Tešíme sa na máj 2009 IV.

lenand
5. apr 2009

Tak kočky šup do novej témy a ideme zachvílku do finále 😵

kosska3003
11. máj 2009

sssimi aj ja chcem posli joj uz ide na mna hlad zase asi si musim cosi spravit ci chcem alebo nechcem

mimi21
11. máj 2009

ja som stale tu kosska
bolo by mi treba nieco pozehlit, ale v tomto teple sa mi fakt nechce
este ani mm nie je doma, tak som sama ☹

sssimi
11. máj 2009

Len si daj. Potom už nebude času ani na papanie 🙂

mimi21
11. máj 2009

baby ja tlačím tofifee, ale už by mi malo aj stačiť, lebo stále priberám, keď sa zajtra u dr. postavím na váhu, to bude zase hanba 😀 😀

mimi21
11. máj 2009

no nič idem ja teda dačo požehliť...

kosska3003
11. máj 2009

mimi aj mne treba pockam hadam ta burka pride porom pozehlim ked bude taky dobry vzduch teraz idem cosi zjest hadam

emode
11. máj 2009

ahoj babulky,
len si davajte, kym mozete 😀 potom sa uz budete strazit takze si hocico nedovolite zjest ... baby uz vam prajem, aby ste boli na druhej strane ... 😉
je to nieco nadherne ale pozor, budete tak vycerpane, ze vychutnanie nie je take paradne, ale my sa uz trosku stabilizujeme, v noci stavam tak po troch hodinkach ale medzi piatou a siedmou rano mame krizu ... nespime a zlostime sa 😒 😒 😒

monkap
11. máj 2009

baby tu uz prsiiiiiiiiiiiiii ... esteze som stihla to okno umyt 😀

monkap
11. máj 2009

baby tu padaju take obrovitanske krupy, ze az 😨 😨 😨

monkap
11. máj 2009

v ziline padaju MAXI krupy, ... aspon bude mat co byt v spravach 😀 😀

veronika1982
11. máj 2009

emode... my to mame presneako vy len od tretej do siedmej v kuse sa zlostime.. a plne s tebou suhlasim ze od vycerpania a unavy som si tie prve dni ked sa maly narodil moc nevychutnala. teraz je to uz o inom..teraz si ho uz nuchat a bozkavam a tulim stale.

monkap
11. máj 2009

kde ste vsetky???

zuzkad
11. máj 2009

Prave mi maly spinka tak vam idem popisat ten moj porod...

rano som sem aj pisala v ten den...zobudila som sa na bolesti ako poslickovia...ale o nieco silnejsie...prestalo a zacalo mala som pocit,ze po kazdej minute...trebalo mi aj strasne cikat, tak som isla na zachod ..pochodila som si po byte a zacala som si sledovat tie bolesti..ale jednu dobu isli po 2 minutach a niekedy zas kazde 4 minuty-...asi po pol hodke som isla zase na zachod...mala som stale nutkanie cikat...a vtedy mi odisla ta zatka...dost kusiskooo a krv, ale vedela som, ze to je zatka, takze som bola v pohode...bolesti sa dali predychat stale v klude.....isla som do sprchy, oholila som sa a obliekla......este som mala naladu srandovat aj cestou do nemocky mimo kontrakcii som mala fajn naladu a celkom som sa tesila, ze uz to prislo. V nemocke ma prijali, pozreli...a dali ma na monitor...neskor ma cakal klystir...ktory sa da v pohode zvladnut...ked som mala kontrakciu sestricka prestala davat mi tu vodu a pokracovala ked som povedala...potom ma cakala sprcha ...po klystire kontrakcie boli uz silnejsie a neprijemnejsie...ale stale mi to pripominalo moje bolesti pri mrche...tam som pobudla asi pol hodinku a potom som isla do porodneho boxu....na stol som uz liezla tazko, lebo kontrakcie boli coraz silnejsie....nakolko som bola napojena na monitor aj na porodnom stole nemohla som chodit, sediet nic...cize kontrakcie som predychavala len v leze co bolo dost hnusne a bolestive...vzdy ked prisla kontrakcia zacala som dychat, zavrela som oci a cakala na slabnutie....mala som ich uz asi kazdu minutu a naozaj som sa spotila uz...bolelo to akoby mi islo otrhnut maternicu....nebola som schopna ani komunikovat len ked som mala na telefone Petka tak som sa snazila kecat, ale ked prisla kontrakcia som zlozila ..cas utekal tak rychlo, ze som nestihala sledovat, ze uz je aj 9,00 coskoro mi prisli pichnut EPI tak mi konecne dali dole ten snimac srdiecka na monitor...musela som si sadnut a predklonit sa a to vyvolalo naozaj silne kontrakcie...asi pri tretej takejto kontrakcii sa mi spustila plodova voda hned ako mi nasadili epi som si lahla a uz to islo...prisla ma pozriet doky a zistula, ze ja uz rodim...povedala mi co a ako a pri dalsej kontrakcii som na tri krat potlacila a maly bol na svete sitie bolelo ale to som mala maleho pri sebe, cize sa to dalo zvladnut ....momentalne ma boli stale rana po nastrihnuti..ale uz je to tiez lepsie..prvy den bol strasny ..sediet sice este dobre nemozem...ale bude to snad lepsie zo dna na den

idem hodit fotky

kosska3003
11. máj 2009

monka uz to prichadza do varina tak som zvedava ale zatial len prsi tak uvidim

monkap
11. máj 2009

kosska: tu je uz po tom ... vonku ostalo normalne bielo, co je tolko tych obrovskych krup ... mam plny balkon ladu 😀 ale ti poviem, to bol riadny rachot ... priprav sa ...

sirinka
11. máj 2009

sssimi no ja hlavne mam teraz bezproblemove tehu...takze preto mi to nevadi a este viem, co ma caka...takze si uzivam ako tak nocny spanok a to, ze moje dieta uz sa dokaze zahrat par minut aj same 😝

baby a do nocneho vstavania zapojte aj ockov...nakojte a odovzdajte babenka hrdim ocinkom 😉 aspon z casu na cas, ked aj nie kazdu noc...

monkap
11. máj 2009

siri: mm ma tento tyzden dovolenku ... takze sa stara o patrika a ja mam na starosti babo - takze zatial pohoda, ale buduci tyzden ked pojde do roboty, no neviem neviem ako to zvladnem ....

sirinka
11. máj 2009

monkap no preto ja som poziadala o pomoc mamu a svokru...co sa tyka nakupov, varenia, upratovania aspon na prvy mesiac... 😉

monkap
11. máj 2009

ja mam mamu 15min peso od nas, takze pohoda ... patrik je u nich vareny-peceny 😀

monkap
11. máj 2009

kosska halooooooo .....

monkap
11. máj 2009

zuzkad: uz aj mamicky mame svoju temu https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

mimi21
11. máj 2009

joj monka posli tu burku aj do zvolena
ja som o pol4 vyvesila pradlo a uz ho mam aj poodkladane, co je tu tak brutalne teplo

sirinka
11. máj 2009

monkap no to ja taku vyhodu nemam...takze preto budu u nas na striedacku...

monkap
11. máj 2009

mimi21: ale to je brutal burka ... zda sa, ze krupy sa vratili, uz je to tu zase ... totalna tma ako v noci, rachot vonku, no hroza ... a malilinka mi pokojne spinka 😵 ..

siri: veru, musime si najst nejaky system .. a potom to uz pojde

monkap
11. máj 2009

zuzkad: malinky je naaaaadherny 😵

zuzkad
11. máj 2009

monkap 😅 😅 dakujem aj ty mas krasnu babiku 🙂 🙂 🙂

Idem pozriet novu temu maminkovsku 😉 😉 😉

sirinka chcem sa opytat...mozem pri kojeni dat si hrasok mlady ?? Nebude to malemu robit problem pri prdkani ??

kosska3003
11. máj 2009

monka tu som uz je to aj tu ty kokso riadne krupy svagor sa len dival ze si mu auto nerozbije vytiahol ho vonku ze nech mu ho omyje a ide mu ho rozbit no hruza

sirinka
11. máj 2009

zuzkad daj si a uvidis...ja som mohla jest, malej to nerobilo problem...

kosska3003
11. máj 2009

a kde ze ste vsetky

sirinka
11. máj 2009

kosska ja som bola pacifikovta malu...kupe ju sestra a klara skusa, kam az moze zajst...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Podobné diskusie


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre