Tešíme sa na máj 2009 IV.

lenand
5. apr 2009

Tak kočky šup do novej témy a ideme zachvílku do finále 😵

rybca
10. máj 2009

zuzka - dupinka je otazna, pisala vcera o kontrakciach a odvtedy sa neozvala, tak cakkame

zuzkaprofant
10. máj 2009

no super len nevyspato ale inac mam plno sil som aktivna ako nikdy pred tym,,,,xiixixi,,,,.......ale nemam cas na nic akurta teraz mam taku chvilku idem sa okupat a potom sa mi uz maly zobudi

inac a vy ako tehulky moje spinkajte pokial sa da bo ja ked som spala za tt asi 10hod dokopy tak jeto vela ..inac moje kg mi ostali iba 6 islo dole tak nemam co nosit....xiixii.ani tehu rifle neobleciem uz len na traky nosim 😀 😀

mystery7
10. máj 2009

zuzka: pozeram tvoje fotecky, maly je nakoniec v perinke 😉 mama ta ukecala?

sssimi
10. máj 2009

Ahojte!
Dupinka sa stále neozvala? My stále nič...

mystery7
10. máj 2009

zuzka: nic neboj, kila pojdu postupne dolu 😉

monkap
10. máj 2009

zuzka: ked budes takto kojit aj nadalej, za chvilku budes ako modelka 😉

lasenka
10. máj 2009

ahojteeee 😉

prajem vam krasny Den matiek 😉 my uz oslavujeme 😉

ziadne babätko v taky krasny den? 😕 😵 😵 😵

mystery7
10. máj 2009

ja budem oslavovat az buduci rok 😉

sssimi
10. máj 2009

Mys pravdepodobne aj ja 😉

mystery7
10. máj 2009

simi: potom budeme oslavovat uz hromadne 😀

sssimi
10. máj 2009

No veru. Ale ja sa musím pochváliť, že včera mi švagrinka kúpila zákusky ku dňu matiek, ale mm mi ich zjedol 😀 Ostal mi len jeden....

mystery7
10. máj 2009

simi: tomu teda hovorim laska 🙂 vlastnemu detatu odtrhol od ust? 😀

lasenka
10. máj 2009

simi - mnaaaaaam, nerob chutky 😉

sssimi
10. máj 2009

Mys našťastie tam nebol ani jeden čo mám rada 😀 , tak som aj spokojná, že ich popapal, lebo by mi to bolo ľúto...

zuzkaprofant
10. máj 2009

hlasim dalsie pol kg dole a to osm po ranajkach.ixixi...konecne som sa sprchla vyzehlila vlasya vypadam ako tak dobre....ixixi.este mam brusko velke
mys nas maly je velmi chudy a je stale zimny takze v perinke sa dobre vyhreje keby mal ta kako doky vravel 3,5kg rtk aod perinky by sme ho nedali ale kedze je taky malicky tak mu je stale zima nema etse taku svoju teplotu

kackabrcka
10. máj 2009

zuzi aj ja mam na plane v perinke nosit urcite prve 2tt aj kvoli drzaniu a muzikovi 🙂

mimi21
10. máj 2009

no ahojte
bola som si pozriet maminku, napiekla mi fajny tvarohovy kolacik, tak sa teraz napchavam, to j obed !!! 😝 😝 😝

aj ja budem pouzivat perinku, tiez aj kvoli mm 🙂 lebo povedal, ze inac malu aspon do 3mesiacov nevezme do ruk, ale to su len silacke reci, ked ju uvidi, tak znäkne 😀 😀 😀
a vraj sa potom aj lahsie drzi babo pri kojeni
aj ked aj ja som sa perinke dost branila ...

monkap
10. máj 2009

ja tiez pouzivam perinku ... ale kojim bez perinky, aby som si ju mohla spravne prilozit 😵

kackabrcka
10. máj 2009

mimi moj sa divy nad malymi plienkami a vecami ze ako ju vobec oblecie do toho..

zuzkaprofant
10. máj 2009

ani moj nechcel prvy tt ale vcera isiel kupat prebaloval a krmil ked som si vecer pospala par hodiniek konecne, to muzikom chvilu vsetko trva 😀 😀 ja davam doperinky ale rucky mu vyberam bo sa nervaci poradne ale poviem vam ze az tak teplo v noci ne je aspon u nas a tak sami vyhreje ,

inac odpirucam kupit take ohrievaciky ked budete prebalovat laebo kupat to sa vam zide aj ked je leto

mimi21
10. máj 2009

no ohrievac do kupelky na kupanie uz mam
inac aj ja mam trochu strach ako takeho drobca budem prevracat a tak, ved je to take malinkeeeeeeeee a jemnuckeeeeee

zuzkaprofant
10. máj 2009

neboj sa niicoho kedporodis budes vsetko vediet co mas malym robit ja smo male babo v telke videla iba a uz viem vsekto od prveho dna raz mi v nemocke ukazali ako sa dava pampers a to bolo vsetko a ukazali mi par poloh na kojenie a sama uz ficim 😀 😀 😀 masirujeme brusko , cele telicko, obliekame prezliekame a ide mi to co som sa jak bala ze to nebudem vediet 😀 😀

mimi21
10. máj 2009

no spolieham sa na to ze snad mam nejake materske instinkty a pride to ked dostanem krpceka do ruk

idem si trochu pospat nejako ma boli hlava a vobec nechce prestat 😖

kackabrcka
10. máj 2009

mimi uz som naspat 😀 a neboj sa naucis sa ako s babom ja mam uz naducene pri kamoskynych dvojickach tie mali len 2450g to bolo fakt malulinke ..

sssimi
10. máj 2009

Ake je tu tichučko, keď je víkendík... Alebo je to už tým, že nás je tu čakateliek už málinko? Ja som dnes vysávala a umývala dlážky... MM som poslala voziť sa na motorke nech mám kľud... A 16:30 ideme kuk na fotbal k svokrovcom-trošku podporiť švagrovcov... Jaj to sa zase zasmejem 😀

zuzkad
10. máj 2009

Ahojte kocky,

tak sme doma z nemocnice..kooonecne 😉 😉 😉 tesim sa, lebo doma je doma 🙂 🙂

Pozdravujem vsetky tehulky a uz aj maminky... a dakujeeeem za mooooc gratulacii k narodeniu maleho

Cakala som, ze tu bude uz veeela babatiek po mne a stale nic 😝 😝 tak tehulky sup sup rodiiit 😉 😉

mimi21
10. máj 2009

ahoj zuzi,
tak uz to mas stastne za sebou 🙂
ked budes mat chvilu tak daj fotecky a napis aky bol porod 😉

monkap
10. máj 2009

ahoj zuzka, super, ze uz ste doma 😵 😵

veru, malo babatiek pribudlo, aj ja som cakala, ze bude viacej .... nejako je im dobre v bruskach 😵

pridaj sa sem https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

kodada
10. máj 2009

mimi ako bolo vcera na stretku?

mimi21
10. máj 2009

no dobre bolo, neviem cim to bolo, ale bola som stredobodom pozornosti 😀
kazdy si chcel pohladkat brusko 🙂

dnes ma ale strasne boli hlava, neviem vobec z coho, uz som si aj pospala, a nic a tabletku si velmi davat nechcem
nemate niekto nejaky dobry tip co by mohlo pomoct?

este pojdeme s mm vonku, tak uvidime ci ani to nezaberie

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Podobné diskusie


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre