Tešíme sa na máj 2009 IV.

lenand
5. apr 2009

Tak kočky šup do novej témy a ideme zachvílku do finále 😵

bambi7
12. apr 2009

ahoj no uz asi nacvicujeme ako budeme stavat 😀 a co nove ako sa mas kacka?

bambi7
12. apr 2009

som tu asi sama 😕 ale neva len oddychujte

kackabrcka
12. apr 2009

avoj bambi7 - nove, veru nic 😒 len nuda - myslim nemecke sviatky to nieje ako u nas atmoska a zabava 😵 aspon ze pocasicko praje 😀
a ty tiez nemozes spat? inak cez vikendy tu byva vymreto.. ale zase sa necudujem muzikovia doma tak sa im musime povenovat.. ten moj este spi.. a buduci tyzden ma dovolenku tak si ho trosku uzijem kym pride drobcek 😀

veronika1982
12. apr 2009

dobre ranko... my sme zaspali az rano o tretej ☹ ☹ som uz bola na nervy z toho... a pravu nohu mam tak spuchnutu ze nevladzem stat na nej...

u nas je zamracene tak ma to aspon nelaka ist von...musime vydrzat do vecera kym sa tatik dostavi domov zo zapasu a uz by som aj sla rodit 😀

peknu nedelu

sssimi
12. apr 2009

Ahojte!
My sme mali včera oslavu mm 30tky. Bola tu naša rodina... Dnes pokračujeme v štafete. Prídu kamaráti s dcérkou, tak sa na nich teším.
Len s tým učením je to desné... Budem sa musieť zajtrajšok preučiť a utorok mám skúšku 15:30, tak aj to sa budem do vtedy učiť... Fuj. Už mi to ide na nervy, ale mala by to byť posledná skúška do pôrodu...
Babulky a včera sa mi mm priznal, že cestuje na 2 dni na východ presne na môj termín pôrodu 😖 ... No bude to zaujímavé....

zuzkad
12. apr 2009

ahojte tehulky 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

sa tesim, ze pocasie nam praje, je krasne slnecnoooo a hned od rana mi to dava dobru naladickuuuuu 😅 😅

bambi.... 😀 😀 ty tiez cakas na stvrtok ako ja...stale si hovorim, ved vo stvrtok sa uvidi, rozhodne 😉 😉 inac na fore z Antolskej som stratila dve nadejne spolurodicky...jedna uz porodila a druha ide cisarakom teraz v stredu...a este k tomu ju nakoniec poslali do Ruzinova, cize zatial som sama ☹ ☹ , tak dufam, ze sa pockame..aby som aspon niekoho stretla v porodnici, aby mi bolo veselsie 😉 😉 😉 a straaaaasne by som rada videla tvoju Niku na zivo 😉 😉

zuzkaprofant ty uz tahas z posledneho vidim ☹ ☹ ....ale zas kazdym dnom to mas o kusok blyzsie k porodu a ppotom skoncia tie bolesti,krce atd....potom len spanku bude menej 😉 😉

silvia.t
12. apr 2009

Ahojte! Tak po dlhsom case som tu nakukla,vidim,ze mate uz aj novu temicku 😀 sikovne ste..idem trosku precitat...Uz sa nam to pomaly krati...ako sa citite?

bambi7
12. apr 2009

cafte babulky

zuzkad jasne ze sa pockame 😀 a urcite sa stretneme snad nam to vyjde v porodnici a ak nie ideme potom na zmrzku 😀 ja uz sa na to spoliehammmm 😀 a aj ja rada uvidim nicolaska maleho 😉

dupinka
12. apr 2009

Krasne velkonocne sviatky!!!

My sme boli posvatit kosik s jedlom, prave sme sa statocne napraskali vsetkeho dobreho,... mnam 😵

Rano som sa pri pohlade do zrkadla az zdesila, aka som na tvari opuchnuta, naliata. A MM mi povie, ze som len krasne baculata. Este ze vie tak diplomaticky reagovat, chichi 🙂 🙂
Ked tam sledujem kalendar, tak my to mame cca za mesiac. To sa uz kedykolvek moze drobec vybrat na svet.
Ale radsej nech pocka aspon do konca mesiaca.

Inak, Zuzkad, to aj moj ma byt na termin porodu na vychode... tak dufam, ze Murphy nezafunguje.

jamaat
12. apr 2009

Ahojte. Tak túto noc som aj ja buntošila, hoci nezvyknem (ani na záchod ma netlačieva). O štvrtej som sa zobudila a nedalo sa zaspať. Tak som vstala, odfaklila si z tvarohovej torty. Keď som ju zjedla, zistila som, že to nebol dobrý nápad a preložila som ju ešte rožkom s maslom a zaliala medovkovým čajom. V telke boli debiliny, tak som sa vrátila do postela a okamžite zaspala. A ráno sa mi z nech nechcelo vyliezť. 🙂

henka76
12. apr 2009

ahojte...áno Jamaat,mám 13 roč.syna a teraz to všetko prežívam akoby nanovo,viac si užívam tehu.aj sa viac bojím,vtedy som nemala na to čas.ja mám riadne opuchnuté nohy,a prsty na rukách už 2 týždne strpnuté,takže moc toho cez deň nenarobím,uvidíme čo povie doktor,v utorok idem do poradni.spávam celkom fajn,len musím 2-3krát na wecko.

jamaat
12. apr 2009

henka, tak ja to mám podobné. Aj s užívaním si, aj s opuchnutým rukami-nohami.

sirinka
12. apr 2009

ahojte babulky...dalsi krasny den tu mame 😀
ja som vcera nakupila muskaty, paradajky a clematis, posadila som aj nejake bylinky a nakoniec sme si ugrilovali vyborne masicko... 😵 a potom som uz nemala silu sem ani nakuknut...
a mame tu jednu dobru susedu, dnes nas zasobila ovocnym kolacikom, tak sa tesim...

kvetinkaaa
12. apr 2009

ahojte, ja zdravim len tak na rychlovku, aby sa nepovedalo ze zanedbavam 😉
akurat sme po obede a ja som zase odriemana a to som dost spala. potrebujem upratat kuchynu a este par veci porobit, a zajtra by mal byt uz pokoj, navarene, uz len nohy na stôl a utajjit sa pred šibačmi 😉

ja sa posledne dni budim na to ze mi stale niečo pre malu chyba a mam z toho nervy. vobec ale vobec sa neviem naladit na ten klud a myslienku ze by som uz mala ist rodit.... ☹ tesim sa ale sa bojim a ....a proste este nieee!! ☹ ma toto este niekto či som jedina taka mimo? ☹

peknu velkonočnu nedelu a nech vas zajtra nezleju. papa

sirinka
12. apr 2009

kvetinkaaa hlavne si uvedom, ze vsetko sa da zohnat a dokupit aj po porode...najdolezitejsie je mliecko...par kosielok iste mas tiez, voda vam doma tecie... 😉 plienky su najmenej kupit...vsetko ako ma byt...aj tak iba postupom casu zistis, co je pre vas dolezite a co ani nevyuzijete

dannynka
12. apr 2009

ahojte 🙂

kvetinka aj Tebe 😵

sirinka
12. apr 2009

danny zase nove fotky...ty uz mas riadne finale pred sebou...ako sa citis?

dannynka
12. apr 2009

siri-no stiham s fotto,chcem byt stale aktualna 😀 😀 😀
Dakujem za opytanie,citim sa vselijako ale najlepsie by bolo keby uz bolo mimi vonku,tiet posledne tyzdne su tusim najhorsie 😅 a ty urcite budes vediet o com hovorim kedze jedno mimi mame obe uz doma 😅 .

sirinka
12. apr 2009

danny ved prave...aj ked ja som porodila skor, napriek tomu som dost zle prezivala zaver tehu...ale u mna to bolo dost aj psychicky podmienene...
orpoti tomu mam teraz super tehu...no ale to najhorsie este len pride...

dannynka
12. apr 2009

siri-aj ja mam teraz uplne ine tehu ako pri Gabike,to bolo pohodickove a uplne super ani som nevedela ze som tehu,kdež to teraz je to horsie.Ale uz to mam snad za par tak vydrzim kvoli malinkemu v brusku..... 😵 .Uz som aj manzelovy povedala ze uz tehu nikdy v zivote 😅 😝 😀 😀 😀 😀 😀 😀

dannynka
12. apr 2009

idem hodit sprchu kym mala spi 😉 a potom dojdem 😉

sirinka
12. apr 2009

no tak ja som vcera sokovala svokrovcov...svokor planuje na svoju sesdesiatku plavbu po jadrane a tak som mu oznamila, ze ja v tom case uz zrejme budem zase tehu 😝 tak vyvalili oci, ci to myslim fakt vazne...

sssimi
12. apr 2009

Siri svokrovci nevedia, že plánujete viac detí? Moja mama mi vždy tak nenápadne hovorí, že dve deti sú akuráááát a tak... sa smejem, lebo manžel je z 8 detí, tak si myslí, že on by bol za futbalovu 11ku 😀 ....ale je na omyle...

A už máme po oslavách ☹ Strašne rýchlo to ubehlo... Zajtra možno vybehneme do mesta pozrieť kolotoče... a chcela by som takto von nahovárať mm častejšie,nech si zvyknem potom na prechádzky a nech trošku viac trénujem svalstvo na nohách-hlavne kvôli pôrodu, aby sa mi nohy netriasli... Treba to využiť pokedy som v poriadku...

jamaat
12. apr 2009

Ahojte. My sme dnes poobede boli zase von, známi nás zavolali na chatu. Tak som sa napchala gulášom a koláčmi a teraz ledva dýcham. Idem sa asi vyvaliť na gauč.

monkap
12. apr 2009

ahojte,
prajem vsetkym krasne velkonocne sviatky 😉

zuzkad
12. apr 2009

monkaaaaaaa ahoooooooooooooooooj 🙂 🙂 🙂 🙂 a ty si doma ??? super sa tesime 😉 😉 ako sa mas ? Ako miminko ??

monkap
12. apr 2009

je tu niekto?? mame uz nejake babo na svete??

dannynka
12. apr 2009

jeeeeej monka ahojky,akooo pis sme zvedava 😵 😵 😵

cukruska1920
12. apr 2009

Ahojte kinderka...ako sa mate?? este nerodite?? myslim na vas

dannynka
12. apr 2009

ahoj cukrus 🙂 zatial sme este pokope,a ty ako? 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Podobné diskusie


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre