Tešíme sa na máj 2009 IV.

lenand
5. apr 2009

Tak kočky šup do novej témy a ideme zachvílku do finále 😵

atima
6. máj 2009

no som spať sprcha pomohla. Už to je lepšie.

kackabrcka
6. máj 2009

tak ja som si zdriemla.. no bolesti v krizoch nueustupili..

mystery7
6. máj 2009

kacka: zeby to bolo uz tu? 😉

kosska3003
6. máj 2009

ja som si tiez pospala a pomohlo uz ma v boku neboli lebo uz mi to prechadzalo az d podbruska a teraz nic

mystery7
6. máj 2009

koska: nemala si spat, mozno by sa to rozbehlo 😉
ja som si pobalila zopar veci do tasky do nemocky a aj veci pre maleho, co mi ma mm priniest potom

co vsetko si balite do nemocky na porod?

mystery7
6. máj 2009

ja som si vzala zatial 2 nocne kosele, jednu na porod a druhu po porode, 2 teplaky a tricko - to aby som cez den nebehala v nocnej koseli, nemam ich az tak rada, uteraky, 2 podprdy na kojenie a vlozky do podprdy

kozmetiku si tam dohodim potom a aj vlozky a prezuvky

sssimi
6. máj 2009

Kosska my tu budeme ešte do kedy strašiť!!! To je des... Ja mám bolesti už cez týždeň a furt nič... No dnes som aspoň na monitore zistila, že to nie sú kontrakcie, ale pravdepodobne ma už tak malinka tlačí... A desne ma bolí chrbát...

Najviac sa zasmejem keď sa ešte v utorok dotrepem do poradne... Dnes ma vyprevádzala zo slovami, že už na poradňu neprídem, že až po šestonedelí... Tak dúfam...

mausy21
6. máj 2009

mystery teplaky?nebude to nepohodlne?neviem si to predstavit,hi

mystery7
6. máj 2009

kocky, vy ste uz ako inventar 😉 nic si z toho nerobte, o chvilu je to uz tuuuuuuuu 🙂

mystery7
6. máj 2009

ja som tam videla maminy pobehovat v teplakoch, asi je to pohodlhnejsie. a to su take volne, tak si myslim, ze ich vyuzijem

kackabrcka
6. máj 2009

mystery7 ja by som to aj uvita tak neviem.. neprestava to este skusim tu sprchu.. ja vela toho nebalim lebo nam vlozky a jedn.nohavicky daju aj pre drobca vsetko daju takze ja len pyzamka a 2xtake elastaky aby som tam nechodila v pyzame. a zupan ze ani nosit nemame.. a inak len drogerku pre mna.. asi inak tolko toho co ty.. ja mam pribalene tiez ako keby teplaky - ale je to take ako elasticke nohavky ci pyzamovy spodok..

mystery7
6. máj 2009

ja tam tiez nechcem velmi chodit v nocnej koseli. na noc, ok, ale cez den radsej volne teplaky a tricko. zupan asi tiez nebudem brat, lebo v ke je to na 17 posch. a okna sa nedaju otvorit, tak je tam brutalna horucava. nocne kosele mam nepriesvitne, tak to aj v nich prejdem na wc-ko alebo kde budem chciet.

balik plienok vezmem do ruky, ved tie tam isto spotrebujeme.

silvia.t
6. máj 2009

mys. a nezabudni si este pribalit pribor a pohar,lebo inac budes o hlade a smade ako ja prvy den ☹ potom mi uz nasi doniesli...

mystery7
6. máj 2009

ahojky silvi,
to fakt??? zabudla som este aj na toaletny 🙄

kackabrcka
6. máj 2009

silvia - prosim este aj pribor a pohar ??
mystery7 - no podobne ako vravis bez zupanu.. a plienky mi nemusime ..

evita6
6. máj 2009

mystery a nezabudni si pribaliť mastičku na bradavky 😉

mystery7
6. máj 2009

kacka: mate to tam fajn, tu clovek musi na vsetko mysliet 😒

silvia: ako sa citis?

mystery7
6. máj 2009

hej hej, tu mam pri kozmetike polozenu, ale asi ju tam prihodim, aby som potom nezabudla 😀

kackabrcka
6. máj 2009

mystery7 ved ja viem neboj do 32tt som lietala lekarom do SR takze viem ako to u nas chodi.. idem ja skusit sprchu.. ved ja ked pojdem dam info - uz ma vezu 😀 xixi

mystery7
6. máj 2009

chod sa kludne trosku osprsit, mozno ti to lepsie zaberie 😉 hlavne daj vediet ze uz ides do nemocky 🙂

kackabrcka
6. máj 2009

mystery7 to dam neboj tolko casu bude a na kodadu cislo mam 😉 ale ved muz pride az po 18stej 😵
a ako si na tom s opuchmi noh - lebo mne uz clenky nevidno a ani mi uz nohy neodpuchaju 😠

atima
6. máj 2009

mystery ved ak niečo zabudneš určite ti manžel donesie.

atima
6. máj 2009

kacka už ste s kosskou asi len dve okolo 40 tt takže už to asi bude ono. 😵. Ostatne mame skoro rovnake terminy.

mystery7
6. máj 2009

no, mne od pondelka vecera nohy este neodpuchli, mam ich permanentne napuchnute a aj ruky. clenky.... to uz neviem ci vobec mam 😅 lebo som ich davno nevidela 😠

atima: hej donesie, ale radsej nech to mam zo sebou, keby som sa chcela napit alebo tak

mystery7
6. máj 2009

atima: a ty sa ako citis? mas nejakych poslickov?

atima
6. máj 2009

mne zatial vobec nepuchnu ani nohy ani ruky 😨 neviem či je to dobre alebo zle

atima
6. máj 2009

dnes som mala a aj nadranom ale po sprche sa to upokojilo

mystery7
6. máj 2009

podla mna je to dobre 😉

mystery7
6. máj 2009

mas uz aj porodnika vybrateho?

dupinka
6. máj 2009

Ahojte!

tak dnes sme sa na prietokoch stretli s Henkou. Straaasne prijemna baba. 😵 😵 Dufam, ze je vsetko o.k., kedze je po termine, snad sa to rychlo rozbehne. 😉

Mne povedali, ze je vsetko v poriadku. Len prietoky mam vyssie hodnoty ako pred 2 tt 😕 - 0,66, srdiecko v poriadku, placenta vzadu. Ale aj ked mi odtiekla plodova zatka, som otvorena len na spicku prsta. Darmo, branie Magne malo ucinky...

Gratulujem novym maminkam - Zuzkad a Domcek !!!!! 😵 😵 😵 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Podobné diskusie


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre