Tešíme sa na máj 2009 IV.

lenand
5. apr 2009

Tak kočky šup do novej témy a ideme zachvílku do finále 😵

emode
24. apr 2009

podla mna hrali dobre az na tu obranu 😖 vychytaju este muchy, treba im verit 😉 som pocula ze madari uz hraju dobry hokej, bol to prvy zapas a to kazdy slabsi super vyuzije lebo este vladze a chce sa ukazat ... takze super ten posledny gol, ze sa zmobilizovali a dotiahli to ... 😀 ideme dalej 😝

sssimi
24. apr 2009

Emode keďže to mám prežité, tak si to možno budem viac uvedomovať, keď bude druhý chlapček.... A minimálne práce sa budú deliť pekne na služby... Nie preto, aby som svoje deti využivala, ale nech sa naučia všetko... Ja si viem od svojich minimálne 15tich upratať, navariť, ožehliť, oprať-proste sa o seba postarať... Bracho neviem či vie plyňak zapnúť 😅

bambi7
24. apr 2009

no hokej sa dal ale vieme to aj lepsie 😉

mystery7
24. apr 2009

moj brat si vie ohriat jedlo v mikrovlnke 🙂

ja som ho naucila uvarit ryzu v sacku 😝 ale to je vsetko. ked nema navarene, tak neje 😅

bambi7
24. apr 2009

ssimi to mas pravdu mam kamosku ´ta ma brata a tiez vzdy ked trebalo upratovat poslali ho von ze aj tak to nevie a teraz fakt nic nevie 😀 chceli to mat hned spravene ale teraz aj ich mamina hovori ze to bola chyba....podla mna je dobre ako pises rozdelit sluzby 😉

sssimi
24. apr 2009

Práve dorazil mm z hokeja 😀 😀 😀 Jaj šak som sa narehotala.... Ani nechcel ísť pozerať do krčmy, že nebude nič napínavé, že maďarov položíme na kolená... 😀 😀 😀 No že sa tam skoro všetci posrali 😀 😀 😀 😀

kodada
24. apr 2009

ahojky babulky, dnes tiadne babatko?

bambi7
24. apr 2009

ahoj dadi zatial o nicom neviem 😅

mystery7
24. apr 2009

ok kocky, mne sa zatvaraju oci, idem si pospat
zajtra ideme na navstevu ku kamoske a budeme grilovat, tak drzte palce nech nam vyjde pocko 🙂 😀

bambi7
24. apr 2009

mys pa a dobru noc

emode
24. apr 2009

sssimi moj braska bol rok vo Francuzsku ako au-pair staral sa o tri deti z toho najmladsie malo rok a pol, nie je to podla mna len v tom, co my vieme lepsie ...

urcite ide aj o delenie prace na babske a chlapske ale je tu nieco, cim si chlapci mamy viac priputaju potvrdila mi to aj mama byvaleho ktora je psychologicka a jednoducho je tam iny vztah neznamena to vsak, ze nas mali menej rady ...

nikanika28
24. apr 2009

Ahojjte, pozeram, ze tu ohovarate bratov...no ja by som tiez vedela na toho mojho 24rocneho/skoro/ nabonzovat.... Myslim, ze u nho je ryza v sacku uz velky prepych 😀 , ale mikrovlnku zvlada takisto na jednicku. Takisto aj uvarit zemiaky, ale aby som neohovarala....mozno sa uz polepsil, nemam uz taky prehlad, ked nebyvam doma 🙂 .
Inac...netlacia vas mimca dolu? Mna strasnym sposobom, vraza mi to do noh 😕 . A to nehovorim, ked sa chcem v noci nebodaj pretocit na druhy bok alebo snad vstat a ist na vecko.... 😠

emode
24. apr 2009

mm ma vola spinkat tak ja tiez idem 😔 dost bolo filozofovania ... dufam, ze zajtra rozluskeneme dalsie kinderko 😀

sssimi
24. apr 2009

Bambi presne aj mne mama stále hovorila, že on je malý a ešte to nevie (je medzi nami rozdieľ 2 roky)... No a bracho rástol, ale stále nič nevedel, lebo bol stále malý.... A teraz keď od neho niečo chce, tak jej povie, že to nevie a odprace sa čo najrýchlejšie preč z domu... Dokonca bolo obdobie kedy mu za povysávanie svojej jednej izby dávala nejaké peniaze 😀 ...

Mys ty si šikulka... Môj brácho sa naučil robiť mrazenú pizzu... Švacne ju do trúby a keďže mamina má už trúbu v dezolátnom stave,a nedá sa nijak nastaviť-len v jednej polohe je stále, tak už len zapne a šlape... 😀 A ako píšeš ak nie je v mrazáku pizza, tak je hladný alebo frčí na rožkoch...

kodada
24. apr 2009

bru noc kinderka, zajtra cakam SMS a jemi uplne jedno od koho 😀 😀 😀

bambi7
24. apr 2009

dadi dobruuuu 🙂

sssimi
24. apr 2009

Ahoj Dadi! Zuzkaprofant nás trošku postrašila, ale už je domka stále 2v1...

Nika ja mám stále brucho nejak vysoko... Jediné čo dole cítim keď malej vadí guma na teplákoch tak ju odtláča inak nič...

Babuľky čo ste isli do hajan dobru a ja za chvíľku pôjdem....

bambi7
24. apr 2009

idem aj ja hajkat tak dobruuu noc

nikanika28
24. apr 2009

sssimi, ja tiez nemam spadnute, ale proste tlaci. Asi aj preto,ze je z nej maly slonik 😀, doktor typuje tak okolo 4kg /maly mal 3900g/. Tak ale dufam, ked pojdeme o cosi skor, tak nebude az taka velka 🙂 Min. tyzden mala 2400....este dva tyzdne...to snat vyse kila nepriberie 😅 . I ked podla toho, ako mi teraz rastie brucho a pribuda vaha...no uvidime

dannynka
24. apr 2009

ahojte 🙂 kto tu este? 🙂

nikanika my sme sa tusim stretli v inej teme vsak?Veru aj ja tipujem ze budeme mat maleho slonika a to doslova aj dopismena 😅 aj dr to potvrdil,a cim dlhsie bude v bruchu tak tym vacsi bude 😅 😅 😅 😅 .Akurat dnes mame termin ale na porod to u mna zatial nevyzera,uz som aj spravila vecernu hygienku teda nie ja ale manzelovy som sa dala dole oholit lebo nechcem aby ma "dovrzali" v porodnici.... 😝 a skusala som aj horucu sprchu na podbrusko a krize,co by malo zevraj pomoct privolat porod.....no neviem ja to vidim na maj 😅

cervenaciapocka
25. apr 2009

Baby dakujem za reakcie, bola som vcera vecer na ultrazvuku a vsetko bolo fajn. Babo bolo otocene tvarickou dole, takze fotky ktore nam dali ukazuju len telicko, skoda, lebo to bol posledny ultrazvuk pred porodom.
Co su to ti poslickovia? Su to falosne kontrakcie? Tie som mala vcera skoro cely den, teda viacmenej ako krce pred menstruaciou. Dnes som mala ostru bolest na lavo viackrat.. som musela predychavat. Neviem, ci je to normalne, lebo tie cvicne kontrakcie tie sa volaju braxton hicks contakcie a tie by mali byt bez bolesti a prejavovat sa len stvrdnutim a relax bruska. Co som mala ja bola ostra bolest v lavom boku. Co myslite?

dannynka
25. apr 2009

dobre ranko prajem a krasny vikendik 🙂 😉

sirinka
25. apr 2009

dobre ranko baby... 😀

dupinka
25. apr 2009

Krasne ranko vsetkym!!!

bambi7
25. apr 2009

cafte babulky 🙂 celu noc som nespala tak ma bolelo brusko ze som cakala ze zavolam tomu porodnikovi ale nakoniec to po case preslo .....no mala by uz aj sla von 😅 no este chvilku a bude

dupinka
25. apr 2009

bambi: musite vydrzat do pondelka! Uz sa vam to kraaaati 😵 😵 😵 😵

Ja som tiez vela nespala. Najprv som sa nemohla ulozit, boleli ma krize a bedrovy klb, no a potom ma spanok presiel 😖 Tak dnes budem ako matoha...

bambi7
25. apr 2009

no ved som jej dohovarala 😀

dupinka
25. apr 2009

ake mate na dnes plany?

kackabrcka
25. apr 2009

pekne ranko,

moj muzik od pol 3tej chrapal tak som to potom vzdala a premiestnila sa do detskej.. 😒 ale dospala som 🙂

veronika1982
25. apr 2009

ahojte.. co mate nove... nejake nove babatko pretoze nestiham citat pozadu... maly sa v noci zobudil len 3 krat a zaspinkal. teraz zase odfukuje pri mne na postely..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Podobné diskusie


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre