Tešíme sa na máj 2009 IV.

lenand
5. apr 2009

Tak kočky šup do novej témy a ideme zachvílku do finále 😵

kosska3003
2. máj 2009

danny tak to si mala super pocit no ved ja budem cakat ale som v nemocke a ja chcem cakat doma ked mi posunuli termin o 2tt vies tu len lezim a vsetko ma boli ale vysledky mam ok tak hadam v pondelok

monkap
2. máj 2009

kosska: ked ta stale pozeraju, aspon si pod dohladom keby cosi

dannynka
2. máj 2009

inak akurat drzim Dominika na rukach taky je zlaatucky 😵 😵 😵 😵 😵 😵

monkap
2. máj 2009

danny - trvalo to cele kratsie ako pri gabike??

kosska3003
2. máj 2009

monka no ved jasne ale mne nic neni a ja tu nechcem byt 2tt este keby bolo nieco mne alebo babu nepoviem nic ale sme ok chvala bohu akurat ze som napoly invalid s tej postele

monkap
2. máj 2009

kosska: doma je len doma ....

kosska3003
2. máj 2009

idem ja vonku za mm kuknut zachvilku ho tu mam tak sa zatial majte pa

monkap
2. máj 2009

danny hod nejaku fotecku

kosska3003
2. máj 2009

monka tak tak ako vravis aj ty si isto chcela ist domov

monkap
2. máj 2009

danny: ako prijala dominika gabika?

dannynka
2. máj 2009

moni jasne a aj bolesti sa dali vydrzat,a cakovo to bolo take rychle,mi to postupne dochada ze uz som doble mama 😅 😅 😅

monkap
2. máj 2009

kosska: jasne, ze som chcela ... aj ked som moc nedufala, kedze to bolo tyzden pred terminom ... ale som rada, ze som doma .... hlavne ta postel doma je super 🙂

dannynka
2. máj 2009

moni-zatial celkom fajn,tesila sa na neho.... 😵 uvidime co dalej 😉 ale myslim ze to bude velka sestricka 😵

monkap
2. máj 2009

ako ti zacal porod?? rovnako ako pri gabike? - bolesti ci odtiekla voda?

monkap
2. máj 2009

viem, mam prilis vela otazok ... ved ked budes mat cas, napis nam viac ...

dannynka
2. máj 2009

moni -v pondelok som bola u dr na poradni,tam ma rozbabral,taze od rana mi tvrdlo brucho,poobede coraz viac,navecer to prestalo,tak som si myslela ze si to malinky rozmyslel ale vecer po 22-00 to zacalo zas,tak sme po polnoci isli do porodnice,ale tam dr konstatovala ze som len na 3cm otvorena a ze na ctg ziadne kontrakcie niesu.....tak si matam nechali s tm ze ma rano pozreli a nalez taky isty... 😒 😒 😒 ,tak mi kazali si pospat teda jedna taka nechutna sestricka ze som si mohla usetrit cestu ze som mohla byt este doma...vrrrr.Tak som hodila sprchu a lahla si spat s bolestami teda tvrdnutim brucha ☹ .Ked som sa potom zobudila tak sa ma dr spytala ze i to ideme kuknut a si predstavte ze uz som bola na 6-cm,a kedze sme si ymsleli ze plodova voda este neodtiekla tak sa mi ju snazili prepychnut a pomoct mi ale akosi sa im nedarilo 😒 😒 ,a nakoniec zistili ked ma vysetrovali z vnutraze plodova voda mi musela odtiect postupne....lebo uz som v bruchu skoro ziadnu nemala a ja neviem ani kedy odtiekla 😅 😅 😅 .Tak potom o 15-tej ma isli znova pozerat a to uz mi zacali riadne kontrakcie uz aj do krizov no bolest strasnajuj ale dala sa vydrzat,Dominik bol behom pol hodky na svete a na par zatlacení 😵 😵 ,takze ma ani moc nepotrapil..... 😉 keby som vedela ze vsetky porody budu taketo mam doma futbalovu jedenastku 😀 😀 😀 😀 😀

dannynka
2. máj 2009

moni uz sa stalo,maleho zobral na ruky manzel lebo mna rozbolel akosi chrbat mam tak naliate prsia,totizto malínky dnes papal naposledy o 9-tej v nemocnici a odvtedy nam spinka ako anjeik a mne ide didinky roztrhnut 😅 😅 😝 😅

veronika1982
2. máj 2009

pripajame sa ku gratulucii zuzkeprofant.. ench ste zdravi..

my sme dnes boli na hodinovej prechadzke.. obidvom nam cersvy vzduch prospel.. teraz uz nejdeme lebo sa nejako zatahuje tak spinkame v postielke a aj mamina si ide zdriemnut kedze v noci sme boli hore..

monkap
2. máj 2009

danny: vdaka za popis 🙂 to je super, ze sa ti dalo aj pospat popri otvarani ....

dannynka
2. máj 2009

jeeeeeej takze aj zuzka to uz ma za sebou.moooc gratulko.... 😵 😉 nestihla som spetne citat.... 😅

moni-no veru sama som sa divila 😅

idem vlozit par Dominikovych fotto 😉

monkap
2. máj 2009

danny: moja mama mala druhy porod horsi ako prvy, ja dufam, ze u mna to tak nebude 😔

kackabrcka
2. máj 2009

dannynka - a ty si nejako nepozorovala ze ti odteka postupne plodova voda? toho sa ja bojim ☹

zuzkad
2. máj 2009

ahojte,

Zuzka super tesim sa, ze uz to mas za sebou a gratulujem 😅 😅 kooonecne si sa dockala...ved uz si rodila 2tt 😀 😀 😀 hlavne, ze ste v poriadku...teraz sa pekne zotav a bude vsetko teraz krajsie s malym 😉 😉 😉

danny maly je kraaaasny, gratulko 🙂 🙂 🙂 taky mrnuuusek maly je 🙂 🙂 tak si to uzivaj ...ty si tusim prva maminka co sa stala dvojnasobna maminka 😅 😅

sirinka
2. máj 2009

takze gratulujem danny aj zuzke profant 🙂

sssimi
2. máj 2009

Danny ty už si doma? To je super. Dominik je krásnučkýýýý

henka76
2. máj 2009

sirinka-dnes som si ťa pozrela v časopise,si riadna kočka 🙂 😉

trogir
2. máj 2009

Ahojte. Viete mi niekto poradit? Som v 37 t, od rana sa neviem nadychnut, pripadam si ako astmatik, nemam iny problem, ani kontrakcie.....nic, len to dychanie ma uplne stresuje. Neviem, co to znamena, snad nie predcasny porod. Nemate niektora takuto skusenost???? Dakujem.

kackabrcka
2. máj 2009

danny maly je krasny 🤐

emode
2. máj 2009

Ahojte babulky 🙂
zotavujem sa po sekcii, prisla som Vas pozdravit, malinka je nadherna, s maminkou je to horsie 😉 pridam fotky do albumu, len ich musim upravit.

lasenka
2. máj 2009

danny, zuzkaprofant - blahozelaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam 😵 😵 😵

danny - ty si uz aj doma? och boze, ale malinky je kraaaaaaaaaaaaasnucky 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Podobné diskusie


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre