Tešíme sa na máj 2009 IV.

lenand
5. apr 2009

Tak kočky šup do novej témy a ideme zachvílku do finále 😵

kosska3003
6. apr 2009

ahojte no konecne som si vas docitala 🙂
tak ja na velku noc akurat upratujem a varit nejdem vobec nic lebo svokra vari dole a bude tu aj mama tak jej nieco potiahnem takkze budem mat vegetik 😀 😀
dupinka u nas su krstiny o krstnych rodicoch a starych rodicoch 🙂 len moja svokra este pozve ako to ona nazyva len nasich 😉 co je 20 ludi takze tu bude cela armada no ale to su vsetci domaci ty to mas horsie ved niako to uz len dopadne vsak normalne im povec ze nemas pre nich ubytovanie a hotovo nie ved to niako pochopia

bambi7
6. apr 2009

babulky ja by som si daco dala ale neviem co 😅

kosska3003
6. apr 2009

zuzkad tak super ste ok to je dobre a od buduceho tyzdna uz budes cakat hej ze kedy ta to chyti ja mam zajttra monitor tak som zvedava co mi povedia tiez je hadam vsetko ok lebo ja sa aspon citim tak 😀

zuzkaprofant
6. apr 2009

cafte ja som si troska pospala a boli to kontrakcie lebo brusko prestalo bolet ale mala som to tak ze 3 krad do hodky potom nic a zase maly zistil ze je vonku tepolo tak tu nacvicuje so mnou od vcera poriadne 😀 😀 😀 som zuvedava co povie doky, inac berete este magnezium neviem ci ja ho nevysadim a hotovo

bambi7
6. apr 2009

inac dnes som sa pobalila este chyba par drobnosti ale mam 😉

bambi7
6. apr 2009

no zuzkaprof uvidis co povie 😉 ja ho vysadit este nemozem ked moj lekar dovolenkuje 😀

jamaat
6. apr 2009

zuzkad - tak to si chystáš byť prvá? 🙂

dm1
6. apr 2009

ja som dnes tiez bola na prietokoch v nemocke a nastastie je vsetko v poriadku. Vahu mi vsak nepovedala, ze ona nema taky pristroj tak neviem. Musim pockat na poradnu 14.4....

zuzkad co to citam ty ma chces predbehnut? Som zvedava ci sa ti to bez toho magnezka spusti alebo pockas do toho naseho rovnakeho terminu.

Inak ja vobec nemavam este poslickov, takze asi fakt pockam az do maja. Len nohy teraz viac opuchaju ale to je normalne.

dm1
6. apr 2009

bambi aj ja uz som pobalena este som dnes kupovala slapky aj do sprchy tak uz som komplet. Inak mam tam uz aj plienky pre mimi a tak takze je to riadna cestovka!

Inak kolko si beriete tych podloziek pod chorych? A kolko stoja? Lebo ja mam len od sestrenice a tam su len 4 co sa mi zda malo...

Dnes sme mali ist pozriet s manzelom aj porodnicu ale sestricka nemala na nas cas takze bohuzial sme nic nevideli... ☹ Ale mozno skusim prist tam este raz ak vyjde cas lebo rada by som vedela do coho idem.

dm1
6. apr 2009

kvetinka - tusim ti nikdo neodpisal na otazku ohladom olejceka - ja mam kupeny aj ten z lekarne aj detsky z drogerie. Ale budem aspon na zaciatok pouzivat urcite len ten z lekarne vraj je najlepsi pre mimi.

kodada
6. apr 2009

ahojte babulky, chvilku vas clovek nacha samich a vy zalozite novu temu aby som vas nenasla 😉

simi krasne fotecky

zuzkad
6. apr 2009

ale ste mi dali zabrat...precitat vas...to chcelo namahu tooolko toho bolo 😝 😝 😝 😝

babulky dakujem, ze ste mysleli na nas...zabralo to...aspon nie zle veci som sa dozvedela, az na ten sok s plodovou vodou, ale hlavne, ze potom to uz bolo ok aj s prietokmi ...

bambi...nooo je mozne, ze sa uvidime v nemocke...lebo 16.4. idem aj ja do poradne..na 23 cislo dveri..kam chodis ty ?? Je mozne, ze prejdem aj okolo teba a neuvidim ta ..lebo ja som strasne slepa 😎 😎 tak ak ma nahodou zbadas kludne ma oslov... 🙂 🙂 ...som zvedava ako ty budes mat nove spravy toho 16teho 😉 😉 skusim ukecat maleho Nica aby pockal na Niku 😀 😀 ..este mozno stihnem jednu maminku a fora o Antolskej..ja by som bola rada, keby sme sa tam stretli..aspon nam bude veselsie 😉 😉

jamaat, dm 😀 😀 😀 ja skusim pockat nech to danny odstrartuje, ale podla slov mojej doky, asi startovat budem ja...je to sranda, ale vzdy som isla prva aj k zubarke na skolskej prehliadke, prva na skuskach vsade...prva na konkurze 😀 😀 😀 a prva zeby na porod 😕 😕 😀 😀 uvidime...

kosska3003
6. apr 2009

bambi ja mam jeden balik tych podloziek a je ich tam 6 jednu mam uz v postely keby nahodou praskla voda vsak uvidis ked ti budu chybat tak ti kupia a donesu nie
idem si spravit nieco na jedenie som hladna

sssimi
6. apr 2009

Dm aj ja mám len 4...a myslím si že stačí... Tajne dúfam, že budem v pôrodnici maximálne 4 dni... Ale aj 3 nie sú zlééé 😀

bambi7
6. apr 2009

zuzka a kedy ides teda o kolkej?toho 16teho?

ja olejcek nemam ani nekupujem .....kamoska s tym natierala maleho a vsetko mal potom mastne aj oblecenie....radsej kupim nieco do vody ked sa bude kupkat 😉

a co sa tyka tych podloziek mam ich 10 ks ani neviem co stali lebo moj kupoval aj ine veci ako ten krem avent na bradavky a take ine drobnosti a ucet nebral tak neviem....

rybca
6. apr 2009

Ahojte, dnes som si na gatkach nasla husty hlien s jemnou bezovou ciarkou, myslite, ze to uz moze byt ta zatka?

sssimi
6. apr 2009

Ahoj Kodada ďakujem 😉 Ako sa mávaš?

bambi7
6. apr 2009

koss to sa pytala o tych podlozkam dm ale jasne dokupi sa 😉
ked zostanu das pod male ked prebalujes kamoska to tak robila 🙂

bambi7
6. apr 2009

caf dadi co nove?

zuzkaprofant
6. apr 2009

naco berete tie podlozky do nemocky to pod seba alebo babatko

sssimi
6. apr 2009

Rybca môže a nemusí 😀 Ja už som z toho jeleň 😀 ...

bambi7
6. apr 2009

zuzkaprof pod seba 😉 ako uz lepsie?sa citis

sssimi
6. apr 2009

Zuzkaprofant to je pod nás, aby sme im plachty od krvy nezašpinili...

kodada
6. apr 2009

vdaka za opytanie ... nic moc to nie je, od rana ma boli hrdlo, pijem uz neviem kolky caj s medom a citronom ale nezaberaju

vy sa pochvalte ??? este ste vsetky kompletne? pozeram ze dany vie ze caka chlpceka, gratulujem 😉

rybca
6. apr 2009

a tiez podlozky sa daju kupit priamo v drogerii?

sssimi - ja tiez..🙂 no nastastie to bol len taky fliacik, hadam je tej zatky omnoho viac..🙂

sssimi
6. apr 2009

Kodada ešte sme všetky 2v1, ale dlho nebudeme 😀 ... A na hrdlo skús cukríky-anticol, alebo také niečo... Miminku sa nič nestane a možno aspoň trošku pomôže... A čaje vraj nie sú moc dobré na bolavé hrdlo, lebo v tým teplom sa ti tam množí ešte viac baktéríí čo spôsobujú bolesť hrdla.

zuzkaprofant
6. apr 2009

bambi preslo to ale bolo to nepravidelne som to stopovala takze to boli asi tiue falosne kontrakcie 😀 😀 uvidime co bude vecer bo vcera ma to aj vecer chytilo
ja mam tie podlozky asi 4 hebame mi doniesla aj gatky take sietkovane a le s malymi sietkami martin sa cudoval na co to je nechape ze pindu treba po porode vetrat..xixiixixii...inac robite si uz tu masaz hradze neviem ci to mam robit alebo nie dako sa mi nechce

bambi7
6. apr 2009

rybca v lekarni kupis 😉 volaju sa jednorazove podlozky 😉

zuzkad
6. apr 2009

ahoj rybca...podla toho ako to opisujes...by to mala byt ta hlienova zatka 😉 😉 ale nebooj rodit este nemusis ist 😉 😉

bambi ja idem tak okolo 13,00 do poradne...keby nieco ohlas sa 😉 😉 😉

ja mam podloziek pod seba asi 5ks...pevne dufam, ze nebudem mat moc problem s krvacanim ...
ozaj som zabudla napisat...dnes som si kupila cajik ten malinikovy a tiez nejaky na podporu laktacie a mliecka...po porode ho budem pit, tak som zvedava...dufam, ze mi pomoze 😉 😉 ten malinikovy si zacnem varit uz od dnes, lebo je dobre ho pit pred porodom a podla doky ja uz mam pred porodom 😝 😝 😅 😅

bambi7
6. apr 2009

ok zuzkad len si daj cajik ja este pockam 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Podobné diskusie


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre