Tešíme sa na máj 2009 IV.

lenand
5. apr 2009

Tak kočky šup do novej témy a ideme zachvílku do finále 😵

mausy21
1. máj 2009

ahojte tak ja sa pridám...

podme už rodit baby ved to sa už neda takto 😠

gavslavka
1. máj 2009

Henka 76 no škoda že som neišla na tie rybarske preteky.chcela som ist peši že hadam potom porodim.ale sa ohlasila navšteva.

henka76
1. máj 2009

gavslavka-aj ja som myslela,že sa to pohne,ale stále nič.aspoň som bola na vzduchu.prešli sme to dookola,najedli sa,bolo tam príjemne 🙂

gavslavka
1. máj 2009

každy rok sa tešim na tie preteky. smažený kapor mi tam chutý ako nikde inde.no škoda že tento rok mi to nevyšlo.aj som sa už nechcela ukazovat pred celou dedinou s bruškom.mm mal obavi že ked tam pojdem peši čo urobi ked ma to chiti.či bude domov pre auto utekat mame to asi 2km

kosska3003
1. máj 2009

no co uz ste sa rozpisali ci kukate telku ja som akurt dokukala madagaskar 2

yuxela
1. máj 2009

Ahojte Majovky.
Pridavam sa do vasej debaty, ak mozem....som uz po termine a stale cakam, kedy to pride. Z terminu v aprili nic...tak som zvedava, kedy to pride. 🙂

sirinka
1. máj 2009

caute...my sledujeme hokej...nasim nejako nabehla forma...a dobry brankar 🙂

baby vy chodite na rybarske preteky...ja s tym mojim iba na preteky v rybolovnej technike...tam sa veru smazeneho kapra nedockam... 😝

kosska3003
1. máj 2009

siri kolko je to a kto chyta mm mi da spravu az ked to skonci tak neviem len to viem ze to bola remiza
yuxela ja uz mam tiez po termine som v nemocke a teraz mi posunuli termin o 2tt lebo som mala nepravidelny cyklus

yuxela
1. máj 2009

Ahoj Kosska. ty si mala presne taky termin ako ja. A uz si ta nechali v nemocnici? no, mna nie. Cyklus som mala vzdy pravidelny ako hodinky. Tak neviem....Takze ty teraz budes v nemocke cely ten cas, kym to na teba pride?

henka76
1. máj 2009

gavslavka-veru ja som si dala kapríka 😀 bol vynikajúci...aj po mne pozerali,ale mne to nevadí 😀 😀 my sme tam boli,lebo môj mm pracuje pre Imi a ten je sponzorom...

kosska3003
1. máj 2009

yuxela ja dufam ze ma pustie v pondelok domov lebo mam vsetko ok a mna dr moja vypisala ze my maju vyvolat porod a pritom podla sona mam termin az 17 maja takze budem hadam cakat doma

snezzy7
1. máj 2009

ahojte,
kosska, ja už som myslela, že aj ty to budeš mať za sebou 😅 ako sa cítiš?

gavslavka
1. máj 2009

siri tak nabuduci rok pridi na preteky.bude aj smažený kaprik,halasle a rybie faširky.pravdaže ked si asi pol hodinu vystojime radu.ale ked je pekny čas a veselý ludia to nevadi.pozerala som tie tvoje fotky z velkej noci.tiež sme sa v lete chystali cela rodina ktomu mlynu ale bohužial pršalo celý den.ževraj je tam blizko nejaka rybacia reštika

yuxela
1. máj 2009

Kosska, tak budem mysliet aj na teba. Je to povzbudzujuce pre mna, ked si tu este ty, s takym posunutym terminom. Ze nasim babatkam sa este nechce. Ja mam ist na kontrolu k Dr. v nedelu, vtedy sluzi. Ovsem, ak by sme nahodou nezacali dovtedy rodit. To by som uz bola velmi rada.

kosska3003
1. máj 2009

snezzy no ja sa citim dobre blesti ziadne kontrakcie tiez nic takze sa citim ok

kosska3003
1. máj 2009

yuxwla diky aj ja na teba budem mysliet nech to mate rychlo za sebou

yuxela
1. máj 2009

Kosska, diky pekne. 😉 Ja uz tak pekne dohovaram tomu nasmu Drobcovi, ze ho uz chceme vidiet. tak uvidime, dokedy bude tvrdohlave.

gavslavka
1. máj 2009

kosska Nechaju si ta v nemocnici až do konca

snezzy7
1. máj 2009

tak to je super, za to mňa v utorok chytili také krče, že som myslela, že už to prišlo, ale keď tie krče v tom najhoršiom trvali pomaly 10 minút, tak mi bolo jasné, že nič... ☹
hneď v sterdu som mala poradňu, a doky my povedal, že musím byť pripravená na takéto silné no falošné kontrakcie, že to sa telo pomaly pripravuje na pôrod

yuxela
1. máj 2009

Snezzy, a ja nemam ziadne take krce. A to sme uz po termine. Tak nechapem, kedy sa to vsetko rozbehne? ☹

snezzy7
1. máj 2009

a nebude to náhodou chlapček? tým sa vätšinou nechce na svet 😅

kosska3003
1. máj 2009

gavlaska ak budem mat monitory ok tak ma pustia v pondelok domov a zatial ich mam ok a este je moznost ze porodim ale zatial je ticho

yuxela
1. máj 2009

Snezzy, ja som to iste hovorila manzelovi. Ze to asi bude chlapec, ze to chlapci, su taki lenivi. No, stale nevieme, co to bude. To sme si nechali ako prekvapenie. Dnes som dokonca umyvala aj okna a chodila po schodoch, a stale nic. Tak ja uz neviem.

yuxela
1. máj 2009

Kosska, a preco ti nedali vyvolavacku? podla coho sa takto rozhodli, ze ti posunuli termin?

snezzy7
1. máj 2009

fuuu, tak to máš dosť odvahu...okná ja nechávam radšej na mangela, sám sa bojí aby sa mi hlava nezatočila alebo tak...my čakáme dievčatko, a tie sú vätšinou netrpezlivé, tak uvidíme, ale už radšej čakáme každý deň 😅

yuxela
1. máj 2009

Kosska, prosim ta este mi povedz. Pocitujes uz krce? teda falosne kontrakcie? lebo ja akosi ani to nie....kopkat si kope, aj sa uz chuda vo mne tlaci, ale vonku sa mu akosi nechce. 😒

kosska3003
1. máj 2009

yuxela no lebo som zavreta a ma prezreli a povedali ze to na porod nevyzera a kedze som mala nepravidelne kramy a podla prvych son mi posuvali termin az na 17 maja tak preto mi to posuunuli no nic ja idem pomaly spinkat tak pa zajtra 🙂

yuxela
1. máj 2009

Snezzy, dievcatka sa ponahlaju. To uz pride coskoro, si myslim. A okna som umyla len dve, a my byvame v dome, takze ziadna extra velka vyska. Ajked mangel tiez na mna zo zahrady pozeral, ze ci som normalna. A ze si nedam pokoja. Ked ja neobsedim.... 😵 neviem mat nohy vylozene a pozerat telku. ja potrebujem pohyb.

yuxela
1. máj 2009

Kosska, dobru noc. papa

kosska3003
1. máj 2009

no niekedy ma dole tak spicha ze ma az vystre a niekedy mi tvrdne brusko ale to je vsetko zatial ale uz sa mi asi panva roztahuje lebo strasne ma boli prava noha v klbe hore idem umret niekedy ani skocit nemozem na nu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Podobné diskusie


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre