Tešíme sa na máj 2009 IV.

lenand
5. apr 2009

Tak kočky šup do novej témy a ideme zachvílku do finále 😵

evita6
4. máj 2009

obyčajne sa aj ja snažím pracovať - dokonca som aj trávnik kosila 😅 zasadila som si v záhrade vyplela skalku a samozrejme bežné upratovanie
ale nezvládnem toho veľa za jeden deň - strašne sa rýchlo unavím
ale dnes je to výnimočné 😝 v tomto stave sa mi nič nedá

vyzerá to že u nás za chvíľu bude búrka

kosska - pokiaľ viem tak naposledy tu bola včera večer

slnecnica11
4. máj 2009

evita skus este panadol,ten sa tiez v tehu moze,2tabl.denne

nikanika28
4. máj 2009

Ahojte maminy, tak som si vas tu precitala...prave som sa totizto zobudila 😅 . Som jak mechom ovalena. Nic sa mi nechce robit. A to nam idu zajtra menit okna, nemam este nic nachystane a poschovavane 😅 😠 . Prespala som skoro cele doobedie s malymi prestavkami. Teraz papam polievocku a tesim sa na veternik, co nam zostal vcera z oslavy 😅 , MM mal narodky.
Evita, ja som si raz v zufalstve supla na bolest hlavy Ibalgin. Bolo to v noci, zobudila som sa na strasnu bolest hlavy a neprestavalo to...Nakoniec mi zabral az ten ibalgin

sirinka
4. máj 2009

ahojte...tak zatial nic nove... 🙂
ja som prave prisla k magnolii za dve stovky... 😀 tak sa tesim, dufam, ze sa jej bude celkom darit, lebo podmienky nie su uplne idealne...

kosska3003
4. máj 2009

ahojte tak sa hlasim z domu som to podpisala lebo dr mi povedala ze je vsetko ok ale ze ma tam chcu do porodu ale ak chcem mam to podpisat tak som to podpisala
monka a ty ako

sirinka
4. máj 2009

ahojte...tak sa trosku pochvalim...tu su foto z tej mojej zmenarne... 😀
https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

kosska3003
4. máj 2009

no nic ja som unavena idem sa natiahnut a potom sa tu vecer hadam ukazem pa

henka76
4. máj 2009

sirinka-tak to už áno...sekne ti to 😉

sirinka
4. máj 2009

henka diky...len pri klarke nestiham udrziavat 😅 hodil by sa mi ten team obcas domov...

sirinka
4. máj 2009

http://www.plienka.sk/product_info.php?cPath=13...

nieco pre buduce latkarky...cena by vraj mala byt nieco nad 400sk...takze oproti inym AIO plienkam celkom slusna... 😉

henka76
4. máj 2009

to by som prijala aj ja 😀 😀 😀 lebo moje vlasy,tak to je teraz hrúza 😠

tanulik21
4. máj 2009

Ahojte babulky,

ja som az teraz vstala, a hned mlieko na zahu naordinovane, musim tie mandle vyskusat. Noc bola neskutocna, ziadne kontrakcie, ale budila som sa na taaake palenie zahy (keby sa aspon vygrcat dalo, ale nist).... uz mi to zacina pekne liezt na nervy, a tiez nemam pocit, ze by sa zacinal porod, a to dnes mame 1.termin (druhy mi vysiel na zajtra tak to uz musi vyjst teraz, nie 😀 ?)

siri - velmi pekne fotecky a jednoduche licenie, krasne 😉 ... no zislo by sa aj mne dat troska dokopy, ked tak pozeram 😀 😀 😀

nikuska19
4. máj 2009

Ahojte Majovky.
Tak ja som bola dnes v poradni a som otvorwena na 2cm.chcela by som skusit ten teply kupel nech uz to mame za sebou,ale neviem co mam robit.

nikanika28
4. máj 2009

Tanulik, tie mandle urcite vyskusaj, vcera som tom poradila Dupinke a tiez jej to okamzite zabralo. Ja som ich pocas tohto tehotenstva zjedla hadam aj na tony...ale vzdy zabrali 😅 😉
Sirinka, ozaj ti to sekne. Ja sa do zrkadla momentalne radsej asni nepozeram 😅 😠

sirinka
4. máj 2009

juj baby...ja som v zivote nemala palenie zahy...ani si neviem predstavit, co to je... 😅 ale za to mam zieravinu v zaludku...nikdy tam nie je dost jedla... 🙄

ciarka
4. máj 2009

Babulky ahojky, tu je kamaratka BAMBI.Ked sa tolko na nu pytate,tak ju pustili v PIATOK z porodnice a su uz doma.Maju sa super,koja.Tak asi nema cas.papa

sssimi
4. máj 2009

Evita energie mám na rozdávanie. Preto mi nepomáha na pôrod ani behanie po schodoch a iné aktivity.... Práve som musela utekať zvesiť rýchlo prádlo, lebo taký lejak sa spustil, že až.... A hneď mi aj vyplo druhú várku... Neviem kam to povešiam....

Siri parádne fotky. Si kočka.

lasenka
4. máj 2009

sirinka - naozaj si kočka 😉 mam ten casopis doma, hned som ta spoznala 😉

ciarka - tak nam nasu Bambi pozdrav a nech sem-tam nakukne a prida nejake fotecky malinkej 😉

...teply kupel pomaha k porodu? 😕

lasenka
4. máj 2009

sssimi - aka burka? 😕 tusim zavita aj k nam na vychod a to som len povesala periny 😒

sirinka
4. máj 2009

boze baby a ja cakam dazd a stale nic...u nas riadne suchoty...

ciarka
4. máj 2009

lasenka- odkazem jej, drzte sa nech to uz mate za sebou a pri sebe zdrave babatka!!!!!!!!!!!
prajem vam to vsetkym!!!!!!!!!!

lasenka
4. máj 2009

siri - aj my potrebuje dazd, toooolko mame toho posiateho a kazdy vecer len zavlazujeme... a kde si kupila tu magnoliu? dufam ze nie na MMB? 😀

tanulik21
4. máj 2009

niky dakujem,
siri ja fakt myslim, ze ked to skonci tak mi v hrdle zostanu dierky po kyseline 😀 😀 😀 ... uz aby bola zizalka na svete, nech sa telu ulavi, vcera som len dve hodky stala ( pri sporaku a sem-tam nieco upratala), riadne mi opuchli (uz beztak opuchnute) nohy a boli cervene ako rak 🙄

lasenka
4. máj 2009

ciarka - dakujeme, si milaaaa 😉 tak nech sa dari aj tebe 😉

sssimi
4. máj 2009

Las ja som zo západu, tak možno do zajtra sa vám niečo priženie... 😉 A vraj horúci kúpel by mal rozbehnúť pôrod, ale mne nie... Len mi tvrdne brucho, ale nič viac....

martinaxyz
4. máj 2009

Ahojte už som doma z poradne v nemocnici...bola som tam od 10.00 do teraz, na šlak trafenie 😒 dr. povedal, že mám kontrakcie, ale ja nič necítim a že keď bývam tak blízko nemocnice, tak nemusím ísť do nej, ale mám byť pripravená...na sone mi povedali, že to vidia na chlapca a mal by mať 3 300g... po otcovi valibuk 😎

sirinka- 😉 riadna kočka 😉 ...tie plienky som pozerala a hneď ako tam bude cena tak si chcem objednať...

ciarka
4. máj 2009

lasenka-dakujem.
urcite to uz budete mat coskoro vsetky stastne za sebou a v naruci maly batoztek.Tesim sa s vami.Uz tych par dni dobojujete!!!!!!!!!!!!!!!DRzim palce 🙂

sirinka
4. máj 2009

lasenka nieee...tu od susedy, kupila na nejakej vystave rastlin a teraz sa rozhodla ju nezasadit...

sssimi aj ja som zo zapadu, ale ked senec v zasade dazd furt obchadza...preto tu aj mame slnecne jazera, ze ano... 😅

martina aj ja uvazujem...AIO plienky su predsa len vyhodne...

sirinka
4. máj 2009

lasenka ved prave...aj travu, aj kvietky aj zahradku...nie je to az take hrozne, ale zase dazdova voda by sa zisla, lebo ta zo studne je sokova terapia obcas pre rastlinky aka je ladova...

lasenka
4. máj 2009

sssimi - tak mne to snad stihne poschnut 😉 ako dlho si uzivas ten kupel? si tam kratkoa ci dlhsie? ja sa akosi bojim 😔

siri - ty si moja spriaznena dusicka 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Podobné diskusie


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre