Tešíme sa na máj 2009 IV.

lenand
5. apr 2009

Tak kočky šup do novej témy a ideme zachvílku do finále 😵

sirinka
28. apr 2009

moj drahy si urobil vecer kavu a miesto mlieka si do nej nalial pomarancovy dzus...a vraj chutila... 😝 myslim, ze laktacna demencia uz prechadza aj na neho...

sssimi
28. apr 2009

Siri možno je to aj tak.... Vraj bola pri cisárskom pôrode a rodila tam nejaká buchta doktora... Že to bol super zážitok, lebo ako dieťatko vybrali, tak tam všetci tlieskali....

sssimi
28. apr 2009

Siri mne dala teraz poradňu na 7meho-čiže 1tt+2dni a to mám 4teho termín.... Ani na monitor ma neposlala a dnes som mala poradňu po 3tt 😕

zuzkad
28. apr 2009

sirinka 😀 😀 😀 😀 😀 tvoj manzel je same mile prekvapko...aj na tie vlozky stale myslim, ked ti isiel kupovat 😀 😀 😀 ...
keeez by si mala pravdu a porod by som mala lahky, zeby som sa tak nenarobila 😉 😉 uvidime...hlavne, ze budem mat maleho uz na svete...ten porod nejako zvladnem...dufam 🙂 🙂

sssimi mozno to rozbehneme naraz, len skoda, ze nerodis v BA na Antolskej..by sme si aj pokecali...mala som plany s bambi, ze si urobime pyzamo party aj s drobcami, ale vidis Dominka sa poponahlala 🙂 🙂 ...juuj moc sa tesim ..uz ju coskoro pustia domov..som zvedava na fotky a pocity bambi ako maminky 😅 😅 😅

nikanika28
28. apr 2009

sirinka, asi hej...ale bolo to dost neprijemne. V momente som zbledla 😅 . Ale ked som sa trochu napila a lahla nabok...tak bolo uz dobre..preto som sa pytala, ci sa da robit monitor aj na boku...ale tusim hej

nikanika28
28. apr 2009

ssimi, tak to mas divnu doktorku teda... 😒 teraz by si mala byt co najviac pozorovana...

zuzkad
28. apr 2009

nikanika28 toto som pocula tiez u jednej tehulky ...isla na monitor a kedze dlhsie lezala prislo jej dost zle...kricala na sestricku, ale kym prisla chuda tehulka vracala...ale sestricka to zobrala v pohode, zevraj sa dost casto stava, ked dlhsie lezime na chrbate pride nam zle...ja sa snazim lezat rozne, len nie na chrbate..ale monitor snad zvladnem..ale tebe hned ako pride zle treba kricak...resp. kludne do predu upozorni sestricku, ze sa ti to stava a podla mna ta bude viac sledovat, ale aspon ta nenecha tak dlho lezat na chrbate 😉 😉 😉

monkap
28. apr 2009

mne vadilo pri porode lezat na chrbte - musela som lezat pri monitore aj pri infuzii 😝

nikanika28
28. apr 2009

zuzi, stalo sa mi to len raz, ale zato dost intenzivne 😅 . Ja na chrbte nelezim vobec, a uz vobec nespim na chrbte. Jednak mi dr. povedal, ze to nieje moc dobre, ked je placenta na zadnej strane. Tak neviem. Dufam, ze si mozem lahnut nabok 😕

kosska3003
28. apr 2009

zuzka ahoj ty si z blavy nemocnica kramare ma aku adresu zajtra tam ide´mm a nevie ani kde to je chudak

nikanika28
28. apr 2009

ochhh, dnes mi cely den akosi tvrdne brucho...ja tusim ozaj ten cisarak nestihnem...

monkap
28. apr 2009

mne v nemocnici tvrdlo brusko len malilinko ... doma je to castejsie ... lenze tam som nic nerobila, iba odpocivala , tak sa ani necudujem

mystery7
28. apr 2009

aj mne dnes dost tvrdne 😒

idem si uz lahnut mam dost
pa pa kocky

dupinka
28. apr 2009

baby, ste sa rozpisali... 😀 My uz vyckavame tatinka, uz je len par km od nas. 😵 😵

Myslite na nas zajtra, prosim. Ideme na monitor aj prietoky, popoludni poradna, tak dufam, ze bude vsetko v poriadku. Lebo som si dala teplu sprchu a akosi mi tvrdne brusko. 😖

kosska3003
28. apr 2009

mystery dobru noc
dupi neboj bude vsetko ok ja mam tvrde brusko uz asi od 6 tak uvidim

sssimi
28. apr 2009

Babuľky ja som buď každú chvíľku hladná alebo mi ten čas tak strašne rýchlo beží 😀 .... Idem niečo dzobnúť-zase...

monkap
28. apr 2009

kosska: to mas od siestej stale tvrde brusko ?? 😨

nikanika28
28. apr 2009

NO, asi to bude pocasim, ked nam tvrdnu bruska 😀 . Dnes ma mala tak kopla, ze som normalne pocula prasknutie kosti - teraz neviem, ci to bola mala alebo moje rebro 😀 . Uz sa vam take nieco stalo?
Maly dnes zahlasil, ked videl, ako malinka kope, ze uz asi chce ist von, aby sme ju vytiahli 😀 😀

dupinka
28. apr 2009

jeej, nika, maly je zlatyyyy... 🙂

nikanika28
28. apr 2009

dupinka, on ma teraz bohovske hlasky na margo babetka, uz som to tu niekde pisala. Napriklad ma velke starosti, ako zistime, ze babetko placka a ako mu potom podame dudulku, ci mu nie je zima, ked ma vsetky veci v skrini...a ci tam ma tiez svoju postielku.... 😀

nikanika28
28. apr 2009

je to podarene, ked sa to spyta takym nevinnym hlaskom 😀 😀 😀

kosska3003
28. apr 2009

monka no mam ho tvrde tak dufam ze je to znamenie
mm neter sa ma vzdy spita ci uz babatko vyskocilo vonku ma 2,5 roka

sirinka
28. apr 2009

jaaaj ten hokej...mne je to luto ked to vidim.... 😔

nikanika28
28. apr 2009

a minule maly zahlasil : Maminka, nepi taku horucu kavu, lebo sa babetko popali 😀 😀 . Co mu na to viete povedat? 😀

nikanika28
28. apr 2009

sirinka, ja uz hokej ani nekomentujem...hraju to hrozne..tolko vylucenych...a ked nahodou hrame presilovku, tak ju oooohromne vyuziju... 😠

kosska3003
28. apr 2009

siri mna mama akurat volala ze ci kricim gol ked daju kanadania lebo som jej povedala ze ak vyhrame porodim ale akosi to je naopak tak co uz

sirinka
28. apr 2009

tak nasa klara este nerozprava, takze hlasky nedava...ale zvykne ukazovat na rozne bruska aj na svoje a tvrdi, ze vsade je nejake babo... 🙂

nikanika28
28. apr 2009

je to sranda, ako si to tie deturence vysvetlia po svojom 🙂

sirinka
28. apr 2009

no my sme sa s mm zoznamili prave pri MS v hokeji...takze mi je to luto, ze sme takto dopadli...ale ked sme sprosti a nevieme sa poucit...zobrat si priklad napr. od cechov, ti si pekne vychovavaju mladych...u nas len pokupili kluby kadejaki darmozraci a vytlct peniazky kolko vyda a hotovo...dalej nikoho nezaujima...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Podobné diskusie


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre