Tešíme sa na máj 2009 IV.

lenand
5. apr 2009

Tak kočky šup do novej témy a ideme zachvílku do finále 😵

emode
26. apr 2009

Siri to je dobrá vec, ja mam dost strach ci budem vediet malu dvihat a tak ... clovek nema na vyber ale zas aby sme jej neublizili ...

ja prave dorabam rostenku s ryzou a hraskova polievka je uz hotova 😉 som pisala, ze obed bude o tretej 😀

emode
26. apr 2009

ja sem pridem a zas nikto ... mam ja ale stastie na Vas ...

rybca
26. apr 2009

emode - ja mam tiez strach z manipulacie, hlavne kvoli hlavicke,

kackabrcka
26. apr 2009

veronika1982 viem ze NUK vyraba ako keby klobuciky ktore davas na bradavky v prostriedku je dierka a ono to tu bradavku cez to tvaruje, nam to porodne baby doporucili davat si od 38tt alebo aspon 1-2hod. pred kojenim malo by to bradavku ako keby vytiahnut viacej von.. viditelne to je - takze sama odporucam..

bambi7
26. apr 2009

cafte babulky tak som prisla vas este pozdravit zajtra teda idemmm tak drzte palcekyyyy uz sa tesim na maluuuu

zuzkad cakam ta v nemocnici 😀

emode
26. apr 2009

bambi musi byt dobry pocit ked vies ze zajtra to uz budes mat za sebou a hlavne uz budes s malou 😉 velmi ti to prajem, nemala si to lahke 😒

aj ja by som uz chcela, ale v mojom pripade o tom rozhoduje niekto iny 😀 😀 😀

bambi7
26. apr 2009

emode dakujem uz sa tesimmmm ze konecne sa dockameeeeee

tak sa mi tu drzteeeeee

iinuska
26. apr 2009

bambi, drzim palceky, drz sa, nech vsetko dobre dopadne 😉

bambi7
26. apr 2009

dakujemmm babulkyyy ste zlate 🙂 aj vy sa tu drzte

zuzkad
26. apr 2009

bambi myslime na vas 😉 😉 😉 urcite cely den budem cakat na info od tvojho manzelika...dufam, ze nam da coskoro vediet... 🙂 🙂 ...mozno sa budeme striedat, ked ty pojdes domov ja nastupim za teba 😉 😉 😉

sirinka
26. apr 2009

kacka existuju take formovace na vpacene bradavky...
http://www.magister.sk/-p-7840.html
urcite je to lepsie ako klasicke klobuciky

dupinka
26. apr 2009

Bambi: drzkajte sa a nech to zajtra dobre dopadne!!! 😵 😵
zasluzite si to 😉 Budeme na vas mysliet.

snezzy7
26. apr 2009

ahojte 😀

ja mám tie formovače čo dala sirinka link a fakt odporúčam...mne to pomohlo 😀 no úplny výsledok uvidíme až pri kojení
zuzkad a ako sa volá tá masť čo ti ich má znecitlivieť?

musím sa pochváliť že už sme konečne aj my pobalené do pôrodnice

kosska3003
26. apr 2009

ahojte babenky tak nic nove ako citam ja som to tiez vcera predychala som vcea zaspala a dobre ma aj pichanie preslo aj vsetko len som sa na cikanie zobudila
dneska som ja nevarila bola som na tej birmovke tak som dojedena rezen kolaciky a tak teraz fucim pri hokeji ale neni to nic moc akosi
bambi drzim palceky nech vam to vsetko dobre dopadne a ste zdrave potom cakame na info
ja mam zajtra poradnu tak by mi mohla dr povedat ze sa uz aspon otvaram alebo cosi take

emode
26. apr 2009

kosska aj ja mam poradnu tak len tak trpnem, ze co zas bude ... 😒 a este nejak zvladnut holenie a aj nozky by sa zislo spravit aby som mala pokoj a strasne sa mi nic nechce ☹

snezzy7
26. apr 2009

bambi aj my držíme palčeky...

kosska3003
26. apr 2009

emode ani mi nevrav o holeni to neviem ako zvladnem nohy si epilatorom ale dole neviem ci to zvladnem lebo kazdy den sa chystam ale nechce sa mi do toho no uvidim co mi povie dr ked tak zajtra to uz zrealizujem niako zo zrkadlom 😅

snezzy7
26. apr 2009

no ja sa teraz holím častejšie len aby som sa vyhla tým sadistom tam...
no aj ja som zatiaľ zatvorená, v ktorom období sa zvykne najčastejšie začínať otvárať? 😅

emode
26. apr 2009

kosska ved aj ja epilatorom, len by som sa uz mala do toho pustit lebo to musim robit za denneho svetla 😒
a holenie to skusim len tak a uz nech si myslia co chcu, ja tam nevidim, so zrkadlom to neviem, minule som sa skoro dorezala

inak my to uz mame fakt za par 😉

kosska3003
26. apr 2009

emode no ved to ja to necham na zajtra dneska na to nemam naladu no ja mam v stredu termin ty kokso ale to uslo

emode
26. apr 2009

ja mam takeho citaka ze az 7. maja to bude neviem preco ... 😉 tak sa tak stale upokojujem, ze mame cas 😉
ten hokej nestoji za vela 😖
kosska budes coskoro, neboj ked sa to zacne, uz sa to zbehne velmi rychlo ... a budes frajerka 😀 a budes nam tu vypisovat, ze ako papate a spinkate 😀

sssimi
26. apr 2009

Dual ahojky! Som rada, že už ste doma a spokojný... Veľmi rýchlo ťa pustili a ešte k tomu po cisárskom-to je super... Ja by som tam bola tiež čo najkratšie 😉 ... Tak už ti len popriať, aby bradavky neboleli 😉 .

Kosska ešte chvíločku. Zvládneme to... Ja keď si predstavím koľko už máme toho za sebou, tak nechápem, že ma až teraz chytá nervózo... Už ma to gúľanie unavuje aj keď to nie je také strašné... Poslednej dobe som taká uplakaná, precitlivená... Nemám rada tieto stavy.... Zatiaľ je to len nejaké 2-3 dni, ale unavuje ma to....

Bambiiii zajtra budem na vás silnoooo myslieť a držať vám päste... Musí to byť super pocit, že už je to tu po takej dlhej dobe...

kosska3003
26. apr 2009

sssimi no prezili sme toho tolko a teraz som nervozna aj ja lebo viem ze to kazdu chvilu pride ale neviem kedy a tak ma rozbolel cely chrbat idem umret z toho uz aj chodim ako moja starka no hruza ale uz to vydrzim 😉

kackabrcka
26. apr 2009

sirinka dakujem ja mam tie od nuku s tymi som tiez spokojna je to skoro nieco rovnake ako si poslala link.. vyzera to sice trosku neprirodzene v podprde ale co by som neurobila pre malu, nosim to len doma no pravda je ze to pomaha.. diky

sirinka
26. apr 2009

kacka ja poznam dve baby, ktore mali vpacene bradavky a pouzivali toto este v tehu a ked sa rozkojili, tak uz po par tyzdnov ich bradavky vyzerali ako normalne, nemuseli ich nicim vytahovat a kojili uplne v pohode 😉

veronika1982
26. apr 2009

ahojte. mne maly vytiahne bradavku cez klobucik ale potom mi opat vpadnu. mozno casom ich tak vytaha ze to pojde aj bez nich. zatial musime takto... a mliecka mame tolko ze ked taha z jedneho prsnika tak z druheho mi tecie takze este aj odsavame a mraznicka sa nam zmenila z masovych vyrobkov na mliecke vyrobky. haha

takze zajtra bude na svete dalsie babatko? super sa tesim..

prve dni doma su asi velmi tazke lebo si musite najst system a rezim. mi ho este stale hladame..ale je to krasne mat take vonave babatko pri sebe..

kosska3003
26. apr 2009

veronika tak to ti verim ze to je super pocit aj ja sa nan tesim ale len cakam a cakam a maly ti ako v noci spinka dobre 🙂

kackabrcka
26. apr 2009

sirinka - no ved preto som nevahala a kupila to.. ja mam problem s jednou bradavkou ale kedze to denne nosim tak sa to tvaruje tak dufam ze aj kojit budem moct.. teda dufam..
veronika 1982 - bud rada ze mas dost mliecka a este aj mrazis 😉

bambi7
26. apr 2009

cafte babulky dakujemmmeeeeee ako sa dnes mate?

mystery7
26. apr 2009

ahojte, je tiu niekto? 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Podobné diskusie


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre