Tešíme sa na máj 2009 IV.

lenand
5. apr 2009

Tak kočky šup do novej témy a ideme zachvílku do finále 😵

mimi21
7. máj 2009

babeny a udery srdiecka su FHR - v mama a ja je taky zoznam skratiek

evita6
7. máj 2009

Ja som to niekde o tom splne čítala - len si nepamätám čo tam bolo presne 😅

Celkovo som pribrala 13 kg ale mám už celkovo viac ako 90kg takže zhadzovať sa mi to bude ťažko keďže som bola guľka aj predtým

kosska ale teraz aspoň viem že srdiečko bábätka je v poriadku som spokojnejšia
a inak nevieš čo znamená v tehu knižke ten vaginálny nález píše tam myslím CI a nejaké číslo? som do toho úplne sprostá

mimi21
7. máj 2009

no evita, ja ak rychlo neporodim tak tiez dam 90 😖 😖 😖

ani ja som nebola pred tehu ziadna anorekticka - krv a mlieko sa tomu tusim hovori 😀

nikanika28
7. máj 2009

evita, tak to si ozaj malinko pribrala...teda tak akurat. Ja som pred otehotnenim schudla zo 75kg na 63.....no a vculeky...ani nehovorim radsej....

nikanika28
7. máj 2009

ja uz mam k tej 90-tke asi tak za jednu Deli tycinku 😀

evita6
7. máj 2009

ja som sa len strašne bála že sa dostanem na 100-vku to by som bola ako prasa pred zabíjačkou takže som v celku spokojná
ja som sa chystala pre tehu schudnúť ale nejako sa nepodarilo 😅 ono sa nám bábo podarilo moc rýchlo tak potom sa chudnutie už nekonalo

kosska3003
7. máj 2009

FHR je reakcia srdiecka evita neviem co je to o CI mam skratky nieke vypisane ale toto tam nieje idem skusit este raz pozriet a inac ja uz mam 99 kil mozno aj 100 ty kokso ako hrozne sa to pise a pocuva

mimi21
7. máj 2009

no aj ja som chcela pred tehu chudnut, aj sa mi nejake to kilecko podarilo a na zaciatku tehu som do konca 4.mes. nepribrala nic
a potom sa to rozbehlooooooooooo

rybca
7. máj 2009

tak dievcata, trosku ma deprimujete, ja uz 100 mam

nikanika28
7. máj 2009

tak potom si mozme zalozit spolocnu temu ... ako chudnut po porode 😀 😀 . Inac, ozaj to ide, ja som sice tri roky po porode tvrdila, ze to nejde. Zacala som chodit to fitka, cvicit, normalne sa stravovat...a baby, ono to ozaj slo...taka som bola spokojna, ked som schudla za polroka cez 10kg...no novy clovek zo mna...skoro ako teraz .. 😀 😀

evita6
7. máj 2009

ja mám momentálne váhu svojho otca - márnosť 50-ročný chlap manžela som už predbehla dávnejšie 😀 😀 😀

kosska3003
7. máj 2009

evita poslala som ti IP tam mas niake tie skratky vypisane

nikanika28
7. máj 2009

aku ste mali vahu, ked ste otehotneli? Ja vlastne ani neviem, lebo sme boli na dovolenke..tam som sa rozozrala...ale asi okolo 70 to mohlo byt

mimi21
7. máj 2009

no ale to by sa nam do toho fitka muselo najprv chcet 😅
ja som v tomto strasne leniva 😒

mimi21
7. máj 2009

aj ja uz som manzela predbehla 😀

nikanika28
7. máj 2009

mimi...ja uz som bola taka zufala, ze som sa prinutila..
Ale mam doma orbitrek...tak asi nakopnem, nastartujem...a aspon zo dve minutky pobeham 😀 😀 😀 😀

nikanika28
7. máj 2009

ja som mm predbehla asi pred mesiacom...mozno aj skor

mimi21
7. máj 2009

nika aj vy ste si spravili mimi na dovolenke 🙂
my ho mame z Egyptu 🙂

kosska3003
7. máj 2009

no ja s mm sme boli rovnaka kategoria takze teraz mam od neho o 22kil viacej super ale ja to zhodim aj keby sa co robilo no ja asi pojdem pomaly do postielky uz mi zacina ocicka zatvarat

nikanika28
7. máj 2009

no ja uz som pravdepodobne bola na dovce tehotna..len som o tom nevedela...cigaretky, sem tam daky alkohol...uffff...chuda male..som jej dala zabrat. Ale vlastne som to ani netusila vtedy, dostala som v den prichodu na dovolenku kramy...boli sice veeelmi divne, ale stacilo mi to na to, aby som si myslela, ze nie som tehu

evita6
7. máj 2009

tak sladké sníčky kosska a Marike dohovor, že je spln a ten jej má pomôcť k pôrodu 😉

mimi21
7. máj 2009

no kedze my sme boli v egypte, tak sme kazde rano dezinfikovali hruskovicou, tak neviem co si to dieta bude o mne mysliet
matka alkoholicka 😵

nikanika28
7. máj 2009

baby, nepozerate Panelak? Ako uci Milanko Martu chlapov balit.... 😀 😀 😀 😀

kosska3003
7. máj 2009

evita joj keby to tak bolo a pomohlo jej to lebo uz fakt nevladzem s tym bruchom ved viete aj vy ich mate nie 🙂 🙂 dobru noc

nikanika28
7. máj 2009

mimi 😀 😀

nikanika28
7. máj 2009

my kazdy vecer, ked maly zaspal ..tak na teraske viiiinecko alebo pivecko alebo fernetik....vtedy som este aj fajcila...tak cigaretky...uffffffffff

kosska3003
7. máj 2009

nika no kukam no to je ina traposina akoze ale nevadi ja to len vlastne pocuvam a mam dost

mimi21
7. máj 2009

kosska tak bru nocku 😔

nikanika28
7. máj 2009

kosska...ved to 😀 Dobru nocku

kosska3003
7. máj 2009

nika aj ja som fajcila ked som bola tehu ale postupne som prestala tak som rada lebo bolo to tazke ale koli malej vsetko a pivecko male si dam aj teraz to neuskodi ved ja si ich nedavam 10 to by uz bolo horsie a asi by som to nerozchodila

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Podobné diskusie


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre