Tešíme sa na máj 2009 IV.

lenand
5. apr 2009

Tak kočky šup do novej témy a ideme zachvílku do finále 😵

kodada
22. apr 2009

celkovo som o ZV pocula len dobre veci ... aj pristup aj doktori

kosska3003
22. apr 2009

dupinka strelila nam hadica na cerpadle a zacalo nam vytapat v celej pivnici 15 cm vody tak teraz sa susi aspon ju uprac chlapaci 😀 😀

dupinka
22. apr 2009

kosska: tak mate jarne upratovanie 😀 Ale urcite nic prijemne....

kosska3003
22. apr 2009

dupinka no ja nie ale chlapaci ja im tam nepomozem no vsak su nastvaty lebo aj na stavbe treba robit a nato este toto ale stavaju sa aj horsie veci
dneska u nas ze brat zabil brata boli napity to su napr tie horsie veci no uz sa tu dlho nic nedialo 🙂

kosska3003
22. apr 2009

no dneska je tu fakt mrtvo ale totalka 🙂

dupinka
22. apr 2009

kosska: ja sem chodim sporadicky nakukat, ale som dnes z tych sedeni u lekara totalne K.O. Idem do hajaloviec, tak prajem pekny vecer. 😉

zuzkad
22. apr 2009

aj ja tu sem tam nakuknem co mate nove, ale inac som mimo, lebo sa snazim co najviac spat aby som prespala tu hnusnu bolest z tej rany 😢 😢
zajtra idem do poradne, tak sa popytam na antibiotikum, ci mi nieco nemozu dat, aby mi ten zapal stiahol...lebo je to strasne ☹ ☹
pozeram inac dalsiu cast "ako som prezil" a normalne som zhrozena...drsna cast....ale najhorsie je, ze je to tvrda realita 😢 😢

jamaat
22. apr 2009

Ahojte. Práve som objavila nááádherné prebalovacie podložky a aj tie detské ohrádky sú krásne. Už len kde ich zohnať! http://www.berber.pl/nowestrony/dinowildang.htm

kodada
22. apr 2009

zuzi aj mi to pozerame ... je to hnusne

kosska3003
22. apr 2009

dupinka dobru noc
zuzka no ty odychuj to musi byt poriadna bolest ale ty to zvladnes este ta caka porod 😀 😀
jamaat idem kuknut

kosska3003
22. apr 2009

ja uz som to videla v nedelu no bolo to hnusne ale aspon ze to dobre skoncilo a clovek to viac preziva ked vie ze je to podla skutocnej udalosti

jamaat
22. apr 2009

zuzkad - Neviem či si postrehla, radila som ti repík na tú ranu. Mne to zubárka odporučila.

Ja nechápem také ženy, ako to môžu trpieť. A nepáčilo sa mi na tomto diele, že vlastne ona sa nijako nepričinila o to, aby to zmenila. Keby nenapadol starú susedu, ktovie ako by to dopadlo.

mystery7
22. apr 2009

ahojky, vidim, ze tazke veci preberate

ja mam ist zajtra rano o 7:00 na prietoky

kodada
22. apr 2009

ja som mala takeho suseda, stacilo aby som videla ako strcil tehotnu manzelku dolu schodmi v bytovke, to som mala nejakych 10 rokov ... o par rokov uz napadol aj moju rodinu ... odstahovali sme sa, sud sa este stale neskoncil

kosska3003
22. apr 2009

jamaat no keby toto robil mne mm uz davno s nim nezijem

kosska3003
22. apr 2009

mystery tak nech ich mas v norme ja idem v utorok a to uz budem den pred terminom tak uvidim ak neporodim keby som chcela

mystery7
22. apr 2009

je to zaujimave ale tito chlapi si vedia najst zeny, ktore su ticho. nemaju zaujem o samostatne, sebavedome a nebojacne zeny. oni vyslovene hladaju poddajne typy.

koska: vdaka

kodada
22. apr 2009

bru nocku babulky 😉

jamaat
22. apr 2009

kosska, veď ani ja.

kosska3003
22. apr 2009

mystery nemas zaco potom daj vediet ako si dopadla
kodada dobru noc

mystery7
22. apr 2009

ja uz idem tiez spat, o 7:00 musim byt uz v nemocke 😅

pa

jamaat
22. apr 2009

kodada, dobrú noc.

kosska3003
22. apr 2009

no uz uchadzate je idem kukat kosti s mm
dobru noc

emode
22. apr 2009

kde nik tu nik 😉

zuzkad
22. apr 2009

Jamaat : prave som si zaliala repik a idem skusit teraz s nim sa liecit, lebo salvia nejak nezabera ☹ ☹ bojim sa, ze sa mi zapal zhorsi ☹ ☹ ....davam si aj paralen, aby mi utlmil troska bolest...este vychladne repik a idem na to 😉 😉

domacie nasilie je hrozne, ja ked to vidim vrie vo mne vsetko...ako to dokaze jeden chlap 😠 😠 svine su to !!!

no nic idem si dat lad na tu ranku, repik a potom skusim spat a dufat, ze zajtra to bude o nieco lepsie..poobede ma caka poradna, tak som zvedava co nove sa dozviem 😖 😵

jamaat
22. apr 2009

Zuzkad, držím palce, aby ti to povolilo. Teraz musí byť tá bolesť dvojnásobne nepríjemná. Tak dobrú noc, idem aj ja do postele dnes skôr.

dualcore
22. apr 2009

dnes sa nam narodil syn!!!!!! vsetkych vas manzelka pozrdavuje... stastny tatino

sssimi
22. apr 2009

Dual gratulujééééém. Tak Korinko sa pousiloval!!!!!!!!! Tešíííííííííííííííím sáááááááááááááááááááá!!!! Nech ste zdravučkííííííí... Šťastný tatino pozdrav si rodinku a nech sú čo najskôr doma pri tebe 😉

emode
22. apr 2009

dualcore gratulujem 😀 😀 😀 to je uz treti chlapec v poradi 😉 kde su vsetky tie baby???
dnes je tu mrtvo

zuzkad na to ti naozaj mali dat antibiotika to nie je sranda, dufam, ze zajtra ti uz bude lepsie, pa

jamaat bru
😉 😉

jamaat
22. apr 2009

Jeeeej....tak od dual to asi nikto nečakal. 😀 .....Gratulujem aj ja.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Podobné diskusie


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre