Tešíme sa na máj 2009 IV.

lenand
5. apr 2009

Tak kočky šup do novej témy a ideme zachvílku do finále 😵

kosska3003
10. máj 2009

zuzka ahoj tak ty si uz doma ako ti je dobre
joj ja stale 2v1 dneska neviem ci pojdemasi nie neviem neviem pojdem hodit sprchu a poskacem na lopte hadam ta moja bambula nechce ist vonku ale vrtit sa vrti tak aspon to

kosska3003
10. máj 2009

no dneska je tu poriadne tichucko sssssimi kacka co rodite kde ste 🙂 🙂

kosska3003
10. máj 2009

baby no kde ste vy ste fakt isli rodit ja robim co sa da aj malej dohovaram nech ide vonku a nejde nechysta sa ja uz nevladzem ja chcem rodit 😠 😠

monkap
10. máj 2009

kosska, neboj, ono to pride ani nebudes vediet ako .....

kosska3003
10. máj 2009

monka ja viem len uz sa mi vsetko kazi mal ma zajtra odviezt brat na monitor ale pokazilo sa auto tak ma hodi svokor ale on ano mobil nema tak ked sa cosi stane ze ma poslu na prietoky alebo co tak neviem ako mu dam vediet no ked sa dary tak sa dary teraz som si naliela 2dcl vinka dam teplu sprchu a budem cakat

monkap
10. máj 2009

kosska, nemysli stale na to ... ja som isla, ani neviem ako - pri oboch detoch ... proste to prislo a hop sup islo sa na vec 😀

kosska3003
10. máj 2009

no ja uz nato myslim lebo uz mam toho dost ty si sla pred terminom ale mne to posuvaju a tak ale ved ja viem ze tam nebude donekonecna len nech uz ide aspon do tej stredy by mohla ist nechcem ist na prve

kackabrcka
10. máj 2009

a dupinka sa neozvala este?

monkap
10. máj 2009

kosska: ja som sa tiez bala, ze skoncim na prvom ... ale nestalo sa nastastie 😅

kodada
10. máj 2009

ahojte, akurat sa ozvala Dupinka

Ahojte! Este sme kinderko. Po sprvu pravidelnych stahoch som (stale) malo otvorena, potom aj stahy zacali byt nepravidelne. Tak cakame, vyvolavacku nechcu dat.

kosska3003
10. máj 2009

monka a ako ti to zacalo z nicoho nic ti prisli kontrakcie ci ako lebo moja mala mi tak blizi teraz sa natahuje alebo co

monkap
10. máj 2009

kosska: pri patkovi - z nicoho nic prisli kontrakcie
teraz - o 14,15 som bola u dr. na vysetreni, dost sa vo mne "vrtal" (oni uz asi maju tie svoje "hmaty", ktorymi vyvolat porod) - tak tomu pomohol a o 16,15 mi zacali kontrakcie ....

monkap
10. máj 2009

dupinka, drzime palce, nech to mas cim skor za sebou ....

kosska3003
10. máj 2009

dupinka drz sa zachvilku to uz mas za sebou
monka tak to ja som bola vo stvrtok na poradni a povedal ze to neni este pripravene na porod tak neviem ale dufam ze to pride z nicoho nic a keby uz aj dneska tak sa nemahnevam

kackabrcka
10. máj 2009

dupinke drzim aj ja palceky nech to ma rychlo za sebou 🤐

monkap
10. máj 2009

kosska: a to som sa s dr. po vysetreni lucila s tym, ze o 2 dni pridem na kontrolu a uz o par hodin som mu volala, ze uz je to asi tu 😅

monkap
10. máj 2009

kosska: vo stvrtok nemuselo byt, ale dnes uz moze 😉

kosska3003
10. máj 2009

no ja ked ma to chyti nemam komu volat isto nie goskej ani neviem ake ma cislo a ty si isto mysli ze uz mam potom ani nevie kto som
no ty si mala rychly porod

kosska3003
10. máj 2009

monka ved hej ja viem ze uz mozem ale pochybujem no uvidim

monkap
10. máj 2009

kosska: tento bol ozaj rychly .. necelych 6 hodin 😵 .. ale pri patkovi 16hodin 😖 ..
nemusis nikomu volat, ja som mala dohodnuteho dr. a mal vtedy sluzbu, tak preto som volala ... iba prides na prijem, vysetria ta a uvidis ...

kosska3003
10. máj 2009

monka a ked ma to chyti v noci tak to mam vonku zazvonit alebo po 4 ved prijem je do 4 sami tak zda ze

monkap
10. máj 2009

kosska: ked prides po prac. dobe - vonku su tri zvonceky ... na tom najvrchnejsom je napisane POROD ... tam zazvonis a cakas kym sa neozvu ... pridu pre teba, dolu sa prezlecies a potom ta vyvezu hore a tam ta vysetria atd ...

sssimi
10. máj 2009

No čo holky ako?

kackabrcka
10. máj 2009

sssimi ty sa pochval? ja nic 😠 mausy isla do nemocky po 14tej mozno predsa len nedelne babo bude 😵

monkap
10. máj 2009

kocky, co uz mate po termine, drzim palce nech to na vas cim skor pride a mate uz babatka pri sebe ... je to uzasny pocit ... ked pozeram na malinku, ako spokojne spinka ... naaadhera ..... chlapi vonku, babo spinka ... a ja vegetim 😔

kosska3003
10. máj 2009

monka diky lebo ja neviem kto ma tam zaveze tak preto sa pytam tak uz viem aspon co mam robit a ked to bude plany poplach tak hura na prve ze jo no ja isto ked mam v stredu druhy termin
ssssimi a ty co nerodis akosi nam to nevyslo

sssimi
10. máj 2009

Kačka nič a už mi to začína byť jedno. Uvidíme čo nám povie doky v utorok... To už budem mať aj po druhom termíne...

Zuzkad konečneeee ste domkáááá. Ak budeš mať čas tak piš, piš, piš.....

monkap
10. máj 2009

kosska: myslim, ze aj keby to bol plany poplach, domov ta uz nepustia 😖 .... ak ta nema kto zaviest, volaj sanitku .. pridu po teba ... netrap sa nad tym ....

kosska3003
10. máj 2009

monka no to je jasne busom nepojdem ale mna bude mat hadam kto zaviest ved ked tak svokor je stale doma tak ma on hodi no to viem ze mna nepustia mna tam maju az moc radi aby ma pustili 😀

kosska3003
10. máj 2009

baby ja mam take tvrde brusko a mala do toho kope normalne to boli co mam robit asi sprcha co

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Podobné diskusie


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre