Tešíme sa na máj 2009 IV.

lenand
5. apr 2009

Tak kočky šup do novej témy a ideme zachvílku do finále 😵

sssimi
15. máj 2009

My sme tiež boli v tom, že malá sa narodí v apríly a už je polovica mája 😒
Najhoršie je že ešte stále priberám. Už mám +17kg 😖

rybca
15. máj 2009

simi - aj ja este priberam, a sa mi zda, ze este viac ako predtym, ale uz kaslem na to, nejak to dopadne a hadam sa mi podari potom schudnut..🙂

mystery7
15. máj 2009

je zaujimave, ze mam posledne dni pocit ze ma zospodu poblieva, som myslela ci sa nezacnem otvarat a pritom nic.

kackabrcka
15. máj 2009

jamaat-muza mam nauceneho neboj, ten este upratuje kazdy druhy vikend a kazdy vikend vari 😉 no a ked narobia psy jeho mami nedajboze bordel u mna doma tak tonecham tak a upratuje muz !!!! vidis to mi nedoslo ze mozno preto sa nevyzuva - po cellodnnom chodeni v topankach 😖
rybca-vies uz je to otravne ved ja sama cakam na to kedy ma to chyti a nie ona sa sem este vypitovat chodi a dava mudre reci 😖

atima
15. máj 2009

mys....mna zo spodu boli už tri dni v kuse 😒 tak dufam, že ta bolesť bude znamenať aspon to že sa otvaram ja idem k dokimu až v pondelok, podla poslednej poradne som zatvorená.

mimi21
15. máj 2009

no som sa fajne napapala 😝
a k tomu priberaniu sa radsej vyjadrovat nejdem, lebo ja už mám 18 navyše
ale na druhej strane si hovorím, že keď budem kojiť, tak nebudem môcť jesť hocičo, tak si doprajem teraz
akurát som rozmýšľala, že si budem musieť ísť urobiť nákup - zásoby do nemocnice, lebo tak sa asi veľa nenajem...

mys aj ja som mala take divne pocity, akokeby sa tam dole dnu niečo dialo - a to som sa asi ešte viacej zatvárala 😀 😀 😀

kackabrcka
15. máj 2009

zuzkaprofant - ved a vlozky do podprdy si nevkladas ? zo SR su dobre homeopatika na mliecko stoja 2,20€ co viem..
sssimi - mne sa vaha ustalila uz asi 1-2tt
mys - neboj aj to pride a mozno pofrcis hned do nemocky s velkymi bolestami.. ja som na 3cm a som doma bez kontrakcii a vidis nic z toho.. 😠

rybca
15. máj 2009

kacka - vsak to, tie reci okolo, ako ze uz nie som zodpovedna len za seba a ze uz by som nemala cestovat, ze jej muz nedovolil uz soferovat v poslednom mesiaci a tak, lenze ona mala muza pri sebe a aj tak porodila o mesiac skor, a ja normalne existujem a este budem aj prenasat hadam

mimi21
15. máj 2009

idem ja asi trochu pospať 😔
dnes ma začali po dlhšom čase zase trochu bolieť kríže a v podbrušku, ale asi zase len planý poplach a nakoniec z toho nič nebude 😠

kackabrcka
15. máj 2009

rybca - presne ako vravis minule sa tu plazim po kolenach kvoli dlazke v kuchyni a koberci v chodbe a krava na mna pozera spoza chrbta a ze neprehanaj to.. ved ja som este 2tt dozadu okna umyvala.. a som schopna aj teraz.. co mam sediet a cakat ona si rozkazala cisarak.. vies doteraz mi nepomohla upratat ci nieco ine ako slovenske mami tak co sa stara.. a ja necakam pomoc ani potom, nech radsej ani nechodi.. a soferovat - mne nic ine noestava iba sa sama odsoferovat lebo ona je schopna zvladnut len najblizsiu dedinu 6km a to ma automata asi tak..

martinaxyz
15. máj 2009

bolesti v podbrušku mám aj ja od včera...nie sú pravidelné, raz po 20 min potom po 5 min...tak neviem čo si mám o tom myslieť...hádam v poradni v pondelok mi to vysvetlia...

rybca
15. máj 2009

kacka - no s tym soferovanim je aj ona tak na tom a najlepsie co vymysleli, ze ked to na mna pride, tak im mam zavolat a ze vezmeme taxik. co je podla mna nelogicke ked si mozem rovno zavolat sanitku. no teraz zatial mam uz draheho pri sebe, tak som aspon usetrena od takychto skvelych napadov..🙂

kodada
15. máj 2009

viete o novom majovciatku???

7,5,2009 nar. Natalia 2680 g a 48 cm a Jarko 3150 g a 52 cm sc. Anikar

martinaxyz
15. máj 2009

takže májové dvojičky 🙂 srdečne gratulujem 😉

dupinka
15. máj 2009

AHOJTE!

tak uz sme s Adamkom doma.... Dakujeme za blahozelania, neskor vas mozno precitam a aj co-to napisem + pridame foto. 😉

zuzkaprofant
15. máj 2009

kati ale davam ale sem tam ked maly sa mi hadze na ciciku tak mliecko unikne 😀
garulujem majovcatkam 😵

mirka_mt
15. máj 2009

Ahoooojte 😉
Gratulujem všetkým májovčatkám a dakujem vám za gratulácie 🙂 😵
Ak sa mi podarí, možno ešte dnes hodím nejaké foto do albumu.

jamaat
15. máj 2009

Jeeeeej....dvojičky! A akú peknú váhu majú!!! Ci pana! Veď ja ledva jedno vláčim! Gratulujeeem!

Kacka, tak dobre máš mužíčka vychovaného. Ale ja sa tiež nesťažujem, pomáha.

sssimi
15. máj 2009

Mirka, Dupinka vitajte doma!!! Super, že už máte potom... a teraz sa už len vytešujete. Dúfam, že detičky sú dobručke a papkajú!!!

Anikar super. Že dvojičky. Ani som nevedela, že tu niekoho takého mame 🙂

Kočky mňa by ano netrápilo to priberanie, ale začínajú sa mi rozširovať strie na mieste kde mám jazvu po slepáku a to som doteraz nemala bruško popraskané a tuším mi začína aj druhá strana. Nohy a zadok to schytali už dávno a prsia mám celkom v pohode, ale to brucho by ma trápilo keby mi popraská 3 dni pred pôrodom ☹

mirka_mt
15. máj 2009

Anika, blahoželám k dvojičkám a želám veľa zdravíčka.

Simi, my sme už dlhšie doma. S tebou to ako vyzerá?

sssimi
15. máj 2009

Mirka podľa menštruácie prenášam už 11 dní... Ak do pondelka nič, tak pravdepodobne vyvolávačka. Som na 2cm otvorená, ale to je ešte malinko...

kodada
15. máj 2009

miri, odfot malicku 😉

mimi21
15. máj 2009

joj sssimi , tak ja som si uvedomila, že podľa menštruácie ja už prenášam 12 dní 😒 😒 😒
no ale že vraj keď je tam taký veľký rozdiel, presnejší je termín podľa sona v 1. trimestri

kodada
15. máj 2009

a mame dalsie majovciatko ...

Dnes o 11:30 sa nam narodila Beatka. Ma 49 cm a 3350 g.
Stija

mimi21
15. máj 2009

gratulujem, aj dvojickam 😵

tak sa to zase pekne rozbehlo 🙂

sssimi
15. máj 2009

Jéééééj Stiji gratulkoooo!!! Dnes je krásny termín... 🙂

sssimi
15. máj 2009

Mimi ja neviem. Mne 1.trimester meškal vývoj a hádzali mi tam desné trmíny... Maličkej sa nechcelo rásť. Mala som dosť stresov v práci 😒 ... Keď ma dali ležať do nemocky v priebehu 1tt dorástla toľko ako za 2tt... Vo štvrtok mi určili termín 18.5 a už v pondelok to bolo 14.5-to som bola tak v 10-11tt... a malá stále rýchlejšie rástla keď som zostala na PN

monkap
15. máj 2009

gratulujem novym mamickam a prajem vela, vela zdravicka 🙂

mirka_mt
15. máj 2009

Dada, Lindu fotíme, ale dnes už nestíham dať sem nejaké foto, takže možno v pondelok (opäť prídem k rodičom na PC). Práve som ju nakrmila a za chvíľu odchádzame domov.

Všetky sa držte a hlavne vám želám veľa zdravíčka a radosti z drobčekov 😉

kackabrcka
15. máj 2009

aj ja gratulujem dvojicenkam 😉
jamaat - ale tak on sa snazi a je fakt zlaty, on vari rad. mame dohodu ze ja cez tyzden slovenske jedla a on zase na vikend vzdy nemecke ci ine.. napr. robi super lasagne 😉 a upratovat musi aspon kazdy druhy tyzden lebo keby som ho obcas nehnala tak by som si to odvrtela ja a vies nemoze byt pohodlny ked tu bude malinka ja budem mat toho dost ..

prisla som z ctg z nemocnice a bola tam zase ina porodna baba a ta ze nedela ctg a uz hned pondelok vyvolavacka tak sa mam hlasit uz pondelok nie utorok az v nemocke.. a ja a nejake kontrakcie pri 3cm nehrozi, rovna ciara 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Podobné diskusie


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre