Tešíme sa na máj 2009 IV.

lenand
5. apr 2009

Tak kočky šup do novej témy a ideme zachvílku do finále 😵

skovka
6. apr 2009

Rybca PEDA je epiduralka. Prave skacem z fora antolska do majoviek, vidim, ze si tiez tamaj tam 🙂
Baby neviete co teda s tym druhym pilierom, ci im to treba oznamovat?

kodada
6. apr 2009

ahoj Dany, gratulujem k chlapcekovi 😉

zuzkad
6. apr 2009

skovka ja som sa pytala na to a zevraj na nete si mozes stiahnut papier k tomu...na II pilier a to vyplnis podpises a odnesies na socialku..alebo posles postou..tak to odoslala sestra a v pohode...len neviem presne kde ten formular je...musim poprosit sestru a ´tiez si to musim poslat 😉 😉

skovka
6. apr 2009

a nevies dokedy to treba poslat?

dannynka
6. apr 2009

kodada -dakujem ale iste to bude az ked sa narodi 😀

zuzkad
6. apr 2009

skovka tusim 45 od narodenia ale to sa este opytam 😉 😉

kvetinkaaa
6. apr 2009

ahojte!
tak aj ja mam prietoky v poriadku (danny prepac ze som nenapisala 😉 ale este som sa flakala v meste s kamoskou a potom isla este jedna kamoska k nam a teraz pred chvilou odisla...)
vahu mi nepovedala, stretli sme sa aj s DM1 a ako pisala nasi v IL nemaju na to pristroj aby nam povedali vahu....takze tak. ale mila doktorka, to musim povedat, zlatučke.

dm1 a dakujem za ten olejček asi si mi jedina zareagovala 😉 ja som dnes objavila od avirilu olejček tak som ten zobrala, je to slovensky vyrobok. vyskusame...

vsetkym drzim palce, myslim ze ide panelak tak si idem nachystat zmrzlinku a sup pred telku 😉

dannynka
6. apr 2009

kvetinka nevadi,aj tak som mala starosti kvoli Gabike..chuda akosi mi zacala soplit,akosi sa mi zda ze ma oslabenu imunitu tak sa liecime teda ju liecime 😒 .Chcela som s nou dnes aj k dr ist ale bolo tam straaaaasne vela ludi,tak som sa na pete otocila,nepotrebovala som aby tam mala daco ine este aj chytila a toboz ja 😝 ,tak som si potom len zavolala poradila,a zaroven som sa aj spytala ze ci nas zoberie s druhym mimi a samozrejme ze ano 😵
a kvetinka gratulko k prietokom teda ze je vsetko oki 😉

dannynka
6. apr 2009

idem uvarit dcerke na veceru puding si rozkazala 😀 😀 😀 😀

sssimi
6. apr 2009

My sme sa práve dovalili z kééérčmy... Dala som si džusik a sladké pukance. Jaj šak ma chytá taká žravá nemoc... Za týždeň sme išli skoro 2 kilečka hore a 3cm v páse... malinka to roztočila...

rybca
6. apr 2009

skovka - a to treba absolvovat ked chce EPI?

skovka
6. apr 2009

Rybca ta prednaska je podmienkou, inak ti epi nedaju.

zuzkad
6. apr 2009

skovka takze papier nepotrebujem a vysledky z krvi staci aj dodatocne 😉 😉 tak som spokojna, lebo v stredu tam pojdem ...aby som to stihala vobec 😕 😕 😅 😅
rybca...ani mne sa nechce ist na tu prednasku, ale musime ist a aj odber krvi ti musia zobrat na t 😖 😖 o

rybca
6. apr 2009

no pekne, a to ma musi doktorka vyslat?

rybca
6. apr 2009

zuzka, ale mne by sa aj chcelo, keby som o tom vedela.

skovka
6. apr 2009

No ja som myslela, ze treba papier, ale zuzkad zistila, ze nie, tak hadam netreba. Len to treba absolvovat cim skor, nikdy nevies kedy ta to chyti a budes utekat do porodnice, a ked nestihnes prednasku, tak ziadna epi..

rybca
6. apr 2009

skovka - a vies kedy je tam termin na tu epi?

zuzkad
6. apr 2009

skovka ak chces EPI...doky to povec, lebo ti musi dat zobrat krv pred nastupom do nemocky bez toho ti EPI nedaju...teda na Antolskej...tu prednasku mozes absolvovat kedy ty chces...kazdu stredu o 14,00 je to na tebe ktoru stredu si vyberies..to ani nemusis hovorit doky kedy tam ides... 😉 😉

skovka
6. apr 2009

kazdu stredu o 14:OO, treba prist o 10 min. skor, je to na prizemi, ked pojdes stale rovno po chodbe, tak nakonci hned doprava, tam je tusim anesteziologicke oddelenie, tak tam.

skovka
6. apr 2009

Hej, ja viem, tiez mi povedal dr. ze krv mi spravia dodatocne, neskor. Aj dnes na tej prednaske hovorili, ze aj keby sme nemali vysledky z krvi, tak to treba rychlo povedat na porodnici a ze zoberu krv a do 20 minut maju vysledky. Tiez planujem tuto alebo buducu stredu.

rybca
6. apr 2009

super, to by som aj tuto stredu mohla absolvovat, kolko to trva? a tu krv mi musi este moja dokiny vziat, alebo mi to vezmu az v porodnici?

skovka
6. apr 2009

zevraj to je rychlovka, nejakych 20 - 25 minut. A krv nesmie byt starsia ako tri tyzdne pred porodom myslim, takze ti ju budu brat az na antolskej.

rybca
6. apr 2009

skovka tak to je parada..🙂 tak v stredu tam idem..🙂

skovka
6. apr 2009

tak to sa mozno uvidime, aj so zuzkoud.. Pridi aj s tymi okuliarmi a sirokym usmevom, co mas na fotke, aby som ta spoznala.. 😀

rybca
6. apr 2009

usmev mozem zobrat, ale tie okulare su uz bohuzial na onom svete..🙂

zuzkad
6. apr 2009

super tak sa uvidime...len ako som pisala aj bambi...ja som strasne slepa...cize ak ma zbadate kludne ma sklbnite, lebo ja vidim ako sa chce mojim ociam 😀 😀 ja tam budem aj skor ako o 13,50 ...cize keby nieco ozvite sa 😉 😉

rybca
6. apr 2009

no a ja som dost hanbliva..🙂 takze neviem ci sa k vam priznam..🙂 a vopred sa ospravedlnujem ak tak urobim..🙂

zuzkad
6. apr 2009

rybca ja by som sa aj priznala, len mam maly problem...slepotu a budem sa mozno bat ak vas uvidim, ze ci ste to naozaj vy ..aby som neoslovila ine tehulky 😀 😀 😀 to by bol trapas 😀 😀
nejako sa spozname 😉 😉 😉

skovka
6. apr 2009

no ked sa spozname, tak sa prizname, ak nie, tak zas popiseme na konikovi 😀

rybca
6. apr 2009

no cak ked uvidite velrybu sa kotulat, tak to som ja..🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Podobné diskusie


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre