Tešíme sa na máj 2009 IV.

lenand
5. apr 2009

Tak kočky šup do novej témy a ideme zachvílku do finále 😵

mystery7
30. apr 2009

koska, to mozno naschval, myslia si ze psychicky stres ti skor spusti porod 😒 sadisti

nic neboj, nozky od seba a marika nech uz lezie von 😉

kosska3003
30. apr 2009

evita no to hej a pritom aj blazon vie ze doma by mi bolo lepsie no ja sa uz do toho nerozumiem vobec

jamaat
30. apr 2009

Dnes som sa odvážila u doktorky a skoro som odpadla! O 3kg viac ako minule - 76kíl!!!! To som nikdy nemala toľko!! Hlavne že všetci mi hovoria: Ale si ani nepribrala veľa, len brucho máš, však? ....A ja: Nieeee, iba 16 (teraz už 19) kíl! ........Tak im všetkým potom oči vybehnú a vraj kde tie kilá mám.

kosska3003
30. apr 2009

mystery no asi ju to skor zatlaca 🙂 🙂 ved doma som mala aj bolesti a tu nic ked len lezim

evita6
30. apr 2009

Najhoršie je že tehotenstvo samo o sebe zakýve s psychikou - nie keď ti takto ešte pridávajú. Ako si môžu byť takí istí že bábätku je v brušku ešte dobre - možno by aj chcelo ísť von ale nejako sa mu nedá - prečo mu nepomôžu.

kosska3003
30. apr 2009

evita to ani ja neviem kazdy ti povie nieco ine a ty si potom vyber

mystery7
30. apr 2009

koska a nie su tam nejake schody? skus pochodit 1-2 poschodia, mozno pomoze

monkap
30. apr 2009

kosska: nebud smutna , asi jej je tam dobre este ... a v nemocnici si aspon pod dohladom, keby cosi ....
ja som bola teraz na izbe, kde sme boli tri ...

evita6
30. apr 2009

Tiež som od poslednej poradne pribrala 😝 ale ja mám teraz 90 kg som zvedavá ako to idem zhadzovať 😀

kosska3003
30. apr 2009

monka no ved hej ale ja uz som taka hned revem
mystery su tu schody ale mna boli noha v klbe tak som rada ze dojdem na wcko

evita6
30. apr 2009

Keby sa tak bruško dalo rozzipsovať a nakuknúť dnu 😀

monkap
30. apr 2009

veru vyskusaj schody ... a je fakt, ze tam ti kazdy povie nieco ine 😝 kto sa ma v tom potom vyznat

kosska3003
30. apr 2009

monka a teraz mal nieky novy dr vyzitu ani neviem ake iy su v tom sleve taky hola hlava okuliare no nikdy som ho tu nevidela

sssimi
30. apr 2009

Monkap ja už som sa dnes aj so psom po schodoch naháňala a ništ necítim... Pes si potom ľahol na zem a vyprdol sa na mňa 😀

monkap
30. apr 2009

kosska: nie si nahodou na izbe s tou kockou co caka dvojicky??

jamaat
30. apr 2009

evita6 - No tak hneď mi je ľahšie na duši, keď si svoju váhu dala.

kosska, keby ťa poslali domov a potom by bol nejaký problém, to by bolo oveľa horšie. Potom by si si aj ty možno vyčítala, že si sa domov hrabala. Tak len vydrž. A že nemáš teraz žiadne bolesti a tvrdnutia, to nič neznamená. Spustiť pôrod sa môže aj o hodinu.

monkap
30. apr 2009

kosska: hola hlava a okuliare ... to mohol byt mitro .... on obcas mava sluzby ... taky mlady celkom .... ja som ho tiez videla iba raz

monkap
30. apr 2009

sssimi: ty mas akosi vela energie 😨

monkap
30. apr 2009

presne ako pise jamaat .. porod sa ti moze spustit hoc-kedy ... mne sa pri patkovi spustil z nicoho nic .... neboj, vsetko bude dobre ...

kosska3003
30. apr 2009

jamaat joj keby to uz aj bolo ved jasne ale ja som taky debilko co ma strach z nemocnice a ked mi nic neni chcem ist domov ale ja tak som tu ved uz to vydrzim
monka nemala modry zupan nahodou a tyke dlhe vlasi tak ta ze isla cisarskym

kosska3003
30. apr 2009

monka no dak okolo 3Otky mohol mat ved jasne ze sa moze spustit aj teraz ale akosi sa nespusta doparoma ved ja uz rodim 2tt a furt nic 😠 😠

monkap
30. apr 2009

kosska: mala modry zupan a dlhe vlasy ... ale ona bola este len na zaciatku tehu ... tak to asi nebola ona ... ona uz tam je dost dlho, izbu ma kdesi pri jedalni tak preto mi napadlo, ci to nebola nahodou aj izba 122

evita6
30. apr 2009

jamaat som rada, že som ti pozdvihla náladu 😀 😀 😀 ja som tvoju váhu nemala ani pred tehotenstvom. Ale zas pribrala som zatiaľ 11 kg tak snáď mi toho veľa nezostane. Prosto si z váhy nemôžeme robiť ťažkú hlavu to je to najmenej......

sssimi aj ja ti závidím tvoju energiu ale hlavne ochotného muža - ten môj mi k rýchlemu pôrodu nechce dopomôcť už viac ako mesiac sa bojí 😖 😖

monkap
30. apr 2009

kosska: to bol urcite mitro ... on je tusim dr. v bytci a sem chodi iba obcas na sluzby

kosska3003
30. apr 2009

monka jaj taka mlada no ta tu je stale uz viem hej ona ma take male brusko no oproti mne isto

monkap
30. apr 2009

kosska: ano mladucka je ... a brusko jej hadam este ani nevidno ...

kosska3003
30. apr 2009

monka no mam hruby zupan tak nevidno ja tu chodim bez neho lebo mi je teplo a co jej je vies

monkap
30. apr 2009

kosska: neviem presne ....
ale super, ze tam mas internet, aspon ti cas rychlejsie ubehne ....

jamaat
30. apr 2009

No dievčatá, ja sa idem vyvaliť, unavená som ako kôň. Sssimi by nám mohla niektorým z tej energie rozdávať.

Kosska, daj si doniesť vlnu a ihlice a štrikuj pre malé. Ja som tak v špitáli celkom pekné veci porobila, až mi je to teraz divnô, že som taká šikovná bola, hoci som nikdy veľa neštrikovala. 🙂 A je super, že za deň-dva máš na také malé bábo celý svetrík spravený. Na dospeláka sa treba mesiac trápiť. Však som už minimálne 10 rokov ani nič neuštrikovala 🙂

Večer ešte nazriem, zatiaľ sa majte. Som zvedavá, ako vydržím pozerať do konca Parfum. 🙂

kosska3003
30. apr 2009

monka no dneska mi mm doniesol notebuuk lebo by som sa tu asi zblazdnila ako sa to tu vlece
jamaat ja neviem strikovat

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Podobné diskusie


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre