Tešíme sa na máj 2009 IV.

lenand
5. apr 2009

Tak kočky šup do novej témy a ideme zachvílku do finále 😵

sirinka
10. apr 2009

danny aj ta nasa opica spi...a mm natiera plot... 😎

mystery7
10. apr 2009

ahojky kocky, ako sa mate?

dannynka
10. apr 2009

siri-jasne treba vyuzit vonku krasne pocasie a ako nak na pracu,moj ide zajtra k rodicom na zahradu daco porabat 😉 A rozmyslam ze uz by sme hadam aj grilovat na zahrade mohli 🙂
🙂

dannynka
10. apr 2009

jeeeej sa tu vsetky zbiehame 🙂

mys,jamaat-ahojte 🙂

sirinka
10. apr 2009

danny ja uz mam na zajtra napacovanu krkovicku a v mraziaku lososa...uz len gril treba vycistit...

mys my celkom dobre...co ty?

dannynka
10. apr 2009

mys-inak bola som dnes v tescu a videla som tam aj nejak latkove capackky 😉

siri-no veru,aj my asi budeme musiet 😅

sirinka
10. apr 2009

danny ma z gabika bycikel-trojkolku? my by sme chceli pre klarku, len je problem zohnat taku klasicku, co nema pedale na prednom kolese...

mystery7
10. apr 2009

ja som zaspala opat pri poirotovi, potom som sa zobudila, trochu mrkla votrelca a isla spat
o 00:30 mi dosla sms a o 00:59 mm volal kamos na telefon 😠 😠 nastastie to zrusil a asi 4x som bola na wc-ku

vstala som o 7:30 na skvrkanie v bruchu 😅 hned som sa najedla a spala az do 11:30 😀 😀 huraaaa, konecne som sa dospala

na obed sme mali paradajkovu polievku zo vcera a fliacky s makom. teraz som narobila puding, to budem tlacit do seba poobede 🙂

dannynka
10. apr 2009

siri-mala,vozila sa v nej asi od 9-10-mesiacov,vyuzili sme ju namiesto kociara ale teraz stoji v pivnici lebo sa nenaucila pedalovat,a veru je nevyhoda ze tie pedale su na prednom kolese a nie tam kde maju bycikle 😝

mystery7
10. apr 2009

jamaat pekne vlasy, ja by som si tiez chcela zafarbit, len neviem ako to zrealizujem 😅 tazko mi je zohnut hlavu do vany a ku kadernicke sa musim objednat 2 tt vopred 😖

sirinka
10. apr 2009

mys a to preboha na co ti volaju o takom case?

dannynka
10. apr 2009

mys-ja som akurat dotlacila pochutkovu zemlovku aj s pudingom a bola mnaaaaam asi ani zo stolicky nevstanem 😅

sirinka
10. apr 2009

danny no taku mame aj my, ale to je celkom nanic...na tom vladzu pedalovat iba vacsie deti...preto hladam taku uplnu klasiku, co sme mali aj my ako deti...

dannynka
10. apr 2009

siri veru taka by sa snad zisla aj nam,teda uvazovala som o nej ale my uz asi rovno prejdeme na byciklik s pomocnímy kolieskamy,a nech na tom skusa...ved to mas vlastne nieco podobne ako trojkolka 😀

mystery7
10. apr 2009

siri to kamos volal mm, ale on to nezdvihol. kto vie v akej bol "naladicke"
ale rano som bola totalne rozbita 😖

dannynka
10. apr 2009

mys-tak taketo telefonaty zboznujem,aj ked ja nemozem spavat teraz tietoposledne dni aj tak 😝 ani mi nikdo volat nemusi 😝 😅

sirinka
10. apr 2009

danny hej, ale tie su zase trosku vacsie, neviem, ci by klara zvladla na tom byciklovat...teda ci by dociahla na pedale...
mys no ale uz mas cas dva mesiace spinkat a spinkat kolko vladzes 😀

sirinka
10. apr 2009

treba si vypnut zvonenie... 😉

jamaat
10. apr 2009

Mys, ďakujem. A čo ti bráni objednať sa teraz a ísť ku kaderníčke o 2 týždne? Inak ja som prvý krát nechytala kŕče do krku, keď mi vlasy umývala. Tak som sa smiala, že to bude tým, že mám inde ťažisko. 🙂

mystery7
10. apr 2009

ja si mobil na noc vypinam, ale vcera som zabudla, mm si nikdy nevypina -keby nieco aby sa nam mohli dovolat (rodina hlavne)

ved hej, teraz si dufam podospavam.

tu bolo rano tak nadherne, modra obloha a slnko, tak sme spekulovali ze po obede pojdeme vonku do mesta, tak sa samozrejme zatiahlo ☹ teraz cakam kedy zacne liat, uz aj paradne fuci

sirinka
10. apr 2009

mys u nas stale krasne slnecno...tak si spravte vylet sem 😝

mystery7
10. apr 2009

jamaat: ja chodim ku kadernicke v BJ odkial pochadzam, tu v KE som este taku kadernicku nenasla 😉
ale asi tam skusim skocit neobjednana niekedy ked tam budem na par dni. snad si najde cas 🙂

mystery7
10. apr 2009

siri prideme a za nami burka 😀 asi by si sa nepotesila 😀

sirinka
10. apr 2009

mys no veru nie...ale myslim, ze nehlasili burky...ze cele sviaky budu pekne....

dannynka
10. apr 2009

mys-aj u nas krasne slnieckovo tiez cakam kedy sa bambulka zobudi,napapa a vyrazime von 😉

kodada
10. apr 2009

ahojky, tak u nas pred chvilou zlialo, z jasnej oblohy 😉

mystery7
10. apr 2009

sa vam zije 😉 no nic uvidime ako bude zajtra, mozno to vyjde. ale chcem prat a zehlit a varit, tak budem dead a nie este prechadzka. 😅

dannynka
10. apr 2009

no nic babulky idem sa natiahnut na gauc lebo ma akosi krize zacali boliet 😒 ,prajem pekny sklnecny dnik 😉

mystery7
10. apr 2009

pa pa danny

ja som uz natlacila puding 😀 hned mam lepsiu naladu

sirinka
10. apr 2009

tak ja som dnes poprala tri varky, navarila velmi rychle a jednoduche jedlo...a nezehlim...vsetko co sa da iba poskladam a ten zvysok tu asi pocka na moju mamu 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Podobné diskusie


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre