Tešíme sa na máj 2009 IV.

lenand
5. apr 2009

Tak kočky šup do novej témy a ideme zachvílku do finále 😵

kodada
6. máj 2009

kati ahoj, ako sa dnes citis? malej sa este nechce ist z bruska 😉
na 3 D pojdem, do ZV, ale este je podla mna skoro sa objednavat, ved som len 16+3 tt

dualcore
6. máj 2009

ahojte 🙂
moj Šmuliček trosku zaspal tak vas idem pozriet. kodada ako prebieha tvoje tehu? uz ti nebyva zle? 😉

lasenka
6. máj 2009

dual - tvoj uz ma 2 tyzdne? ako rychlo to ubieha 🙂 len mne akosi pomaly 😒

dadka - ved v pase mas 18tt 😕

kodada
6. máj 2009

ahoj dual, mne ani zle nebyvalo, nastastie, mam za sebou len jedno ranne vracanie 😉 maly je nadherny, ta fotka, kde uz ma 1 tt je uzasna

dualcore
6. máj 2009

lasenka ano prave dnes mame 2tyzdne 🙂 ale fakt to ide velmi rychlo ☹
zuzka a bambi...velmi vam gratulujem k drobcekom 😉

dualcore
6. máj 2009

kodada dakujem ...musim popridavat aj nove lebo je kazdy den iny...a stale krajsi 😀 teraz spinka v hojdacke...ma rad ked sa mu zadok nadhadzuje 🙂

lasenka
6. máj 2009

dual - a ako sa citis ty? mala si spontanny porod alebo cisarak? ani neviem 😒

kackabrcka
6. máj 2009

kodadi veru nechce.. pisem ze citim krize a spodok , otvorena som ale veru nechce.. ved dam info potom - uz ma vezu 😀 xixi 🙂
tak budes mat zazitok z 3D, opatrujte sa drzkam palceky 🤐

dualcore
6. máj 2009

las no mne sa spustil prirodzeny porod a vytrpela som si to az do 2min.kontrakcii a potom ma dali na cisarsky lebo sa neotocil. ale citim sa uz super 🙂

jamaat
6. máj 2009

Dada, už aj v BB je 4D sono u MUDr. Fruhwalda. A vraj je lepšie ako vo ZV.

kackabrcka
6. máj 2009

lasenka tak to tehu pri matuskovi si teda mala asi fakt ine.. 😉
ja by som dnes jedla vsetko mozne a vobec neviem co od radosti ci skor co si dat.. 😒

jamaat
6. máj 2009

Pálim na kontrolu, čafte zatiaľ.

kodada
6. máj 2009

lasenka, pasu sa vobec nedrzim, tento pocet tt mi dal doktor pri poslednej navsteve 😉
jamaat, ked sa vratis, povies mi viac o tom 4D, OK?

nikanika28
6. máj 2009

NO co baby, kde ste? Zmena pocasia, tak rodite, ci co? 😀

domcek1111
6. máj 2009

ahojte babenky, chcem Vám oznámiť, že máme krásnu bambuľku Dominiku... 😵 😵 😵 😵 😵
prišla na svet 30.04.2009 o 19:45 s váhou 2720 a 48 cm..sme zdravučke obidve...
dadka takže nás môžeš zapísať do tabuľky....mali sme rodiť až 15.05.., ale čo už... 😅 sme aprílovky
foto pošlem neskôr...pekný dník a všekým držím veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeľmi palčeky 🙂 🙂 😵 😵 😵

kodada
6. máj 2009

nika a mas uz urceny aj termin cisarskeho?
no rodi len Zuzkad .... vlastne uz porodila

kodada
6. máj 2009

Tak a som na svete, volam sa Nicolas, narodil som sa o 9,43 meriam 48 cm a vazim 2970 g. Maminku som troska potrapil ale mame to za sebou. Rodicia su moc stastny.
Zuzkad

kodada
6. máj 2009

jeeeej, domcek super, zo srdiecka gratulujem a hned aj zapisujem do tabulky ... fotocku malickej mas???

zuzkaprofant
6. máj 2009

cafte no co citam zuzkad gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem
to kedy rodila ani som nezaregistrovala ja som tu mala hebame sme sa ucili prisat a dako to ide ale ja sa az trasem idem si vysat mliecko konecne potom sa prihlasim papa a drzim paclekytehulkaaaaaaaaam

nikanika28
6. máj 2009

Dada, este presne nemam, v piatok idem na prietoky, podla toho sa uvidi. Ale asi od pondelka, max. stredy idem do nemocky 😖
Zuzke mooom mooooc gratulujem 😵 😵 😵

domcek1111
6. máj 2009

dadka fotečku pridám neskôr dpo albumu..pa pa

talinka
6. máj 2009

zuzkaprofant, a ty si uz porodila??? 😀 tak gratulujeeeeeeem 😵 😵

zuzkad, mi pisala rano sms o 7.00, ze uz je v nemocke a ma kontrakcie kazde 4 minuty a uz o 9.43 bol maly na svete, takze asi super rychly porod, este detaily neviem,ale fotku uz mam v mobile a maly je kraaasnucky 😵 😵 😵

atima
6. máj 2009

zuzkad blahoželám fakt rychly porod ešte o piatej rano pisala, že začina mať bolesti a už pred desiatou bol malý na svete aj aj chceeeeeeeem 🤐

kackabrcka
6. máj 2009

domcek1111 - gratulujem 😉 🤐
zuzkad - rychly porod ved chvilku po 6tej tu este bola 🙂 gratulujem 🤐

mate pekne akuratne babatka vsetky aj ja uz chcem 🤐

atima
6. máj 2009

neviete ako dopadla rybča s tým tlakom?

atima
6. máj 2009

katka ty ešte čakaš? Ako vidno može to priz raz dva ved zuzkad je toho dokazom. Odišla jej zatka hned nato bolesti a o niekolko hodin už aj malý na svete. 🙂

bambi7
6. máj 2009

jeejjjjj superrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr zuzkad mocccccccccccccccccc gratulujemmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

domcek gratulujemm

talinka
6. máj 2009

bambi, ako sa vam dari...??? 😵 😵 😵

kosska3003
6. máj 2009

ahojte babule
zuzkad gratulujem super uz to mas za sebou ja stale nic bola som na monitore je ok a zajtra zase mala som mat aj poradnu bola som objednana tak konecne som sa tam dogulala a sestricka mi povie ze mam prist rano o 8 skoro ma vystrel ked mi to povedala no ja uz na slovenske zdravotnictvo nic dobre nemam prisaham vacku to uz fakt len aby si si sukromnika pekne cvakal ja uz mam nervy v riti za posledny mesiac

bambi7
6. máj 2009

tali ahojj super som spokojnaaa a ty ako

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Podobné diskusie


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre