Tešíme sa na máj 2009 IV.

lenand
5. apr 2009

Tak kočky šup do novej témy a ideme zachvílku do finále 😵

sssimi
6. apr 2009

Rybca ano, ale tam sú to prebaľovacie podložky pod mimi... Inak je to to isté ako podložky pod chorých.
A môže to byť aj zátka-ono sa to spúšťa niekomu pomaly a niekomu aj naraz... No ak to je zátka, tak sa hovorí, že sa púšťa tak týždeň pred pôrodom 😉

zuzkad
6. apr 2009

dam si daaam 🙂 🙂 🙂 som zvedava ako chuti...musim sa opytat bab z fora o Antolskej ako casto sa moze pit...aby som to neprehnala 😝 😝
bambi ta prednaska o EPI je v stredu o 14,00 a dole na prizemi ?? Pojdem tam na isto, lebo hocico sa moze zmenit a bude...nepotrebujem teda ziadny papier od mojej doky, proste tam len pridem ano ??

kosska3003
6. apr 2009

no tak som spracovala dva rozky so sunkou tak super uz som neni hladna ale unava ide na mna poriadna dneska uz len lezkam som toho moc porobila a teraz ma bolia nohy ako kona ale mam upratane aspon
rybca aj v sanitase ich kupis a neni to moc drahe okolo 15o korun ten balik je ich tam 6 ci kolko aj by som sa ti kukla ale mam to na spodku tasky co mam pobalenu a neviem ci by som to tam napchala naspet potom 😀

bambi7
6. apr 2009

zuzka hej len tam prides uvidis tam uz vela zien ako budu cakat 😉 nezabudni pero 😉 a je to o 14h ale tam maju napisane ze 1O minut pred 14 tam mas byt ale aj tak to zacne o 14 😉

sssimi
6. apr 2009

Zuzkaprofant je keď som mala bolesti pred pár dňami, tak som objavila radu od jednej doktorky, že ak máš bolesti máš si dať sprchu-tak na bruško vodičku a že ak to prestane, tak išlo o falošne kontrakcie a ak nie, tak šup-šup do pôrodnice 😉

bambi7
6. apr 2009

ja beriem tiez len 6ks ak bude treba donesie mm

rybca
6. apr 2009

zuzka - nemusim? to si ma upokojila..🙂 no uvidim ci sa to bude opakovat..🙂

o tych podlozkach som este nepocula, ale asi si ich tiez kupim

a uz sa vam prejavilo to prve mliecko?

sssimi
6. apr 2009

Rybca mne ešte nie...

bambi7
6. apr 2009

rybca mne uz davno 😀 este moja gynekologicka ze uz sa to pripravje 😀

kosska3003
6. apr 2009

rybca nie to nemusis este rodit ked ti zadka povoli a tie podlozky budes potrebovat v nemocke neviem aku mas ty ale u nas je to v povinnej vybave a mliecko este nic je cas nie

zuzkaprofant
6. apr 2009

simi asi falosne bo keby som uz rodila tak idem do kolien si myslim uvidiem co bude vecer a co doky po vie vstredu este dako skoro by bolo si myslim aj ked ja som mala skoro pohyby tak neviem co a ako ja som este nebola takto tehotna 😀

bambi7
6. apr 2009

to je len kolostrum je to len tekutina co produk mliec.zlazy pred porodom.......ale bude aj mliecko snad 😉

rybca
6. apr 2009

ja som tento tyzden po stlaceni zbadala take priesvitne bublinky..🙂

ja sa chystam do Antolskej, ale este stale chodim k svojej, az okolo 20.4. ma tam chce poslat, mne sa to zda byt neskoro, kedze sme uz taky velky, ale nerozculujem sa..🙂

kosska3003
6. apr 2009

rybca ved este mas cas rodit nie tak neboj

rybca
6. apr 2009

koska - no velkostne sme o cca 4 tt dopredu

kodada
6. apr 2009

rybca tak ty uz vlastne prenasas 😀 😀 😀

rybca
6. apr 2009

kodada - no cak to to..🙂 drahy sa narodil o mesiac skor, co ak je to dedicne?...🙂 len doktori na to este neprisli..🙂

sssimi
6. apr 2009

Zuzkaprofant všetko je raz poprvé 😀 Ja sa tiež hneď sledujem keď ma niekde pichne alebo zabolí....

kodada
6. apr 2009

tak rybca predbehnes vsetky nase majove dievcata ... nezabudni poslat SMS 😀

rybca
6. apr 2009

koomu?..🙂

kodada
6. apr 2009

mne, nemame vymenene cisla? nemam pri sebe druhy mobil, len Orange

rybca
6. apr 2009

nemame..🙂 a Orange je akurat..🙂

kodada
6. apr 2009

takze IP 😎

rybca
6. apr 2009

mam..🙂

kodada
6. apr 2009

ja taky ... takze rozkaz znie, informovat ma ked sa tvojmu pokladu prestane v brusku pacit a bude sa pytat na svet 😉
a ja podam infosky dalej sem babulkam na stranku

skovka
6. apr 2009

Ahojte, dlhsie som tu nebola, ale dnes som prvy den na materskej, tak uz si najdem cas 🙂 Asi nestihnem precitat co ste vsetko precitali, mozno ste to uz predebatovali, ale viete mi prosim niekto napisat v skratke, ci mam DDSke oznamovat to ze idem na matersku? Ja som dala iba zamestnavatelovi papier pre socialku, ale nic ine, tak neviem, ci mam este nieco vybavovat. Dakujeeem.
A ZuziD, na tu prednasku o PEDE myslim potrebujes papier od doktora, mne ho daval.

rybca
6. apr 2009

skovka co je PeDe?

zuzkad
6. apr 2009

😕 😕 skovka to faakt...bambi tusim pisala, ze netreba ziadny papier ☹ ☹ idem to zistit este na fore o Antolskej priamo...nech viem ...ja som sa inac pytala dnes mojej doky..ale ona mi povedala, ze nic mi netreba davat a ze odber na krv urobime podla okolnosti..aby vysledky boli co nacerstvejsie 🙂 🙂

dadi ahoooj...som moooc ada, ze si v poriadku a uz 14tt paaaani..ved nas este dobehnes 😀 😀 😉 😉 tesim sa mooooc 🙂 🙂

dannynka
6. apr 2009

ahojte 🙂

veru dadi tebe to ubieha aj ja akurat pozeram ze 14-tt 😵 😵 😵 😵

kodada
6. apr 2009

ahoj Zuzi, som rada ze mi tak pekne tt naskakuju, aj ked podla NT screeningu z min. tyzdna mame "len" 12+6

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Podobné diskusie


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre