Tešíme sa na máj 2009 IV.

lenand
5. apr 2009

Tak kočky šup do novej témy a ideme zachvílku do finále 😵

lenand
autor
5. máj 2009

chceme sa pochvalit včera sme mali poradnu u detskej lekarky a filipko už važi 3860g je to poriadna jedak ked sa narodil mal 3410g 🙂

mystery7
5. máj 2009

tak to je potom super, hlavne ze mu chuti 😉

martinaxyz
5. máj 2009

priberate pekne 😉 a ako sa inač malý drží?

sirinka
5. máj 2009

fakt monkap porodila...tak to sa moja dlho doma neohriala...ale aspon uz to ma za sebou... 🙂

mystery7
5. máj 2009

kedy mala monka termin? neviem si spomenut

martinaxyz
5. máj 2009

monkap mala asi termín 8.5.????

sirinka
5. máj 2009

baby a myslite, ze tie melony uz budu aj chutne?

mystery7
5. máj 2009

hej tak to bolo, pozrela som k dade do albumu 😉 takze nakoniec takmer v termine porodila 🙂

martinaxyz
5. máj 2009

no ja si myslím, že ešte veľmi nie, ale na ochutnávku si kúpim.

kodada
5. máj 2009

UZ JE MONKA AJ V TABULKE 😉

mystery7
5. máj 2009

tazko povedat asi treba dobre natrafit

kodada
5. máj 2009

inak k tej chutnosti sezonneho ovocia, vcera som si kupila jahody v Kauflande ... boli chutovo vynikajuce, ako z nasej zahradky 😉 uz davno som takedobre nemala, ved aj pol kilova prepravka vcera adla 😀

mystery7
5. máj 2009

mmmmh tak to by som si dala aj ja, take cerstvuckeeee 🙂

nikanika28
5. máj 2009

ja som tiez mala jahodky a boli uuuuuzastne......teda viac chutili ako vyzerali, ale ozaj boli dobre.. A na ten melon....uz sa neviem dockat, sliny az po zem, co je dnes za den..joj, este teda 2dni 😅 😅 😀 😀

martinaxyz
5. máj 2009

ja si pestujem jahody aj na balkóne...kto vie či budem mať nejakú úrodu 😅

sirinka
5. máj 2009

kodada jahody som uz aj ja jedla dobre z tesca...len ma na nich trosku strasi, ze su dovezene odkialsi a tym padom aj chemicky vselijako osetrene aby vydrzali 🙄
ja si na tie melony radsej pockam este...

cukruska1920
5. máj 2009

Ahojte mamule a coskoro mamule...ako sa mate... sledujem fotecky vasich miminiek...a chyta ma depka... zachvilu by som rodila aj ja...ach jaj

sirinka
5. máj 2009

ja teraz furt varim kukuricu 😅 obidve aj s klarkou ju zboznujeme...

mystery7
5. máj 2009

cukruska: nic to, na skvele veci sa oplati pockat 😉 ber to tak, ze potom ti uz bude mat kto poradit

kodada
5. máj 2009

ja tiez nemam rada ovoie z doovzu, preto som jahody kupila asi po pol roku ... ale stalo to za to
mi este doma nemame, najprv doprerabame domcek a potom hor sa na stromceky, kricky, zahradu a jahodyyyy

sirinka
5. máj 2009

cukruska a ako to vlastne vyzera u teba? musis chodit po nejakych vysetreniach?

sirinka
5. máj 2009

tak jahody som sa ja pestovat nedala....obcas mi donesie sused, co ma zahradu na kseft a tie su teda vynikajuce...

sirinka
5. máj 2009

jeeej som pozrela album a monkap ma teda dievcatko... 😵 a vahu ma peknu

martinaxyz
5. máj 2009

ja zjem ovocie aj zdovozu, ale len to čo brat dovezie z Grécka a zatial doviezol, len mrkvu a olivy...iné ovocie nie je ešte zrelé...ale také veľké melóny vozí a rovno z pola...už aby boli 😉

sirinka
5. máj 2009

no nic...uz tu zase nikto nie je...a ja musim zobudit toho nasho huncuta, lebo vecer nezaspi ani nahodou...

cukruska1920
5. máj 2009

mysty..no...to mas pravdu...len dufam ze to stihnem kym pojdem do dochodku 😀

siri...nie nechodim... teraz 12 teho idem k novemu gyndosovi...prvykrat tak som zvedava co so mnou bude robit...chcem ho poprosit nech skusi zistit pricinu preco som potratila...teda ak bude ochotni.. tak sa aj bojim ale aj tak co ma byt bude

henka76
5. máj 2009

ahojte 🙂
tak naši už odišli...mamka mi doniesla ryžový nákyp a urobila kopu palaciniek 😝
a ja idem teraz za mm do roboty...sú tam schody...hádam k dačomu pomôžu..len keby som nemala také opuchnuté nohy 😠

martinaxyz
5. máj 2009

henka len si daj pozor na schodoch a nech Ti prechádzka po nich pomôže 😉

steva
5. máj 2009

ahojte 😵
Gratulujem novym maminkam a babenkam. 😵 😵 😵 😵 😵 😵 uz je ich tolko,dufam ze aj my sa coskoro pridame.Zajtra mame poradnu a tak uvidime co nove.

zuzkaprofant
5. máj 2009

😉 ahojte tak mi sme uz doma, prezili sme to dako v zdravy maly mi spinka ja som si odsavala teraz poctivo mliecko
no co kto uz porodil dajte mi kratke info lebo dako nemam cas citat

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Podobné diskusie


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre