Tešíme sa na máj 2009 IV.

lenand
5. apr 2009

Tak kočky šup do novej témy a ideme zachvílku do finále 😵

kosska3003
28. apr 2009

siri diky ja som s tych nemocnic chora a zajtra ma jedna caka 🙂

nikanika28
28. apr 2009

hm..co uz s nimi...byvali casy, ked sa na ten hokej dalo pozerat, teraz je to katastrofa... Idem si supnut sprchu, kym je prestavka...

sirinka
28. apr 2009

kosska GPS to isti...ja sice aj s tym viem zabludit, ale to preto, ze este nie som vo velkej premavke celkom suverenny sofer a sa potom viac sustredim na premavku ako na to, co mi teta rozprava...

sirinka
28. apr 2009

no ked uz hokejisti nam nerobia radost, aspon som vydrazila klarke tieto satocky...nech mam radost 😵
http://www.mimiaukce.sk/aukce.php?id=939577

kosska3003
28. apr 2009

siri tak tak aj my sme sa zoznamili pri hokeji a akurat sme hrali s kanadou a vyhrali sme vtedy 4:3
GPS uz ma ale nevieme to nadstavit ale uz mu to niekto spravy rano

sirinka
28. apr 2009

kosska my zase na zapase so svedskom vo stvrfinale a prehrali sme 3:4 😝
tak som bola nasrata a povedala som, ze idem do harleya zapit smutok a on ze ide so mnou... 🙂 a uz so mnou ostal...

kosska3003
28. apr 2009

no to ja som sla so sesterkou na jeden rum s kolou a prisla som domov o pol 5 rano co sme oslavovali no a teraz sedi vedla mna a ohryza si nechty 😀 😀

zuzkad
28. apr 2009

som odbehla, lebo som robila papat mojmu Petkovi a aj sebe...takze adresu mas kosska....inak ak by bol problem...tak lahke je sa dostat na hlavnu zeleznicnu stanicu a od tial pojde len stale rovno horeeee do kopca a coskoro bude na kramaroch 🙂 🙂 ..inak ja som tiez strasny bludivec...ja zabludim aj kde sa neda 😀 😀 😀

siri pekne ste sa dali do kopy 😉 😉 😉

kosska3003
28. apr 2009

zuzka diky moc aj tak ja uz asi pomaly pojdem hokej o nicom tak si pojdem pomaly lahnut zajtra mam narocny den tak drzte palce pa a coskoro sa ozvem z vyskou a vahou mojej malinkej 😀 😀 😀

sirinka
28. apr 2009

zuzkad no veru pekne...ja uz som to tu spominala, ze kym som sa nedala do kopy s mm, tak sme s kockami z roboty zili dost divoko a intenzivne...az on ma skrotil...

sirinka
28. apr 2009

kosska na zaciatok staci aj dlzka... 😉 pekny vecer...

nikanika28
28. apr 2009

siri, satocky su uzastne 🙂 , ja som tiez nieco prave vydrazila...mrk sem< 😵 😵 http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=949899

zuzkad
28. apr 2009

kosska tesim sa na tu spraaaaaaaaavu 😉 😉 😉 😉 😉 drz sa ...a tesime sa uz aj na fotky malickej 🙂 🙂 🙂

sirinka....ja som tiez zila kade tade ...disco, kaviarne...chodili sma sa tulat s kamoskami...a ked som sa dala do kopy s mojim Petkom nejako ma to ukludnilo a netahalo ma to nikam...mozno zo zaciatku a potom uz len s nim ... 🙂 🙂 🙂

kosska3003
28. apr 2009

siri dakujem dobru aj ked sa mi moc nechce uz to vidim ze nezaspim dneska

sirinka
28. apr 2009

nika waw...to by sa nasej klarke pacilo...neviem, ci neprideme na navstevu... 😝

sssimi
28. apr 2009

Hmmm ja som si začala s mojím mm v 15tich, takže som si toho veľa neužila.... 😀

zuzkad
28. apr 2009

juuuj nejak som tie drazby zanedbala, teraz ste mi pripomenuli...ze som si dlho nic nevydrazila 😉 😉 😉

sirinka
28. apr 2009

zuzka veru...aj mna este zo zaciatku tahalo, ale ked som aj niekam isla, zas som sa ponahlala domov za nim...a teraz uz by ma parom volov niekam tahali...aj sa obcas navnadim, ze hej a ked pride na lamanie chleba, tak sa tesim len na sprsku a do postielky... 😝

sssimi
28. apr 2009

https://www.modrykonik.sk/bazar/show_entry.php?...

Mňa zaujala táto šatka. čo poviete?

nikanika28
28. apr 2009

😀 kludne mozte, Lukas je z tychto skakacich hradov vzdy hotovy, tak bude urcite hotovy 🙂 Supneme to na chalupu a moze skakat od rana do vecera 😀 .

kosska3003
28. apr 2009

zuzka pisem hned ako sa bude dat aj mmsku jej poslem
sssimi ja som mala 17 tak mi ani nevrav ale zaciatkoch som chodila po diskach este

sirinka
28. apr 2009

som si zase pozrela foto z porodu...ani sa mi verit nechce, ze to bolo, klarka vyzerala ako mimozemstan.... 😝 mala dost velky hematom na hlavicke a pekne ozltla...teraz je z nej krasna slecna 😎

sirinka
28. apr 2009

sssimi skus este pozriet na ofic stranke, co pisu o tej konkretnej znacke a inac to kup cim skor, lebo satka je uzasna vec a tato ma vyyybornu cenu...

nikanika28
28. apr 2009

Ozaj, mate odsavacku mlieka do porodnice? Ja teda este nemam ziadnu,rozmyslam, ci si mam kupit....pri malom som mala tusim pozicanu..

sirinka
28. apr 2009

no nic...idem do sprchy a sa natiahnut...mala urobi zase rano budicek... 😝

nikanika28
28. apr 2009

ale co to...nasi vystrelili na braaanku....hm hm hm... 😀

sirinka
28. apr 2009

nika ja mam vlastnu, ale inac by som nekupovala...v porodnici pozicali a je lepsie v ramci strneho pristupu k bradavkam naucit sa mliecko odstriekavat ak je treba...

sirinka
28. apr 2009

nika aj ja som akurat skonstatovala, ze canadania polavili akosi...

nikanika28
28. apr 2009

sirinka, ja sa len obavam, ci v tej nasej nemocnici nieco take maju na pozicanie...pri malom som mala strasne vela mlieka, len skoda, ze som nemohla kojit..tak som vtedy odsavacku vyuzila na sto percent.. 😒

nikanika28
28. apr 2009

ze gool???? hmmm...uz len 5 a mame ich 😀 . To za 4 minuty v poho zvladame 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Podobné diskusie


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre