Tešíme sa na máj 2009 IV.

lenand
5. apr 2009

Tak kočky šup do novej témy a ideme zachvílku do finále 😵

henka76
1. máj 2009

rybca-slnecnica11-môj mm bol dva roky v paríži a neapole,viem čo je byť sama doma ☹ ale od tohto roku som ho už nepustila,chcela som,aby sme si tehotenstvo užili obidvaja...držím vám palce,aby ste už aj vy boli čoskoro spolu 🙂

slnecnica11
1. máj 2009

moj chodi domov po dvoch mesiacoch,na mesiac.Ked bude mat maly pol roka,rok,
tak chcem ist za nim 🙂

slnecnica11
1. máj 2009

henka 🙂 🙂 diky

rybca
1. máj 2009

slnecnica, henka - ja sa chystam v septembri prestahovat za nim, neviem si predstavit, ze by sme takto dlhodobo fungovali

slnecnica11
1. máj 2009

no tak to je super!!!!ja by som tiez isla hned,ale ta moja anglina....
radsej si pochodim poradne tu a ked bude maly vacsi,tak to uz hadam nejako dam... 🙂

rybca
1. máj 2009

slnecnica - no cak s mojimi recovymi znalostami to tiez nie je bohvieake, teda anglicky v pisomnom styku este ako tak, ale mam stres rozpravat cudzim jazykom, a to sa este budem muset ucit holandsky, co sa tyka poradni, som kukala v Mama a ja, ze do porradne by sa malo chodit kazde 2-3 mesiace, takze ci pojdem v 3. alebo 6. mesiaci maleho zivota to je jedno, a mozno si najdeme tam pediatra, ale to je este daleko, teraz nas caka porod..🙂

slnecnica11
1. máj 2009

hej,mas pravdu,ale skusit to musime,aj s babatkami.potom by som si to vycitala,ze sme to nevyskusali.
A u nas na dedine mozme byt cely zivot 😀

slnecnica11
1. máj 2009

Holansko je kolko km?

rybca
1. máj 2009

slnecnica - a tvoj manzel je tam na dobu neurcitu? lebo moj ano, takze vidina jeeho navratu natrvalo na SK je v nedohladne, takze mne neostava nic ine, len ist za nim

rybca
1. máj 2009

holandsko je 1300 km, autom po dialniciach celodenny vylet, letecky len 2 hodky

slnecnica11
1. máj 2009

moj muz pracuje v Norsku na živnost a ma tam velmi dobre podmienky
od majitela kamionovej dopravy.Tvoj je kde zamestnany?

rybca
1. máj 2009

vola sa to SPIE, je to firma, ktora externe zabezpecuje technicke a udrzbarske prace pre fabriky a rafinerky.

zuzkad
1. máj 2009

..tak ako nic nove o Zuzke ?? Som moooc zvedava kedy maly pride na svet 😉 😉 Len nech to ma co najskor za sebou 🙂 🙂 🙂 🙂

babulky ja vas obdivujem, ze dokazete mat takto manzelov dalekoooo...ja ho mam kazdy den doma ,....aj ked pride dost neskoro vecer a hned rano ide do prace zase, ale neviem si predstavit, ze ani do tej nasej postielky by neprisiel ☹ ☹ ale asi ste si vzacny potom 😉 😉 😉 ...vam inac verim, ze vam musi byt smutno, ja smutim a pritom ho mam kusok od seba....ale ved ked budete mat mimca bude to este lepsie 🙂 🙂 🙂

Mna inac bolesti stale troska ottravuju....prejde to a dlho dlho niiic potom zase zacne brucho boliet a tak dookola...ale vobec to nie je pravidelne a rovnake...teraz som napriklad zacala mat bolesti do praveho vajecnika a vraza mi to az do praveho stehna a do pravej strany krzov...cize na porod to nevyzera...ja uz si to ale mozem riadne trenovat na poslickoch 😖 😖 ...a to este stale nemam EPI zaplatenu ...dufam, ze to stiham 😉 😉

slnecnica11
1. máj 2009

Zuzi,ako je to s tou epi?V stredu idem mojej doki na antolsku.Musime absolvovat tu prednasku?

rybca
1. máj 2009

zuzii ahoj - ani ja nemam este zaplatene, v stredu idem na krv na zrazanlivost a potom na poradnu k Dubcakovej, tak medzitym si pojdem vsetko zaplatit - epi, priatela, box i izbu, nech to mam zkrku..🙂

slnecnica11
1. máj 2009

rybca ty rodis s nami na antolskej,ze?

rybca
1. máj 2009

slnecnica - ano, chcela by som tam..🙂

slnecnica11
1. máj 2009

ty chces izbu nadstandart?

rybca
1. máj 2009

priatel chce pre nas len to najlepsie..🙂 teda ci to bude to najlepsie neviem, ale vyskusame..🙂 a mozno ani volna nebude, a ked nebude, tak peniaze vratia..🙂

slnecnica11
1. máj 2009

lebo aj ja chcem nadstandart a viem ze sa to neda dopredu objednat,tak preto sa pytam 🙂

rybca
1. máj 2009

objednat nie, ale zaplatit ano, a nech je to uz zaplatene, ked pojdem z porodneho boxu, a izba bude volna, tak nech ma tam mozu rovno odviest..🙂

zuzkad
1. máj 2009

slnecnica11 musis mat tu prednasku o EPI absolvovanu, inak ti ju nedaju...a tiez musis mat krvne vysetrenie...toto chvala bohu mam, len zaplatit ju musim...len mi ide o to, aby som to stihala, lebo nejak termin mam uz v utorok a neviem ako to bude so mnou, ak by ma to chmatlo napr. dnes v noci...ci je mozne to ist rychlo zaplatit, ale asi ano...dufam, ze ta pokladna je otvorena nonstop 😖 😖

ja nadstandart nechcem, ja budem rada, ked budeme obaja v poriadku a tie dni co tam budem mi je jedno kde budem...radsej tie peniazky vyuzijem inac po prichode domov 😉 😉

rybca
1. máj 2009

zuzka - ja si tiez myslim, ze je to jedno na akej izbe budem, ale ked to priatel chce, asi nam tymm chce trosku odcinit to, ze tu teraz nie je, tak nech tam mame co najvacssi komfort..🙂 taka mala naplast..🙂

zuzkad
1. máj 2009

😅 😅 😅 zlaty je, snazi sa 😉 😉 ....aj k porodu ide nie ??

zuzkad
1. máj 2009

nejak ma zacalo lamat...asi si idem lahnut troska...neskor pridem odsledovat situaciu, ci nasa Zuzu uz neporodila 😉 😉

cukruska1920
1. máj 2009

Ahojte.... jeeej...srdecne gratulujem vsetkym maminkam k miminkam.... 😅 😅 jujha... tak ste sa dockali.....

zachvilu som mala mat termin aj ja 😔

atima
1. máj 2009

ahoooooooooooj cukrus tak ako dlho som ta nevidela

kackabrcka
1. máj 2009

vcera sa stazovala zuzkaprofant aj s koskou ze kinderkuju a ze budu posledne a nakoniec mozno zacnu tu majovu stafetu 😀

rybca
1. máj 2009

zuzka, ak to stihne, tak ano, bude pri porode..🙂

ja som uz spinkala cez obed..🙂 ja si idem dat zase nieco sladke..🙂

cukrus - ahoj, vsak sa znovu dockas..🙂 ako sa inac mas?

cukruska1920
1. máj 2009

ahoj atim.... ja stale rovnako.... 😒 ale tesim sa ze vy sa rozbiehate 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Podobné diskusie


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre