Tešíme sa na máj 2009 IV.

lenand
5. apr 2009

Tak kočky šup do novej témy a ideme zachvílku do finále 😵

soffi
13. máj 2009

sssimi ja som vcea tepovasla rucne koberec aby sa nieco rozbehlo-......a rozbhli sa akurat tak moje rize, bo ma tak bolia z toho zohynania ze az... 😅 , citala som ze pomaha masirovanie bradavie 3x denne po hodine, tak skus este to a skus aj po matraci poskakat, ale opatrne

henka76
13. máj 2009

ahojte tehulky 🙂
pridala som foto do albumu,nakuknite..
sme doma,papkáme,spinkáme,sem tam poplačeme 😉
idem si trošku prečítať,čo je tu nového 😉

sssimi
13. máj 2009

Henka vitaj domka!!!!

Soffi ja skáčem na fit lopte už 2tt, ale malej sa to asi páči 😀 A o tých bradavkách som ešte nepočula 😕 To ako si ich mám masírovať? Ja vyskúšam všetko, len dávaj typy 😀

sssimi
13. máj 2009

Henka Maxim je krásny... Taký šunečkový a vlasatýýýý.... Jaj nech ti robí len radosť 😉

Soffi ja som skúšala schody, umývanie okien, fit loptu, dlhééé prechádzky, horúce kúpele, sexujeme každy deň a furt ništ... Ostatné domáce práce sú pre mňa asi nič...

henka76
13. máj 2009

sssimi-dakujem 🙂
mne pôrod vyvolali,na 5deň po termíne.tabletka zabrala hned,bolesti boli,ale som sa neotvárala.stále zvažovali,že nakoniec to bude sekciou.po 4 hodinách som predýchavala už tak silné kontrakcie a stále nič.potom mi prepichli plodovku a nastal obrat.ale aj tak ma ešte malinký trápil dve a pol hodiny.o pol piatej sme si už zavolali tatinka a s jeho pomocou sme na tri zatlačenia boli vonku 🙂

kackabrcka
13. máj 2009

sssimi bradavky drazdit .. 😉 kedy ides poradna?

zuzkaprofant
13. máj 2009

Henka gratulujem , mala si celkom rychly porod 😀 😀 ja 26hod , inac zadne nove babtko nepribudlo
simi neboj nic maly sa sam vypyta ani nebudes vedeit kedy 😉

sssimi
13. máj 2009

Henka tak super, že ste to takto pekne zvládli... Ja už podľa prvého termínu prenášam 9 dni 😝 ...

Kačka v piatok. A to si ich mám nejako stláčať, šúchať, alebo čo? Mňa dosť bradavky bolia, tak nech to robím radšej správne ako sa trápiť zbytočne... 😀

Zuzka to by bolo fajn. Tá moja frndolinka si dáva na čas, ale veď na to najlepšie si treba počkať, však?

tanulik21
13. máj 2009

ahojte,

dnes v noci sme mali aj zmenu pocasia, a staale nic, idem skocit na fitloptu, minule som z nej mala az svalovicu simi takze cakame na piatok, ci ako ? 😉 😀
kati ako sa dari?

kackabrcka
13. máj 2009

sssimi - to som citala drazdit ich hladkat alebo nech sa muzik pohra 😉
tanulik21 - no od rana mi ide prec po troche hl. zatka tak cakam aj bolesti krize tak neviem.. ale kontrakcie nijake bolesti male tak pohoda doma este 🙂 ja dufam ze uz zajtra nenavstivim poradnu 😅
a ty ako?

sssimi
13. máj 2009

Tanulik ja už sa ani nevyjadrujem... Furt len na niečo čakám a potom som len sklamaná... Dúfala som že do nedele, potom na poradni v utorok-a jediné s čím som z poradne išla, tak s plačom 😀 ...

sirinka
13. máj 2009

caute baby...tak niekto dalsi porodil?

sssimi
13. máj 2009

Siri Adulak ma dievčatko

tanulik21
13. máj 2009

kati - ja ziadna zmena, presne ako simi pise, pocasie, spln aj sexik nepomahaju, teraz uz par dni skusam loptu, ale nedavam si velke nadeje. Tak ked uz aj kriziky citis, moznooo by si uz aj dnes mohlo podarit 😉

simi - podobne, aj ja stale na nieco cakam, nastastie ma potom nezachvati plac, skor nervozita ale snazim sa nadlahcit situaciu ... ja taka vesela kopa, som zvedava ako rychlo ma to prejde v nemocke 😀

sirinka
13. máj 2009

jej tak gratulko...pekne nam to ide a pomaly tu neostane ani jedno kinderko... 😀

ktovie ako nasa kosska dnes...

tanulik21
13. máj 2009

siri ahoj, takze ruzinov plny?
Inak mne bolo dost jedno ci tam skoncim na standarde alebo "nadstandarde" ale ked si spominala kombinaciu niekolkokrvacajucich mamiciek a spolocne wc ... eh ... dufam,ze na vikend sa to tam uvolni.

sssimi
13. máj 2009

Siri na Kossku som aj ja strááášne zvedavá. Môžno už je Marika na najlepšej ceste von 🙂

sirinka
13. máj 2009

tanulik veru, komplet plny...som zvedava, ako sa to vyvinie, moj doki tvrdi, ze na jun je este viac tehuliek...
no a s tym zariadenim...ja uz aj snivam o nadstandarte...pevne verim, ze to vyjde, lebo ma tam....

kodada
13. máj 2009

ZATIAL SA KOSKA NEOZVALA ... TAK NEVIEM 😉

kackabrcka
13. máj 2009

tanulik ja uz krize od vcera citim noc vobec nic a zase zacalo.. 😉

sirinka
13. máj 2009

jaj baby, mna aj krize pobolievaju, brusko tvrdne a tusim aj hlienova zatka odchadza, ak je to ono....ale kedy budem rodit, ktovie... 😅
dnes v obchode mi zase bolo na odpadnutie pri pokladni...som hned musela doplnit cukor...som zvedava, kolko este priberiem do porodu...

tanulik21
13. máj 2009

siri- tak to sa mozno aj stretneme, ja ani ked som bola pozriet ten nadstandard tak som tam nic extra nevidela, som myslela, ze to je bezna izba ... ja uz mam +17 tak pri mojej "vyske" by som uz fakt nemusela (posledne tri kila som nabrala asi teraz za 4tt 🙄 ) ...

sirinka
13. máj 2009

tanulik ja mam uz cez 20kg...
extra tam veru nic nie je...akurat vlastne WC a kupelna, co je velmi dolezite pre mna, ste tam iba dve, takze relativne vacsia sanca na klud, telka a moznost kupat svoje babo sama...na obyc. izbach kupu sestricky a ty az ked prides domov...

dannynka
13. máj 2009

ahojte bruskandy ako sa dari?Ja mam aakurat teraz chvilku klud obe deti zatial spia a manzel v praci musi ostat na nadcase 😅

sirinka
13. máj 2009

danny zatial sa dari dobre...toto tehu si fakt uzivam oproti tomu prvemu...

dannynka
13. máj 2009

tak som to zakrikla,Gabika sa uz ozyva s izby tak rychlo dojem a idem sa venovat kym sa mi aj druhe dieta zobudi 😅 😅

dannynka
13. máj 2009

ozaj este poradte cco varit,nic ma nenapada...nieco rychle a dobre 😅 😅 😅

sirinka
13. máj 2009

gabika tak pekny den este... 😀

sirinka
13. máj 2009

teda danny...to uz je ta materska demencia krizena z laktacnou 😝

sirinka
13. máj 2009

mne pride co nevidiet navsteva, tak sa tiez rozlucim...
a kosska sup sup do toho... 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Podobné diskusie


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre