Tešíme sa na máj 2009 IV.

lenand
5. apr 2009

Tak kočky šup do novej témy a ideme zachvílku do finále 😵

kosska3003
4. máj 2009

zuzka uvidis este to moze prist ani sa nenazdas no mne to isto preto nerobili ale dufam ze cez vikend porodim a robit mi to nebudu

bambi7
4. máj 2009

zuzka a aj postel som ti drzala 😀 no babulky tak sa drzte idem malu nakrmit 😉 tak sa drzteeeeeeeeeeee

sssimi
4. máj 2009

Bambi ja ako som si prečítala ten príspevok od tvojho manžela a že ako počul v noci plač malinkej.... Ja som asi pol hodinu plakala... Kokso aj teraz mám slzy v očiach... Muselo to byť perfektné...

zuzkad
4. máj 2009

bambi daj bostek malej za nas 😉 😉 maly si to bude zehlit u Dominiky ked pojdeme kocikovat 😉 😉 😉 😉

sssimi placeme dve 😉 😉 ja som tiez taky citlivec...a teraz hlavne 🙂 🙂

kosska uvidime...aby si ma este nepredbehla 😀 😀

kosska3003
4. máj 2009

zuzka no nechajme sa prekvapit 🙂

sssimi
4. máj 2009

Kočky ja idem do sprchy. Sex už máme dnes povinne za sebou 😀 😀 😀 ... No a potom už len čakať či sa bude niečo diať 😉 ... Dobrú nocku a do rána aspň 3 detičky 😀

zuzkad
4. máj 2009

dobru nocku babulky...sssimi vam sa to sexovanie v tehu nejak mooc paci 😉 😉 tak nech aj zaberie 😉 😉 😉

zajtra si piseme co nove 🙂 🙂 zatial papaaaaaaaa

kosska3003
4. máj 2009

sssimi ja ta obdivujem ze mas sex kazdy den ved ja si to ani neviem predstavit
zuzka dobru noc aj aj pojdem

henka76
5. máj 2009

dobré ránko 🙂 my sme ešte 2v1 😉

dupinka
5. máj 2009

Krásne ránko!

my sme včera ešte prehádzali nábytok v spálni, lebo pôvodná alternatíva mala dosť nevýhod pre prístup k postieľke.. A čakáme, kedy sa drobec vyberie na svet. 😵 😵 Včerajšia návšteva nemocky nás aspoň preskúšala v reakciách, zvládli sme to pomerne pokojne...
Samozrejme, celý vchod vedel, že sme mali planý poplach, keďže nás suseda vymákla, keď sme sa vracali z nemocky... 😠 😠 😠

Sssimi, trochu vám závidím. U nás by chuť bola, ale mne dosť tvrdne bruško, ešte len na to pomyslm.... ☹

mystery7
5. máj 2009

ahojte kocky 😉
dupinka, kasli na susedov. dobre ze si isla do nemocky, istota je istota

dupinka
5. máj 2009

Mys, jasne, ale ja nemám rada takýchto "špiónov" 😠 😠

jamaat
5. máj 2009

Ahojte. Dnes to tu nezahajovala kackabrcka? Žeby už bdela v nemocke? 🙂

henka, včera poobede som ti písala ohľadne opuchnutých nôh. Tak si to kukni.

Ja som túto noc taaaaaak dobre spala! Žiadne budenie nadránom nebolo.

mystery7
5. máj 2009

tych sa bohuzial nezbavis. su vsade. aj ja poznam takych vyzvedacov co sa len vypytuju 😒 a okukuju

mystery7
5. máj 2009

mne vcera z nicoho nic opuchli nohy, a poriadne mi neodpuchli ani do rana. dokonca mi este doopuchli aj ruky a zacala mi trpnut prava ruka 😒

martinaxyz
5. máj 2009

Dobré ránko 🙂
tak ešte 2v1? nohy a ruky mám aj ja opuchnuté...

mystery7
5. máj 2009

ja som urcite 2v1
kocky a vy co mate teermin koncom maja, mat euz tych poslickov??? ja som bud uplne necitliva, alebo ich nemam 😅

henka76
5. máj 2009

jamaat-dakujem za radu.
mystery7-mne včera brutálne opuchli nohy,aj ruky...celú noc ma svrbeli,mm mi ich každú chvilku masíroval a obkladal studeným uterákom a do rána to vôbec neprešlo.dnes som si z tašky vybrala žabky,ktoré som mala do sprchy,ved ich ani na lapček neobujem 😀

tanulik21
5. máj 2009

Dobre ranko dievcence,

my dnes mame terminik (druhy), tak uz to hadam aj pojde (ale vooobec nic sa zatial nedeje).

Simi celkom si ma inspirovala vecernym programom, tak dufam, ze to prinesie svoje ovocie😀 😀 😀 ... ale sa mi potom fajne spinkalo 😀

Este k tym papierom zo socialky ohladne materskej, ja som od 16.3, a stale mi nic nedoslo (aj ked peniazky pekne nabehli presne 15.)

henka76
5. máj 2009

myslela som palček 😀

mystery7
5. máj 2009

henka: tak toto som mala vcera aj ja 😒 som spuchnuta a ruky ma nenormalne bolia ☹

idem si dnes trochu pobalit tasku do nemocky

martinaxyz
5. máj 2009

včera som bola na pásoch a dr povedal, že mám kontrakcie a ja nič necítim len to, že brucho mám vždy tvrdé...chcel ma nahať v nemocnici, ale keďže bývam 5 min od nemocky tak ma pustil domov...nie každý cíti poslíčkov 😉

mystery7
5. máj 2009

ja tiez len sem-tam citim tvrdnutie brucha, ale poslickov bud neviem rozoznat alebo ich nemam 🙂

henka76
5. máj 2009

mystery-ja mám od29.3.strpnuté prsty,aj pravá aj ľavá ruka,cit skoro žiadny,cítim iba mravenčekov behať po ruke.

mystery7
5. máj 2009

mne doteraz ruky netrpli, ale bolia ma kosti v zapasti, rano je to najhorsie, lebo ani okno, ani dvere si nevladzem sama otvorit ☹

martinaxyz
5. máj 2009

to je strašné ako sa teraz sleduje strava...čo potom máme dať deťom jesť? 😠

jamaat
5. máj 2009

Nech nás utešuje, že je to normálne, keď sme také boľavé a opuchnuté viaceré 🙂

Mys, ja žiadnych poslíčkov nemám, ani v prvom tehotenstve som nemala. Teda aspoň nič necítim. Len brucho mi začalo viac tvrdnúť, odkedy som znížila dávky magnézia.

mystery7
5. máj 2009

ja som ho uz prestala brat od vcera neberiem, lebo prenasat nechcem 😉 a od dnes som uz 38tt tak sa nebudem stresovat s tvrdnutim brucha. vo stvrtok mam monitor, som zvedava ci tam budu nejake kontrakcie

zuzkad
5. máj 2009

dobre ranko babulky...ja sa tiez hlasim bez zmeny 2v1 ...ziadne kontrakcie, ziadne naznaky...cize rodit sa nejde, aj ked mam termin 😉 😉

Ja na stastie nemam opuchy...to som mala niekde v 5 mesiaci...potom to ustupilo a mala som pokoj, teraz mi nohy opuchnu ked vela chodim, alebo ruky sem tam ale nie moc 🙂 😉

Som zvedava kto tuto dlho nerodiacu pauzu rozbehne...lebo uz mame dlhsie pauzu..nejako sa nerodi....tak uvidime...mozno aj kacka ked tu nie je 😉 😉 a sssimi nasa, ta sa snazila o porod dlhsie 😉 😉 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Podobné diskusie


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre