Tešíme sa na máj 2009 IV.

lenand
5. apr 2009

Tak kočky šup do novej témy a ideme zachvílku do finále 😵

dannynka
27. apr 2009

rozmyslam ze si idem pohopkat na fitloptu,vraj je to dobre pocas kontrakcii 😅

domcek1111
27. apr 2009

veronika, ja som ti nepoblahoželala, keďže tu často nechodím...tak teraz BLAHOŽELÁM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
zlatý chlapček Matejko, taký malinký, juj....aj ja už chceeeeeeeeeeeeeem 😵 😵 😵

dannynka
27. apr 2009

kosska ja somodfotila idem vlozit 😀

sirinka
27. apr 2009

danny veru presne take bolesti som aj ja mala pri klarke...takze to vyzera slubne 😵

dannynka
27. apr 2009

siri-bodaj by bolo,akurat rozmyslam ze este pojdem behat po schodoch aby som to urychlila 😀 😀 😀

dannynka
27. apr 2009

no nic idem sa vyvalit lebo uz sa mi zle sedi za pc 😉

dupinka
27. apr 2009

danny: tak potom cakame info!!

kosska3003
27. apr 2009

no tak uz som vlozila foto padlo mi trosku brusko ze

dupinka
27. apr 2009

kosska, mne sa zda, ze padlo... 😉

kosska3003
27. apr 2009

dupinka aj mne ked porovnam foto z minuleho tt je nizzie ja neviem ci nepojdem zajtra na ten monitor ak neporodim lebo je mi tak cudne dneska tak sa pojdem dat prezret a pre istotu aj veci zoberem uz joj uz nech to mam za sebou normalne mam zmiesane pocity z toho ze zachvilku uz nebudem mat brucho zarovno nosom a budem mamina 🙂

dupinka
27. apr 2009

kosska: ved uz si skoro v cieli, uz len par krocikov ta deli od toho, aby si mala Mariku pri sebe... Tak sa drzkajte! 😵 😵

kosska3003
27. apr 2009

dupinka no teraz ma caka tan najvacsii krocik za cele tehu 🙂 🙂 diky

iinuska
27. apr 2009

Ahojte tehulky. 🙂

sirinka
27. apr 2009

no pekne dievcata...jedna za druhou...ani zuzku profant som tu nezaregistrovala...hm

iinuska
27. apr 2009

Co mame noveho?
Kosska, este 2v 1... 😉

kosska3003
27. apr 2009

iinuska este hej ale tento tt uz by som to mala mat za sebou
siri bola tu rano zuzka ak si dobre pamatam

zuzkaprofant
27. apr 2009

ja som tu predychavam u na vyzera na dazd tak moj tlak klesa 😀

iinuska
27. apr 2009

kosska, no uvidime.Rozhodne drzim palceky

kosska3003
27. apr 2009

iiniska diky zajtra pojdem na monitor a uvidim ale keby sa vypitala v noci tak nebudem proti

zuzkaprofant
27. apr 2009

koska drzim palce bo nezavidim ti chodit stym brusko ja dnes cely den len spim a lezim nevladzem nic napuchla som poradne ze mam 2kkg navyse a dohovaram malemu ale ten spi vkuse tiez 😀
uz vam vytiehla ta hlienova zatka

iinuska
27. apr 2009

kosska, ja mam zajtra poradnu, tak som zvedava, ale ja mam este cas. I ked obcas mi tvrdne brucho.

iinuska
27. apr 2009

Jeeej, teraz som sa docitala, ze bambi to uz ma stastne za sebou, tak gratulujeeem 🙂 🙂

rybca
27. apr 2009

zuzka, ja mam hlien uz od velkej noci, niekedy husty, niekedy bielkovy

zuzkaprofant
27. apr 2009

myslis ze je to ta hlienova zadka co odteka pred porodom bo ja to mam tize a com dalej je to take zltkave hnede ale to u mna je inac cele tehu ako u vas ostatnych ja som special pripad 😀 😀

co budete dnes este porabat ja cakam na manzelika

kosska3003
27. apr 2009

zuzka no tak tomu hej ved nemozem chodit co ma noha boli hore v klbe strasne tak sa mi zle chodi ale chodim po dome a upratujem a balim a stale rozmyslam co mi bude este treba inac ta zatka hlinova ja mam taky zltkasty vytok uz dost dlho to je ono

lasenka
27. apr 2009

niekde som citala, ze po odpadnuti (neviem to presne nazvat) tej hlienovej zatky zena porodi do 18 hodin... mne pri Matkovi odisla ta zatka o 16.00 poobede a maly bol na svete rano o pol piatej... ale tych hlienov je vtedy neurekom, nielen take vytoky ako mam napriklad teraz 😒

lasenka
27. apr 2009

kosska - nie, to je normalny vytok... taky, ako ma Rybca... alebo aj ja 😉

kosska3003
27. apr 2009

lasenka aha tak mam cakat nieco viac ako doteraz lebo ja mam cele tehu vytok taky zltkasty tak neviem som zvedava joj co vsetko z nas vynde 🙂

dupinka
27. apr 2009

a vraj niektorym ani neodide spontanne....

lasenka
27. apr 2009

kosska - ano, mas normalny vytok... niekedy hustejsi niekedy riedsi... mne ked odtiekla doma hlienova zatka, zlakla som sa, ze je to plodova voda... len tieklo a tieklo... ale boli to hlieny... no hej, spanikarila som jak trapka, ale bola som prvorodicka a o tej hlienovej zatke mi nikto nic nepovedal... kazdy dookola trepal len o plodovej vode... nevedela som, ze ta plodova je obycajna voda ako z vodovodu 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Podobné diskusie


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre