Tešíme sa na máj 2009 IV.

lenand
5. apr 2009

Tak kočky šup do novej témy a ideme zachvílku do finále 😵

mystery7
6. apr 2009

dupi: my s mamou sme vymysleli zlepsovak, robime hrudku d sacku od tlacenky, takze je z nej valcek 😀 duper sa reze a je rovnomerna 😉

dupinka
6. apr 2009

jeeej, mys, dobry napad!! Ale zase, ked je to teple, nevadi tomu sacok??

dualcore
6. apr 2009

ahojte tehulky...tak vy uz takto riesite papanie na velku noc? 🙂 Mne je dnes nejak zle od zaludka..uz som myslela ze to nerozdycham...asi mi drobcek tlaci na zaludok ☹

dupinka
6. apr 2009

idem si dat sprchu, urobim ladovu kavu a zapadnem na balkon citat Mama a ja.. 😉

mystery7
6. apr 2009

nie nevadi, je to v pohode

len najprv musis ten sacok napichat vidlickou, male dierky, ale vela, aby mala ta srvatka kade odtekat. inac ten sacok je dost hruby. 😉 je to trochu vacsia babracka ako ked to davame do gazy, ale stoji to za to 😉

mystery7
6. apr 2009

dual jedlo je u nas az na prvom mieste 😀

ja dnes tiez trpim, palenim zahy. maleho citim az uplne hore pod prsiami, tak sa ani necudujem. este trochu a mam ho v krku 😝 😀 😀

sirinka
6. apr 2009

ja som uz robila aj do utierky na riad, ked som na gazu zabudla a dobra bola 😉
dupi a odkial pochadzas?

dupinka
6. apr 2009

sirinka: ja som Presovcanka 😉

mystery7
6. apr 2009

ja pochadzam tiez toho kraja 🙂 bardejov

dualcore
6. apr 2009

myste presne tak- aj ja ho mam zarazeneho asi az v krku.miesto toho aby sa otocil a tlacil sa dole ☹ Asi ma nejak popletene svetove strany 🙂

sirinka
6. apr 2009

moj otec je zase z humenneho...strasne rada som tam chodievala na cele leto na prazdniny 🙂 a srdcom sa povazujem za vychodnarku 😀

mystery7
6. apr 2009

dual: je im tak dobre, ze sa im nechce tlacit dolu 😀
ale pre mna je to tazke, musim byt uplne vystreta, lebo hned ma kopne a tusim mi aj stvrdlo brusko 😒

dualcore
6. apr 2009

no to ano ale ten moj lenoch by uz mal urobit otocku...uz ma na case 😎 inak ho da doktor cisarom...dal mu cas do stvrtka tak uvidim 😉

mystery7
6. apr 2009

dual nic neboj, su deti co sa otocia az tyzden pred porodom - znama je toho zivou ukazkou 😉

dualcore
6. apr 2009

no len moj doktor mi oznamil ze sa nebude cakat do poslednej chvile tak som zvedava za kolko tu budem mat drobca 😒

dualcore
6. apr 2009

no nic...je mi na figu-idem si ja trosku lahnut..papapa 🙂

sirinka
6. apr 2009

dualcore no ale rozhodnutie je na tebe...ak sa bude mat babo v brusku dobre, podla mna nie je dovod na zbytocne skory cisarsky...co ja viem, hm.

jamaat
6. apr 2009

Ahojte.

Mys, sssimi - ja mám tiež každé ráno opuchnuté ruky a boľavé kĺby. Trošku to povolí tak do hodinky, ale nie úplne. Pred asi 3 mesiacmi mi začala tŕpnuť aj lopatka a ruka, tak na to mi dala doktorká magnézium a zabralo. Už mi tŕpne len trochu a občas. Hovorila som lekárke aj o tých kĺboch na rukách, ale vraj to je normálne, tiež treba brať magnézium, prípadne aj tehotenské vitamíny.

dupinka
6. apr 2009

baby, pomoooc!

My sme planovali krstiny tak, ze rodina bude ubytovana na ubytovni, kt. maju k dispozicii MM z prace, kedze v byte sa neda ubytovat cca 10 ludi, no a padlo to, lebo je to drahe. A co sme prave prezreli ubytovania na nete, tak to tiez nie je o nic lepsie. Ved nedam vyse 200 EUR len na ubytko!!
Hm, tak asi budeme musiet naznacit rodine, ze krstiny budu len o starych rodicoch a krstnych, a ostatni budu chodit cez letne prazdniny a dovolenky.... 😖
Som zufala, lebo sa bojim, aby nam nenavrhli krstit dieta na vychode, kedze tam je vsetka rodina. Ale my sa nechceme s malym niekolkotyzdnovym babatkom trepat cez cele Slovensko a krstit ho tam, tu sme doma.
To teda bude rozhovor 😒 Chudak MM, ide po velkej noci na vychod, tak to asi zostane na nom. A to sa sem povodne chystala dost velka "delegacia", len sme to skresali na tych cca 10 ludi....

jamaat
6. apr 2009

No tak nech sa dotrepe celá delegácia a nech si ubytko zabezpečia sami. Či to sa tak nerobí? 🙂

My plánujeme v lete svadbu, ale len obrad, nemienim robiť hostiny a tancovačky. Respektíve zabezpečíme nejakú horskú chatu tu neďaleko, tam sa potom všetci odtrepeme, bude opekačka, guláš...a tak. Tam sa môžu aj deti vonku vyšantiť.

dupinka
6. apr 2009

hm, my robime krstiny, a je na nas, ako si zabezpecime ubytovanie hosti..... 😖 Lenze v byte to predsa nejde. 😒

bambi7
6. apr 2009

cafte babule.....

prisla som kuknut ako dopadla zuzkad a este tu nebola koli nej som sla na net 😀 snad su ok este pockam....

a co preberame ?

bambi7
6. apr 2009

dupi my pokrstime ked pride sestra zo skotska a volame len najbliz.rodinu na obed a to je vsetko asi 10 ludi......

dupinka
6. apr 2009

bambi, ale my sme na opacnom konci Slovenska, a ked sem pridu, tak nedojdu rano a vecer hned naspat.... 😖

bambi7
6. apr 2009

ja chapem ale ked pises ze ubytko je drahe 😒 jasne ze nemozu ist na otocku ved to sa ani neda

bambi7
6. apr 2009

simi pekne 🙂

kde je ta zuzkad?

sssimi
6. apr 2009

Dupinka tak to ti nezávidím... Ja chcem dať riťulku krstiť až po šestonedelí-len priama rodina a grilovačka... A našťastie mm rodina býva 16km od nás a moja mamča a spol nad nami 🙂 , takže úplná pohoda...

zuzkad
6. apr 2009

ahojte,

uuuuf len pred chvilou som prisla domov, lebo som este cakala v nemocke na sono a potom sme pobehali tesco a kaufland...a dopapala som bryndzove halusky 😝 😝 😝
idem vam konecne oznamit ako som na tom 😉 😉

takze zatvorena som este na 1,5cm, ale hned po vysadeni magnezia sa mi zevraj porod spusti, lebo maly je straaasne natlaceny dole...ked mi robila sono mala som pocit ze mi uz beha priamo uplne dole..aby vobec videla hlavicku....nakolko nechcela aby som tieto sviatky stravila v nemocnici dohodli sme sa, ze este do pondelka budem brat magnezium a od pondelka uz nie...a nejak tak pojdem potom rodit aaaaaaaaaaaaaaaa 😕 😕 😕 vo stvrtok ma ocakava v poradni...a tam to nejak uz dotiahneme do konca..teda dame presny datum ...ak neporodim uz skor bez magnezia..uvidime 😉 😉

sono bolo strasne...lebo najskor mi doky povedala, ze sa jej zda, ze nemam uz plodovu vodu, potom sa jej zdalo, ze jej mam moc malo...tak sme isli na ine sono a tam po skontrolovani povedala, ze je to ok aj prietoky su v pohode..ale na zaciatku som mala riadne soky 😨 😨 no a Nicolasko nas vazi 2770g ...co je zevraj v poriadku vaha, tak som rada 🙂 🙂

a teraz si vas idem v klude precitat...popisali ste toho riadne vela 😝 😝 😝

bambi7
6. apr 2009

zuzka pekna vaha 😉 tak super tak ides vo stvrtok a uvidis ja idem 16do poradne a aj mne povedia co dalej este sa tam stretneme 😀 no tak uz sa to krati,len skoc na tu prednasku o epi nech ju mas ,tak som rada ze este je tam kde ma 😉 a lekari vedia teda postrasit cloveka 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Podobné diskusie


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre