Tešíme sa na máj 2009 IV.

lenand
5. apr 2009

Tak kočky šup do novej témy a ideme zachvílku do finále 😵

mystery7
19. máj 2009

o tom espumisane pre babatka pocujem prvy krat, je to bezne?

zuzkad
19. máj 2009

bambi a ako casto jej davas a kolko kvapiek espumisanu ? kamaratka mi poradila aby som ja pila feniklovy caj, tak si dnes davam a dufam, ze mu to pomoze...pocujem ako mu vrcia crievka chudacik moj maly ☹ ☹ ☹ aj teraz ako ho kojim pocujem aky chaoz ma v brusku...dnes mi sestra donesie tu trubicku, tak dufam, ze mu to pomoze 😖 😖

mys neboj coskoro budes pisat do novej temy....ja som sa bala, ze budem niekde posledna v majovkach a chvala bohu sa maly popytal 😉 😉 ja by som aj pisala castejsie ale neda sa lebo ked maly spinka snazim sa postihat toho viac ineho a k pc sa dostanem neskor 😖 😖

monkap
19. máj 2009

mys: ja som pri patrikovi ziadne kvapky ani kremy ani nic nepouzivala ... ale malu niekedy trapi brusko, tak som kupila espumisan aj pupik ...

mystery7
19. máj 2009

asi to zavisi od komkretneho dietatka, niektore nemusia mat problemy s crevami

monkap
19. máj 2009

mys: presne tak, uvidis ake bude babo .... nam stacilo pri patrikovi cvicit nozickami a vsetko bolo OK

sirinka
19. máj 2009

ahojte...tak co tu mame nove? kto este porodil a kto nie?

monkap
19. máj 2009

cau siri, gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem a prajem vela zdravicka, mliecka 😉
ako sa mas?? preco bol nakoniec cisarsky??

sirinka
19. máj 2009

monkap dakujem...no lebo mi odtiekla voda, ale kontrakcie nenastali nejake velke. vecer zistila dr. ze mala je otocena zase zadockom, tak po porade s dr a primarom sme sa rozhodli pockat do rana...rano zase nic, tak mi dali vyvolavacku a pekne som sa otvorila, aj kontrakcie boli, ale mala ostala visiet pod rebrami, vobec sa neposunula do porodnych ciest. tak uz sme nemohli cakat, uz to bolo pomaly 24 hod. po odteceni vody, musela ist von...

mystery7
19. máj 2009

ahojky siri: gratulujem, ako si zijete?? nejako si sa poponahlala 😉

sirinka
19. máj 2009

mliecka mam ajajaj...aj klarka sa napije do sytosti... 😝

mystery7
19. máj 2009

siri: mozes si upravit profil 😉

monkap
19. máj 2009

siri: hlavne, ze to nakoniec dobre dopadlo ....

sirinka
19. máj 2009

mystery no poponahlala...ale hlavne, ze sme ok...mala ma trochu zltacku, uvidime, ako sa vyvinie.
profil upraveny 😀

mystery7
19. máj 2009

ved ja viem, ze termin si vybera skor deculko ako my 😉 preto som aj ja zvedava, aky si vysberie ten moj 😅

monkap
19. máj 2009

siri tak si mozes pomaly zacat zvykat na kolotoc okolo dvoch deti 😅 je to vesele, ti poviem .... ja som bola vcera prvy-krat s detmi sama .... a patrik si prvy-krat zmyslel, ze cez obed nebude spat, no parada 😝 uvidime ako bude dnes ...
vcera sme boli kocikovat, patrik je cely pysny, ked kocikuje, mi ani nedovoli sa dotknut kocika ... hlava hore a ide ... zlaty je

sirinka
19. máj 2009

monkap no ved aj klarka by vsetko chcela robit...mna este boli rana aj chrbat, tak vela toho neporobim...ale v piatok pride mama...tak sa tesim.

mys u nas to vyzeralo tak, ze skor moje telo chcelo rodit, lebo malej sa von nechcelo velmi

mystery7
19. máj 2009

ja mam zajtra poradnu. maly mal tera 2 dni celkom pokojne a dnes riadne vystraja 🙂
chcela by som sa opytat, ked ste mali kontrakcie, co robilo deculko?? hybalo sa este nejako, alebo uz len postupovalo dole??

kodada
19. máj 2009

ahojte kocice ... sirinka vitaj, som rda ze si uz doma 😉 mozes si pozriet aktualnu tabulku s babatkami
a odfot Magdalenku, nech ju mozem dat do albumu

dupinka
19. máj 2009

baby, ja mam strach, ci je vsetko v poriadku: nas maly totiz skoro cely den prespi. Zobudi sa po 3 hodinach, niekedy ho aj budime, napapa sa a spi dalej. V bdelom stave vydrzi niekolko minut, inokedy hodinku, no aj tak sa mi zda, ze je spavy. Je to normalne? Doktorka povedala, ze ked papka aspon 8 minut aktivne a ma aspon 6 pocikanych plienok, tak je to oki. 😖

A tehulky ako?
Mys, mne sa pri kontrakciach maly nehybal. Pravdupovediac, ani som si to neuvedomovala, ale posuvala sa hlavicka dole... 😉

gavslavka
19. máj 2009

gratulujem sirinka.

mystery7
19. máj 2009

dupi: vies, mozno sme vsetky tak zvyknute na to, ze deticky placu, ze ked su kludne, tak sa nam to zda divne.
ak sa to dr zda ok, tak je to ok 😉

snezzy7
19. máj 2009

ahojte, gratulujem sirinke 😎
už aj my to chceme mať za sebou, ešte keď aj také tepplo prichádza 😅

lenand
autor
19. máj 2009

gratulujem všetkym novím maminkam k ich slniečkam 🙂

zuzkaprofant
19. máj 2009

cafte co nove ako sa mate mi sme doma sprechadzky zhadzujem pomalicky sadelko co mi ostalo a potim sa nehorazne maly super spinka v kociariku a spi od 10,30 az do teraz tak som zvedava co bude v noci zase si budemem robit nocnu party o 3 rano 😀 😀 😀 a musim pochvalit sme pribrali zase tak uz mame 3300g sme ale este ta lahsia vahova kategoria ale pomalicky to ide hore len sme stale na ciciku pri maminke tak maminka ani nazachodik nemam cas ist len ked spinkam tak vtedy sa da 😀

atima
19. máj 2009

čo je tu tak ticho, ja som sa prave vrátila z nemoocky dostala som tretiu injekciu zatial nič no je to už jedno zajtra rano idem do nemocky a mali by mi vyvolať pôrod, tak držte pršteky.

sirinka
19. máj 2009

zase som tu na chvilku...boli sme na prvej poradni...magdalenka pribrala za dva dni 30g 😅

dupi to je vcelku normalne, babatka spia aj 20 hodin za den...len dufaj, ze aj noc bude kludna 😉

mys, ked je kontrakcia, tak pohyb necitis, ale medzi nimi mozes...ak stihas este 😀

a dakujem za vsetky gratulacie...skusim nahodit foto, kym deticky spia

dupinka
19. máj 2009

sirinka: maly sa budi sam cca po troch hodinach, ako budik 😉 Tak sa aj v noci vyspim - zaspim tvrdo, az som spotena, ale podvedomie pracuje.

tesim sa na foto 😉

sirinka
19. máj 2009

dupi to mas dobre...nasa zatial nema rezim, ale cez den papa asi kazde dve hodky a v noci mi spala aj styri v kuse... no uvidime

kodada
19. máj 2009

siri, ktoru fotku ti pridam?

zuzkad
19. máj 2009

babulky ked vas citam ako pekne priberate..ja mam stres ☹ ☹ ☹ ved my sme od nedele do piatku nepribrali skoro nic len 10g co je malicko ☹ ☹ ☹ ☹ a pritom ked sa da maly papa..nedokrmujem ho...mam pocit, ze mu moje mliecko staci napapa sa a potom zaspinka spokojne, tak snad ak by bol hladny by sa ozval 😖 😖 😖 musim ist na prevazenie a som zvedava co mi povie doki 😖 😖 , dufam, ze sme pribrali viac uz 😒 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Podobné diskusie


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre