Tešíme sa na máj 2009 IV.

lenand
5. apr 2009

Tak kočky šup do novej témy a ideme zachvílku do finále 😵

kosska3003
12. máj 2009

mimi neboj ja som zvedava ako som zavreta tiez zajtra idem do menocnice uz lezat tak som zvedava co mi zase pekneho povedia ty nasi mudry dr ale dufam ze idete rodit mlada pani a od stastia to vyprdnem na chodbe 😀 😀

sssimi
12. máj 2009

Ahojte Zlatíčka!

Bola som na poradni... Skoro som odkvacla v čakárni, taký hnusný vzduch tam bol. Načťastie si ma sestrička zavolala, tak som sa mohla trošička obehnúť 😀 .... Potom som sa tam skoro rozrevala-už som taká nijaká.... Dr. ma pozrela-som na 2cm otvorená a v piatok mám ísť do poradne do nemocnice, tak som zvedavá... Dúfam, že sa narodí 15.5, lebo mm je 14.4, tak by to bola paráda 🙂... No zostáva len čakať... Asi sa začnem učiť na skúšku, ktorú pravdepodobne ani nestihnem v riadnom termíne...

moncsi7
12. máj 2009

rybca - kam ideš rodiť? mna tie krče furt otravujú, a bruško mi furt tvrdne 😕 podla lekára mám už len dni.. takže neviem..

rybca
12. máj 2009

moncsi - na Antolsku, v stredu idem do poradne, dufam, ze si ma tam uz nechaju, a ze do vecera uz budem mat babatko na svete..🙂

moncsi7
12. máj 2009

ok 🙂 držím ti palce 🙂 z kade si?

tanulik21
12. máj 2009

ahojte babulky,

iste este dospavate noc, ja hlasim tiez stav 2v1 este staaale, ako som citala tych par stran dozadu, niektore vas zoberu uz skor do nemocky a nenechaju dlho prenasat....
... Simi co my tu este robime ??? - a ty uz budes mat v piatok 11.den 🤐 , vyzera to tak ze pojdeme narovnako, piatok mam aj ja zabookovany 😀

rybca
12. máj 2009

moncsi - zo Samorina

sssimi
12. máj 2009

Tanulik tu ťa majú na háku. Veď ich nič nebolí a nemajú sa čoho obávať... Ja len sledujem či sa malinká hýbe... Pokiaľ bude v poriadku nech je tam ako dlho chce...

kodada
12. máj 2009

ahojte, tak ja som bola dnes vybavovat na socialke tu dodrbkanu PN, teraz som dorazila bola som aj kuknut v praci, tak som si konecne zoskenovala aj druhe sono drobca

uz rano sa mi ozvala aj Evitka6, ze vraj som vestica, ze som jej kazala sa poponahlat za zoe_a do nemocky a ona to spravila 😉

Tak som na svete, volam sa Adamko a som velky chlap 3500 g a 53 cm na svet som prisiel o 6.45. Inak porod bol rychly.
Evita6

kackabrcka
12. máj 2009

tanulik a sssimi no ked nic do stvrtka tak piatok idem aj ja do nemocky uz asi tvrdil mi lekar 😵 ale ja mam dnes bolave kriziky aj dole boli uvidime..

martinaxyz
12. máj 2009

gratulujem Evitke...
kacka- držím Ti palce aby to bolo dnes 😉

kackabrcka
12. máj 2009

gratulujem evite 🤐

tanulik21
12. máj 2009

simi - aj ja davam pozor na pohyby, ved aj preto mi lepi, co ked neskoro zbadam, ze je dlho klud 🤐 - ale piatok nie je az tak daleko, to uz zmakneme - tie nase deturence asi maju rady vodicku

kacka - zavidim bolave kriziky 😉 , ja stale nic, ziadne bolesti, uz ani tvrdnutie(aj to ak dojde, tak kvoli vetrikom 😀 ), akurat v noci ma sem tam chytili krize, ale uz mam pocit, ze aj to prehanam, a ze som sa len urcite trosku nachladila, lebo zmenim polohu, muzika pouzijem jak ladvinovy pas a uz to prejde... ☹

No nist na dnes to tiez nevyzera, idem robit babovku...

Gratujulem novemu babatku a maminke 😉

atima
12. máj 2009

tak gratulujem novej mamulke a hlavne nech ste zdravi. Kiež by sa to aj nam viacerím tak rychlo podarilo

sirinka
12. máj 2009

ahojte dievcata...zostava je tu skoro ta ista...evie gratulujem k rychlemu porodu 🙂
ja som sa dnes udrela do bruska, no snad sa babo moc nenahnevalo...ale brusko veru nemam kludne, hned tvrdne, pobolieva, aj krize...no uvidime ako dlho to budeme tahat 🙂

mimi21
12. máj 2009

no evite gratulujem k malickemu, tak som rada ze to mala rychlo za sebou 😉

sssimi a robila ti dr. sono? ja len ci ti pozerala placentu, lebo mne dr. povedal, ze uz na nej vidno, ze uz je dost dozreta...

kosska3003
12. máj 2009

ahojte tak ja som si uvarila kavicku a idem vas kuknut
evita gratulujem aj ja chcem mat uz rychli porod za sebou ale pri mojoom stasti budem rodit 2 dni

mimi21
12. máj 2009

no kosska ja mam taku depku ako svet...
zase mi vyvolavaju ludia, co by som to od nich ani necakala
a furt by som len revala, aj ked vlastne este nie je ani dovod, lebo este stale oficialne neprenasam
aj na mm som protivna, ale ja za to nemozem 😖

klomi
12. máj 2009

ahojte.Ja len naskok mrknem na vas, lebo malinka sa uz ozyva...
Gratulujem maminkam k novym babatkam 😵

Ako vidim uz su tu väcsinou len tie 2v1, tak aj vam drzim palceky 😉 ,nech je to rychle.

kosska3003
12. máj 2009

mimi ja ti verim ja som si to prezila tiez ja len dufam ze ma rano nechyti depka ako minule ked som sla do nemocky ja som sa o 6 zobudila a revala som a revala mm ma nevedel chudak ukludnit ale teraz je v praci tak on to ma kludnejsie ale teraz uz idem do nemocky s tym ze prideme dve tak som taka zatial v pohode ale uvidim co mi povedia zajtra dr toho sa akosi obavam

mimi21
12. máj 2009

hej ved aj ja viem, ze prideme dva, len sa bojim, aby ma tam nenechali lezat par dni a potom akoze uvidime...
tebe uz naisto povedali, ze ti porod vyvolaju, vsak?
ja teraz neviem ci mam brat aj plienky a veci pre mimco...

sirinka
12. máj 2009

kosska nic sa neboj...raz to babo von musi ist...a myslim, ze u teba uz to nebudu natahovat.
ja som tiez uz hrozne podrazdena, najviac ma se..e, ze ani na malu teraz nemam moc trpezlivosti, ale snad sa tie hormony zase nejako vtrepu do koze...

kosska3003
12. máj 2009

mimi mne nepovedali praveze nic moja ja tam zajtra idem uz zo vsetkymi vecami aj pre malu a tam ma pozru a ako mi povedia ze som zavreta tak ma budu pozorovat ale ja sa spytam na vyvolanie a hned aj volam mamke nech cosi vybavuje lebo to uz je moc a ja im aj poviem moj datumik 17august ze vtedy sa mala splodila a uz zistia ze som po termine ved kolko vydrzia byt spermie v tele a su schopne oplodnemia neviete
siri to ti verim ja som tiez ale som sama doma tak si to nemam na kom vybit tak sa vyrevem a je mi fajn potom

mimi21
12. máj 2009

no ja som vedela ze sa to niekde musi prejavit, cele tehu OK, ani som nevedela, ze som tehu, ani jedno zvracanie ani zle mi nebolo - proste nic, tak teraz to mam za to ...

sirinka
12. máj 2009

kosska veru, bojuj za vyvolanie, ono to nie je sranda zase prilis dlho prenasat 😕

kosska3003
12. máj 2009

mimi aj ja ved keby som bola na rizikovom alebo cosi ale ja som ok tiez som nevracala keby mi brucho nerastlo ani neviem ze som tehu a uz idem treti krat do nemocky co dr ti vymyslia diagnozu ako chces
siri to budem ved to je o nervy moje a malej to tiez neroby dobre ved niekdy tak kope ze mi to pripada ze chce ist von ale nevie kade chuda moje

sirinka
12. máj 2009

svokra prenasala mojho muza skoro tri tyzdne a uz mala zelenu vodu...

mimi ale ved ty si este v pohode pred terminom...a tie hormony, to ma snad kazda tehulka take rozburene 😉

kosska3003
12. máj 2009

siri no to by ma asi urvalo keby som mala byt este 3TT tehu ale ked viem ten datum tak si to vyrataju a budu vediet ze uz zacinam prenasat tak hadam vyvolaju no zajtra budem mudrejsia ved dam vediet chcem si zobrat aj notebuuk aby som sa nenudila

sirinka
12. máj 2009
mimi21
12. máj 2009

siri, no ved oficialne neprenasam, len ja som taka sprosta povaha, ze ma vsetko rozhadze, dnes som uz revala tolko ako uz dlho nie
trochu ma vystrasilo, ze mam vraj uz placentu dost dozretu, tak dufam, ze sa nezacne odlucovat, lebo to by bolo asi hned na cisara

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Podobné diskusie


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre