Tešíme sa na máj 2009 IV.

lenand
5. apr 2009

Tak kočky šup do novej témy a ideme zachvílku do finále 😵

rybca
2. máj 2009

ahojte, gratulujem zuzke, konecne to ma za sebou..🙂

kacka - ja chodim na cvicenia k porodnej asistentke a ta s kazdou z nas, ktora ma pred terminom precvicuje dychanie a tlacenie pri 2. faze, pri mne to minuly tyzden este zamietla s poznamkou, ze tto zvykne rozbehnut porod, tak sme to prelozili na dalsiu stredu..🙂 tak skus nacvicovat dychanie a tlacenie pri tej 2. faze, ale asi by si tonemala robit bez dozoru..🙂 na ake cvicenia vlastne chodis?

monkap
2. máj 2009

ahojte,
no neviem, ci je dobre precvicova tlacenie 😝

zuzkaprof: super, tak uz ma drobceka pri sebe ..... gratulujeme ...

kosska: kto mal dnes vizitu??

kackabrcka
2. máj 2009

rybca som v nemecku, vsetko su cvicka s porodnymi babami.. toto je tehu gymnastika - tam predychavame a cvicime na fit lopte.. potom chodim na tehu plavanie.. s tou fitloptou sa mi to zda fajn, tam nam aj ukazovala polohu na rodenie + tlacenie a predychanie to bolo super.. ale fitku doma nemam.. si pockam do utorka-na dalsie cvicenia tolko vydrzim 🙂 teraz idem na prechadzku s kamoskou a 3mes.drobcom.. 🙂 tu inak zase vravia ze fitlopta pomaha 😉

rybca
2. máj 2009

monka - preto pisem, ze pod dozorom, odbornym pravdaze, keby to bolo take nebezpecne, tak by to s nami ta pani nerobila, je to odbornicka s dlhorocnou praxou, ktora uci porodnu asistenciu

kosska3003
2. máj 2009

monka ahoj kacerova mala taka mila spravila mi aj sono na 3tom tak som sa kukala na babo aj som sa jej spytala ze co to je a vravela ze sa jej zda ze tam vidi vojko ale ze si neni ista tak uvidime mozno budem mat aj mareka a to je jedno len nech je to zdrave
zuzka gratujujem konecne si sa dockala

henka76
2. máj 2009

kackabrcka-som zdravá,žiadna diagnoza,ten streptokok prežíva...bolesti mávam,tak ako pri reume,ale tá sa nepotvrdila,hoci mávam niekedy zvýšené hodnoty

kodada
2. máj 2009

kati, mame sa dobre ... uz druhy den citim tych motylov v brusku ... je to krasny pocit ... inak vsetko OK, omynama este ten zub, vlastne uz diera 😀

monkap
2. máj 2009

kacka: ano, fitlopta je super, pomaha ... ale pravdu povediac, ja som na nej pri porode nemohla vydrzat ... hroozne zle mi robila 😝 ale kazdemu pomoze nieco ine, treba vediet vsetky moznosti a pri porode skusat co je naj ...

henka76
2. máj 2009

gratulujem zuzke 🙂

monkap
2. máj 2009

kosska: na tretom zvyknu robievat sono cez vikend ... sice mne tam robili aj v utorok ... no ako maju cas asi ..... videla vajka?? takze mozno to nebude marika??? 😨

kosska3003
2. máj 2009

monka no mozno to bude Marek uvidime aj ked po tychto pobytoch tu chcem aj chlapca lebo tym je lepsie na svete

dinduska
2. máj 2009

koska a ty si uz v nemocnici? 😨

kackabrcka
2. máj 2009

heni76 - streptokoka som mala aj ja dlho.. a chronicke zapaly mandli.. nakoniec mi v r.2005 vybrali mandle za vedomia 😒 takze si myslim ze aj porod vydrzim 🙂

kodada - je to krasny pocit prve pohyby ze 🙂 co sa tyka zubov tak ja mam 3 osmicky vonku viem co to je z toho dva robene v BA na zubnej chirugii aj so sitim 😒 a este jedna 8cka je v ustach 😖

monkap - mne fitlopta dobre robi lenze uz ju nema vyznam kupovat lebo jednu mam v SR .. inak ja som chodila aj na brusne tance takze nieco podobne aplikujeme na fitke a je to super.. ja by som chcela rodit v podrepe, tu velmi postel nepropaguju.. a praveze minule pri ukazkach poloch a tlaceni mi to prislo prirodzene - v podrepe a mat porodnu asist. za sebou.. no uvidime.. 😉 este stale niesom rozhodnuta pre EPI aj ked tu je zadara..

monkap
2. máj 2009

kosska: ved postupne, najskor dievcatko a potom chlapcek, alebo naopak ... vsetko bude 😵

monkap
2. máj 2009

kackabrcka: ja som sa dnes tiez trosku hopkala na lopte, ale potom ma patrik vyhnal, ze si mam ist lahnut 😀

kosska3003
2. máj 2009

monka no ved jasne
dinduska ano ja som od stredy v nemocnici lebo som mala v stredu termin ale mi ho posunuli podla son mam termin az 13-17maja tak lezim tu na pozorovani ale mam ok vysledky neotvaram sa tak ma mozno aj pondelok pustia a budem doma cakat

monkap
2. máj 2009

dnes je take pocasie na spanie ... aspon ja by som stale spala

kosska3003
2. máj 2009

monka no je take hlupe pocasie ja by som spala alu tu na tej posteli sa to neda akosi vsetko ma boli ja chodim ako invalid

kackabrcka
2. máj 2009

monkap tak mas veselo 😉
idem ja kocikovat, papa 😵

sssimi
2. máj 2009

Zuzkaprofant gratulujéééééééém. Nech ste obaja zdravučky. Drobec nech pekne papká a nech ste čím skôr domka 😉 ....

A teraz kto je na rade? 🙂 ... Ja som dúfala, že v noci ma prebudia bolesti, ale zatiaľ nič. Občas niečo zabolí, ale asi z toho nič dnes nebude. Volali mi kamošky, že ak nerodím, tak pôjdeme na vychádzku. Aspoň sa trošku odreagujem 🙂

monkap
2. máj 2009

kosska: o tej posteli mi ani nehovor ... su hrozne vysoke, som mala problem sa na nu vytrepat ked ma vsetko bolelo 😝 a ozaj, co tam s tebou robia?? ci len lezis??

monkap
2. máj 2009

kosska: vlastne si spominala ze ti robia monitor, prietoky ... joj, skleroza moja 😀

henka76
2. máj 2009

kde ste všetky?obedujete? 🙂 my ideme dnes na obed ku svokre,uvidím,čo dobré uvarila,lebo som už hladná 😀 😀 😀

monkap
2. máj 2009

ja akurat cakam, kedy dojdu moji chlapi na obed 😅

dannynka
2. máj 2009

ahojte 🙂

dnes nas pustili domov s porodnice 🙂 😉 ked bude viac casu ozvem sa a nahodim teraz ak stihnem par fotto 😉

kosska3003
2. máj 2009

danny ahoj tak uz ste doma a ja stale len cakam

kosska3003
2. máj 2009

monka no 2 krat monitor denne a potom prietoky len tak pre istotu lebo tie mam stale v norme chvala bohu

monkap
2. máj 2009

kosska: to iste robili aj mne ...

danny: vitaj ... gratulujem a prajem vela, vela zdravicka, mliecka a skore zotavenie .... aky bol porod?? 😕

kosska3003
2. máj 2009

monka no ved a co ine ti tu uz len budu robit no ak tak ta prezru ale tento tt som bola prezreta 3krat to by mi aj stacilo no ja len dufam ze ma pustia v pondelok

dannynka
2. máj 2009

koska-neboj ani sa nenazdas a bude to tu 😵

monkap-dakujem veru porod bol lepsi ako pri Gabike,super personal a aj dr 😉 Asi o 15-15 ,i zacali riadne kontrakcie a o 16-06 bol malinky na svete,roztrhlasom sa troska takze sitie minimalne a po porode som sama odkracala do sprchy 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Podobné diskusie


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre