Tešíme sa na máj 2009 IV.

lenand
5. apr 2009

Tak kočky šup do novej témy a ideme zachvílku do finále 😵

sirinka
4. máj 2009

no su to tie iste...u nas v lekarni mi teda este velkost mini neponukli 😝

kosska3003
4. máj 2009

no aj ja mam tie co siri tie su dobre a na velkosti su neni

sirinka
4. máj 2009

nam davali tieto iste aj v porodnici...

dupinka
4. máj 2009

Ahojte!

my sme pred hodinkou dosli z porodnice - falosny poplach. Bola som totiz na WC, dala si novu intimku a o cca 2 minutky som bola mokra. Kedze som netusila, co a ako, tak sme radsej isli na prijem. Urobili mi Temesvaryho test - negativny, ozvy boli fajn, hoci sa maly neskutocne vrtel a kopal do CTGcka.
Otvorena som na spicku prsta, kontrakcie vyrazne nemam, skor tvrdnutie bruska. Tak doky povedal, ze je nateraz vsetko v poriadku, ale ze mozem rodit v podstate kedykolvek....

A vy ste vsetky este 2 v 1?? Ziadne babatko na obzore?

sssimi
4. máj 2009

Aj ja mám tie čo hodila Siri ako link....

sirinka
4. máj 2009

kosska 🙂

mystery7
4. máj 2009

tak som ich as mala kupit, co? 😅 😅 ale na boku mali napisane mini 😅 tak som sa zlakla, aby som zle nekupila 😅

sirinka
4. máj 2009

dupi veru...mozno o hodinu uz budes zase startovat 😝

ja nastastie klud...aj babo je dnes take zaspate, dufam, ze v noci bude vystrajat 🙂

mystery7
4. máj 2009

dupi: ahojky zatial som 2v 1 dnes mi totalne puchnu nohy ☹

sssimi
4. máj 2009

Dupi asi žiadne... 😉

sirinka
4. máj 2009

mys nie...radsej kup clasic...netusim, co moze znamenat mini pri porodnickych vlozkach 😉

jamaat
4. máj 2009

Sssimi, ja som pracovne chodila po firmách a prichádzala do styku aj s ekonómkami a účtovníčkami. Tak som tiež občas len oči otvárala, aké sú tupé. Neviem, či si to rodinkársky brali také do firmy alebo čo... Ale koľko razy prišli kvôli ich nevedomosti a neschopnosti o dosť veľké peniaze.

Mys, sirinka - ja som bola vo viacerých lekárňach, ale všade majú len tie mini a iné vraj ani nebývajú. Nezdajú sa mi byť malé, tak som si ich zobrala. A všade mali len ten Hartmann.
Momentálne zháňam separačné plienky, ale to bude asi tiež problém.

sirinka
4. máj 2009

no ved je este len zaciatok maja...co by sme rodili do konca, keby prisli vsetky babatka uz teraz 😵

jamaat
4. máj 2009

sirinka, ten link, čo si poslala, sú tiež mini. Všimni si vľavo dole.

sirinka
4. máj 2009

jamaat naco chces separacne? do jednorazoviek je to zbytocne...

sirinka
4. máj 2009

jamaat fakt...to by ma nenapadlo... 😨

dupinka
4. máj 2009

baby, a Molimed nema aj poporodne vlozky? Ja som si zaobstarala klasicke, mamka mi zohnala aj tie na inkontinenciu, ze vraj maju velmi dobru saciu schopnost a necitit.. Ale nejako by som ich nechcela pred personalom vytahovat, nech neposobim ako starenka 😅

sirinka
4. máj 2009

dupi dolezite je ako sa ty citis...nie co si mysli personal

mystery7
4. máj 2009

ja som nad tymi inkontinencnymi nejako nepremyslala. mam tu cestou este 3 lekarne, ale dnes som isla okolo zdravotnickych potrieb, tak tam som skocila a myslela som ze uz budem mat pokoj 😉

jamaat
4. máj 2009

Teraz som bola pozrieť tie moje vložky a sú to tie isté ako v linku od siri. Takže mystery, nemusíš behať po lekárňach, kúp tie, čo mali. Iné asi nezoženieš.

Siri - ja chcem používať aj látkové. Ale ešte tie klasické štvorcové mám. Tie separačky sa mi zdali byť fajn, aj my to žienky odporúčali, čo majú skúsenosti.

sssimi
4. máj 2009

To sú akože mini v porovnaní s popôrodným krvácaním 😀 Budeme meniť každú pol hoďku...

jamaat
4. máj 2009

fuj, aká hrubka! ...... MI to odporúčali, nie my 🙂

sirinka
4. máj 2009

jamaat tak pozri niektory internetovy obchod a vraj najlepsie separacky su flisove...konkretne ikeacka deka IRMA nastrihana...dobra na prazenicu a od mocu ochrani na 100% 😉

sirinka
4. máj 2009

no nic baby...idem malu obliect do pyzamka a pokusit sa uspat...pa pa

jamaat
4. máj 2009

siri, ja som chcela jednorazové separačky.

mystery7
4. máj 2009

jama tak si ich asi kupim, ved ked budu zle, vyslem mm zhanat dalsie 🙂

jamaat
4. máj 2009

Ja nemienim dopredu kupovať ani inkontinenčné vložky, ani tampóny do podprdy. Nekupujem ani odsávačku. Nič z toho mi po prvom pôrode nebolo treba. A ak teraz budem potrebovať, tak priamo v nemocnici sú lekárne aj zdravotnícke potreby, tam môžem všetko hneď sama kúpiť, alebo mi donesie môj chlop.

mausy21
4. máj 2009

májovky ktorá to roztočí? podme rodit dohovorte deturencom lebo neviem ako vy ale ja už nevlááááááááádzem

kosska3003
4. máj 2009

mausi neni problem ja by som sla hned ale malej sa nechce aj ked sa mi tak vrtela a bolelo ma v boku ze som myslela ze pojdem ale preslo to akosy

mystery7
4. máj 2009

koska: dobre ze preslo, pocas porodu si bolesti uzijeme dost 😅

jamaat: ja mam odsavacku kupenu, lebo v nemocke nepoziciavaju, a ja som si zohnala z druhej ruky za par korun. lepsie ako potom posielat mm zhanat nejaku novu za plnu cenu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Podobné diskusie


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre