Tešíme sa na máj 2009 IV.

lenand
5. apr 2009

Tak kočky šup do novej témy a ideme zachvílku do finále 😵

mimi21
7. máj 2009

baby vezmite aj mna so sebou 😕
my mame este tento vikend aj stretavku z gympla po 10rokoch, tak uvidime ci ich aspon pozriet pojdem 🙂

nikanika28
7. máj 2009

slnecnica, no ja som mala taketo upratovanie pred 4-mi rokmi, vtedy som bola tehotna s Lukaskom...prerabali sme cely byt skoro - komplet nova kuchyna + obyvacka...bola to ozaj katastrofa. Ja som uz bola v porodnici a mm este maloval obyvacku 😀 😀 Teraz sme menili okna v dvoch izbach, ale aj tak mi to uz dava dost zabrat.

kosska3003
7. máj 2009

mimi neni problem pod snami 🙂

sssimi
7. máj 2009

Klomi Lea je sladučká.

Kosska veru. Už mi každý vyvoláva. Denne mám minimálne jeden hovor, že či už mám po. Včera som mala 3 hovori a ešte aj mail, že čo sa neozývam... Tak ja len tak skromne, že veď sa ešte nemám čím chváliť... Susedia sa tu už na mne smejú... Všetky baby z dediny už porodili. Dokonca aj tá čo mala termín až po mne... Ale nevadí. Ide víkend... Kosska a vraj detičky narodené v nedeľu sú deťmi šťasteny!!!

Mimi berieme ťa, ale ešte si odbehni na tú stretávku. 10 rokov je dosť dlhá doba 😉

kosska3003
7. máj 2009

sssimi tak budeme mat deti stasteny potom 🙂 a o tych hovoroch mi ani nevrav ja som bola v obchode teraz a to ma kazdy zastavy a ty sa este gulas a este stale nic alebo smsky v zneni ahoj uz 🙂 🙂 ja uz mam normalne nerv s toho niekedy ja len vzdy poviem nebojte ja dam vediet ked to bude to napisem kazdemu od radosti ze uz som mamina a v nedelu je den matiek simi tak by to bolo pekne a ja mam aj to vyrocie svadby no uvidime kedy tie nase babenky sa rozhodnu ist vonku 😉

mimi21
7. máj 2009

sssimi z toho si nic nerob, mne uz tiez kazdy vyvolava, ze kde som.
no kde asi doma !!! 😠 😠 😠
uz mi to ide pekne na nervy
no nic kocky idem ja trochu von s kamoskou co ma 2mes. princeznu, trochu pocvicit kocikovanie 🙂
dufam, ze do poobedia budu nejake nove mimca 😉

kosska3003
7. máj 2009

no dneska by sa malo niake babo narodit ved zatial od maja je kazdy den aspon jedno tak ktora ide 😅

mimi21
7. máj 2009

ja dnes dobrovolne vynechavam 🙂
manzel je na dlhej sluzobke a neviem kedy pride, tak ja radsej beriem zajtrajsi termin 🙂

atima
7. máj 2009

kosska sssimi mimi ak to nebude anijedna z vas tak dnes asi žiadne nove babo, myslim že lesanka hovorila že je na polovicu otvorena 🤐

kosska3003
7. máj 2009

no mne to je jedno moj mm pride az 27maja ale dneska sa tiez na to necitim ja si berem nedelu alebo zajtra

mimi21
7. máj 2009

tak sssimi je to na tebe 😉 😉 😉

kosska3003
7. máj 2009

atima ja som zavrata stale dneska ma dr prezeral

kosska3003
7. máj 2009

ssssimi a kde je nerodi uz 😀 😀 😀

atima
7. máj 2009

sssimi tušim že spominala, že ide na poradnu doobedu, možno si ju tam už nechaju

bambi7
7. máj 2009

ahojte babulky co nove?

som taka rada ze zuzkad to ma za sebouuu je to superr uz ma drobca pri sebe moc sa tesime s dominikou 🙂

kosska3003
7. máj 2009

atima neviem ale ved tu bola pred chvilkou ale dneska ma vela bab poradnu ak si dobre pamatam

kosska3003
7. máj 2009

bambi ahoj cakame ktore ide dneska ale zatial je ticho a u mna to nevyzera na porod zatial

tanulik21
7. máj 2009

ahojteeee, konecne som dosla z poradne (od 8:00) bola som aj na monitore (wau prvy krat), vraj je uz drobcek unaveny, ale ze inac v pohode, tak sa doky rozhodoval, kedy si dame stretko 😀 - a ze na pondelok ... tak som velmi zvedava, a uz sa chystam, ze dlhsie ako do utorka ma snad v celku nenechaju ... dufam 🙄
ale na skor ako pondelok to ani ja nevidim, inak ten krcok to je sranda vec, raz je skrateny na 1cm potom na 2 a potom, ze uz neni, a teraz uz je zase na 1... co lekar to iny verdikt 😔 .

simmi, kosska ako bolo u vas?

sssimi
7. máj 2009

Ja som mala ísť na poradňu dnes, ale zadalo sa mi, že sa malá veľmi málo hýbe, tak som bola už včera a tiež som bola konečne na monitore... Z nemocky ma poslali domov. Že mám čakať na kontrakcie alebo na odtečenie plodovky a ak do utorka nič, tak mám ísť normálne na poradňu!!! Ale to už by ma asi porazilo...

tanulik21
7. máj 2009

simmi tak to si ta tam v utorok uz asi nechaju - tipujem

sssimi
7. máj 2009

Tanulik ja to chcem mať do pondelka za sebou 🙂 Ale malinka si to nechce dať vysvetliť 😀

tanulik21
7. máj 2009

tak ja sa uz na ten pondelok budem spoliehat, ak sa podari skor, to ma len potesi - inak chybali mi asi take dva dni, a by si ma tam nechali, z poradne isli asi tri mamicky rovno takto a to mali 4-6dni po termine - sakra som sa netrafila.

sssimi
7. máj 2009

Tanulik aj ja som si myslela, keď ma moja doky poslala domov po vecičky, ale prt!!!

tanulik21
7. máj 2009

to je ale sunka ta doktorka, uz si ta tam aj mohli kludne nechat,

idem ja este dospat noc, papa zatial, este nakuknem vecer ... urcite sa nic nezmeni

kosska3003
7. máj 2009

tanulik no ja som zavreta tak ze asi nic ja som uz z toho jelen aj ja si pojdem asi lahnut uvidim inac ja idem dr menit uz mi aj pisal jedem dr ze si mam zavolat a dohodnut termin ze ma vezme tak som rada hned po porode idem na vec

tanulik21
7. máj 2009

kosska aj ja budem menit lekara takmer urcite, ale este mu dam jednu sancu, musi ma doliecit(neverim, ze tie hnusne hubky ci kvasinky, ci co to bolo este pred tehu, zmizlo samo), ak to do mesiaca nezvladne, menim. Okrem toho - vybavenie ambulancie je takmer nulove 🙄 a moj zamestanvatel zrusil s nemocnicou zmluvu...😀

kosska3003
7. máj 2009

tanulik ja uz menim na isto som rozhodnuta uz mam aj vybrateho druheho po porode idem za nim a on ma vymakanu ordinaciu ma tam sono monitor vsetko proste nie ako ta moja koza

sirinka
7. máj 2009

ahojte dievcata...
kosska...no teda ty drzis pokope ako so sekundovym lepidlom... 😅
ja mam tiez dnes poobede poradnu, tak dufam, ze tiez este dobre drzim pokope...len ta cesta dnes do Ba a spat bude otrasna... 🙄

kosska3003
7. máj 2009

siri no to sa ma mm uz pytal ci som neni zalepena ved ja neviem asi sa otvorim len tak z nicoho nic a hotovo este rychly porod a dobre
inac akosi je tu ticho ja som sa akurat zobudila tak idem kuknut mamu kym sa tam dogulam to potrva ale treba mi aj pohyb lebo to fakt neporodim 🙂

mimi21
7. máj 2009

kosska ja mam za sebou 3hod. prechadzku po meste, kavicku na teraske, tak uvidime co krpata na to povie, ci nahodou nepovie, ze dneska by to slo 😵
uz aj mm je na ceste zo sluzobky 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Podobné diskusie


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre