Tešíme sa na máj 2009 IV.

lenand
5. apr 2009

Tak kočky šup do novej témy a ideme zachvílku do finále 😵

scandya
20. apr 2009

ssimi- to je to rychlo a zbesilo dalsie pokracovanie? moj tak aj zavodne jazdi, isli by sme na to

sssimi
20. apr 2009

Zuzi ani nehovor... Aj mňa dosť dllllho držal.... a keby mi to nebolo blbé tak by som si aj plagát niekde na w.c vycapila 😀 😀 😀 😀 .... Nemá chybu chlapec...

Scandya ano Rýchli a zbesilí sa to volá... My sme týmto filmom ukončili našu kinovú sezónu ☹ , tak som rada, lebo bol naozaj klincom programu.... Teraz bude dlhá doba pozerania na maličkú 😀 a potom maximálne DVD.... Neviem ako to my maniaci zvládneme 😀

zuzkad
20. apr 2009

scandya odpovedam sice za sssimi...dufam, ze nevadi..ano je to pokracovanie filmu rychlo a zbesilo 😉 😉 tu su ukazky z filmu...

https://www.youtube.com/watch?v=kCB-GTVxPjQ
emode
20. apr 2009

sssimi ty tu tiez este "strasis" ??? ja som prave dozehlila, osprsila som sa a ze idem vas pozriet ale je vela hodin a tu mrtvo ...

zuzkad
20. apr 2009

sssimi si ma predbehla 😉 😉 ..inac neuveris ale ja som mala kolegu, co sa nanho strasneee podobaaaa.zlaty chalan aj taky svalnac...teda nie az taky, ale tiez je to kus chlapa...a je strasne slusny 😉 😉

zuzkad
20. apr 2009

emode paaani od kial beries tolko energie ?? Ja som doost unavena, ked len varim a nie vecer zehlit...klobuk dole 😉 😉 jedine co ma drzi je vencenie...to dokazem byt vonku aj dve tri hodky 🙂 🙂

emode
20. apr 2009

zuzkad to preto ze som poobede spinkala tak dve hodky lebo ta poradna ma odrovnala ale ja sa vzdy potom preberiem 😀

ale ved aj ty si este hore 😉 zajtra porobim nejake fotecky a vlozim do albumu som strasne pozadu 😒
zuzkad aj my chceme psika ale takeho k domu nie dovnutra asi hovawarta 😀

monkap
20. apr 2009

k tomu kremu na opalovanie - patrik sa narodil v aprily a prve leto sme nepouzivali ziadny krem - vobec som ho nenechavala na slnku (pri mori sme ale neboli, iba na Slovensku) ... a druhe leto (mal vyse roka) sme pouzivali daylong kids .... ten mu budem davat aj teraz a pre babatko asi nic 😝 neviem ci je dobre novorodenca natierat takymi kremami

emode
20. apr 2009

no nic vsetky ste isli hajat tak aj ja sa idem ulozit 😉 dobru nocku

dannynka
20. apr 2009

ahojte 🙂

ako vidim tu sa este nespi 😀

emode
20. apr 2009

a ... ani monkap este nespi 🙂 tiez dohanas, co cez den nestihas ???

monkap
20. apr 2009

ahoj danny ... ja som sem nakukla, ale vsetci idu akosi spat aj mne sa uz oci zatvaraju, ale este ma caka sprcha ... ako sa citis?

monkap
20. apr 2009

emode: ja takto vecer nic nerobim ... iba kukam internet ....

emode
20. apr 2009

a dalsia Danny, baby my si mozme asi nocny klub zalozit 😀
danny a ty nic??? stale cela ?

emode
20. apr 2009

monkap este som piekla pecivko (z domacej pekarne) a popritom zehlila a tak ... zemlicky sa vydarili 😀
kedy mas zajtra poradnu?

dannynka
20. apr 2009

moni-no citim sa vselijako ale na porod ee aj ked ten by som uz mala najradsej za sebou 😅 .Dnes som bola u dr,povedal ze na porod to nevyzera ale ze je to o trochu lepsie s porovnanim s minuleho tyzdna,a ked ma pozeral od spodu povedal ze to bude velke mimi tak sa mam na co tesit...tipujem ze bude mat cez 4-kg,ved Gabika mala 3950g.....uz aby bolo mimi vonku lebo potom neviem neviem ako ho vytlacim 😅 😅 😅
A t ako moni sa citis?

emode-kukala som 112-tku,akurat skoncila a musim pockat kym mi hlava vyschne a potom sa poberiem hajat,snad sa mi podari zaspat.....po dve,try noci som uz aj mengela otravovala 😅 😝 😀 ze by sme malemu pomohli na svet ale akosi to u mna nema ziadny ucinok tak neviem 😝

emode
20. apr 2009

teraz uz naozaj dobru noc 😀

monkap
20. apr 2009

emode: takto vecer piect a zehlit?? 😨 😨 to sa mne nemoze stat 😔 zajtra nemam poradnu, ale idem na prietoky a premeranie babatka ...

dannynka
20. apr 2009

emode bruuu 😉

sssimi
20. apr 2009

Emode ja ešte varím 😀 .. Práve sme večerali 😀 ...

Zuzkad pozrela som si aj ten zostrih, ale na film nemá... Síce tam dali dosť veľa z toho najlepšieho, ale ten zostrih celkove stojí za prt.... Fakt ten film odporúčam... A tie autíčka 😕 ....

dannynka
20. apr 2009

moni-tak drzim na zajtra mooc palceky na kolku ides?

monkap
20. apr 2009

danny: ja dnes celkom v pohode ... fuha, ze cez 4kg babo 😕 ....

emode
20. apr 2009

danny moj mm teraz ochorel ma dost neprijemnu virozu takze toto nehrozi inak dnes mam poslickov riadnych

monkap
20. apr 2009

danny: dik, rano mam volat dr., tak uvidim kedy bude mat cas a vtedy dojdem ...

emode
20. apr 2009

drzim palce monkap viem ako sa citis ale bude dobre 😉

monkap
20. apr 2009

emode: dik ... ja to aj tak neovplyvnim ako bude, musim len verit 😉

sssimi
20. apr 2009

Monkap nech je babenko zajtra pekne podrastené 😉

dannynka
20. apr 2009

sssimi teraz vecerat? 😀

moni-ved to sa bojim ze cim dlhsie prenasat tym bude vacsie mimi 😅 😅

emode-to co su poslickovia? 😅 ale vazne ja nemam ani tusenia opiste mi to prosiiim 😅

monkap
20. apr 2009

ssimi: dik, snad bude ... posledne malo 2440g .. to bolo pred tyzdnom , tak uvidime ako zajtra ...

dannynka
20. apr 2009

mini-drzime na zajtra palceky...urcite bude babenko v poriadku a bude mat ok miery 😉 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Podobné diskusie


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre