sa do vany a potom von 🙄

mystery7
13. máj 2009

micva: vdaka za info, snad uz to ma aj za sebou, nech sa nam dlho netrapi 😉

monkap
13. máj 2009

micva: drzime jej palce. .. mozno jej dali vyvolavacku

lasenka
13. máj 2009

mys - no ja mam problem stat na pravej nohe, tak mi striela bolest za to koleno ☹ a to mame termin AZ buduci tyzden 😔

martinaxyz
13. máj 2009

mys tak sa srž a daj vedieť ako si dopadla...
lasenka-tak to ti nezávidím sťahovať sa...len si neublíž...

monkap
13. máj 2009

mys: za sebou este asi nie ... ved kym sa dostala z prijmu na izbu bolo urcite min. 12hodin ...

mystery7
13. máj 2009

lasenka: ved ja viem, je to este tyzden a pol 😅 citim sa cim dalej opotrebovanejsie. sa tesim ako uz budem moct spat na chrbte a bruchu, na neznasam spanok na boku 🙄

lasenka
13. máj 2009

martinka - ked to neurobime teraz, caka nas to potom... nechala by som to aj na muzika, no viem si to potom predstavit 😕 musim mat vo veciach prehlad 😉

klba
13. máj 2009

jeeej, kocky, vam sa to uz rozbieha 😉 , uz ste vo finale, tak drzkam vsetkym mamickam cakatelkam palceky, nech sa vam narodia krasne, zdravucke deticky 😵 😵 😵 a nech mate co najlahsi porod. 🙂

Ja som rodila 08.05.08, uz sme slavili prvy rocik a rada si spominam na krasne chvile spred roka, aj nostalgia sa v den simonkovych narodenin dostavila, ked som spominala na porod a jeho narodenie 😉

mystery7
13. máj 2009

monka: ona uz dost prenasala, tak ja jej prajem, uz len rychly porod, tak max. 2 hodinovy 😉

mystery7
13. máj 2009

lasenka: viem si to predstvait.
nam teraz opadla sterka v kuchyni z plafona a chcem to dat opravit 😕 je to na nervy

lasenka
13. máj 2009

mys - tak ja som si zvykla spat na boku, hoci niekedy citim az prelezaniny, ked sa otacam 😒 ale tie posledne dni su naozaj o drzku, len dufajme, ze nebudeme prenasat az do juna 😒

sirinka
13. máj 2009

ahojte...zase ja...prisla mi navsteva a mne odtiekla voda...a pomaly nastupuju kontrakcie, takze idem na druhy pokus do porodnice...drzte palce...

mystery7
13. máj 2009

las: presne tie prelezaniny uz citim aj ja
minule som poobede zaspala v divnej polohe po sediacky, ked si predstavim lah na boku, tak hned vsetko boli 😕

lasenka
13. máj 2009

sirinka - drzim palceeeeeeeeeee 😵

mystery7
13. máj 2009

siri: drzime palce, silno silno a nech uz to mas az sebou 😉

lasenka
13. máj 2009

mys - mas len ten jeden termin - 26.5.?

monkap
13. máj 2009

siri: drz saaaaaaaaaaaaaaa .... nech ma klarka surodenca cim skor na svete ... vela sil 😉

lasenka
13. máj 2009

monka - ahojky 😉 citala som ten odkaz v Majovych babätkach... takze masticku pouzivas aj teraz?

monkap
13. máj 2009

las: samozrejme 😉

lasenka
13. máj 2009

monka - a normalne ju nechavas zaschnut, ako si pisala? niekde som citala, ze zena moze zacat s pouzitim masticky uz pred porodom... co myslis? bojiiiiim sa kojenia ☹

martinaxyz
13. máj 2009

ako čítam dnes asi pribudne ďalšie májovčiatko 🙂
a my kedy pôjdeme?

monkap
13. máj 2009

las: ako zaschnut?? dokojim a natriem, dam tampon a podprdu ... a pred kojenim tiez trosku natriem 😝

lasenka
13. máj 2009

martinka - a sirinka ma termin az po naaaas 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Podobné diskusie


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre