Tešíme sa na máj 2009 IV.

lenand
5. apr 2009

Tak kočky šup do novej témy a ideme zachvílku do finále 😵

martinaxyz
27. máj 2009

veronika - asi si somňa robia dobrý deň, lebo od 30tt ma napchávajú liekmi aby som neporodila skorej v 37tt mi ich vysadili a teraz sa nič nedeje...už som mala aj kontrakcie ale aj tie zmizli...tak som s toho zúfalá 😔

bambi7
27. máj 2009

babulky drzte sa cakame vas v majovkach 😉

veronika1982
27. máj 2009

no to je z toho ze ta napchavali liekmi a teraz sa to nechce rozbehnut ale vzdy lepsie takto ako keby sa to malo narodit skor.. uzivaj si tie posledne chvile.. ja som o posledne 3 tt prisla a vies ako mi chyba brusko aj ked viem ze by som vtedy urcite nadavala ze nech uz porodim ale teraz ked vidim tehotnu zenu tak mi pride luto ze ja uz brusko nemam.. ale za to sa pozriem do kociara a tam mam anjelika..

martinaxyz
27. máj 2009

dík za podporu...zajtra idem zase do poradne tak som zvedavá, čo mi povedia...na bruško som si zvikla, ale malé sa tam tlačí a nemá sa kde pohnúť, tak mi je to ľúto...

mystery7
27. máj 2009

🙂 Ahojte vsetci! 25.5. o 23:30 sa nam narodil "cisar" Mirko, 4370g, 53cm! Mamka aj maly su v poriadku, dnes urobi mamka svoje prve kroky po 😉 Vsetky Vas srdecne pozdravuje. Drzte sa!

bambi7
27. máj 2009

mys GRATULUJeme paradaaaaaaaaaaaaaaaaaa

veronika1982
27. máj 2009

mystery7 panecku krasne miery... a samozrejme gratulujeme Mirkovi. ten je ale valibuk

sssimi
27. máj 2009

Mys zo srdiečka gratulujem 🙂

Maťa nech to máš čím skôr za sebou 😉

monkap
27. máj 2009

mys gratulujeeeeeeeeeeeem .... krasne miery 😨 😉

dupinka
27. máj 2009

MYS: este raz GRATULUJEEEEM!!!!!!!!!!!! Maly ma krasne miery, valibuk 😉

martinaxyz
27. máj 2009

mys gratulujem 😀 ...nech sa Vám darí...

no a už som tu sama ☹ ...

kodada
27. máj 2009

babulky, vcera som sa sem nedostala ... aj Soffi porodila

Vcera 26.5. o 10:15 sme sa stali rodicmi najkrajsieho dievcatka na svete, vola sa Ninka /3500 g, 49 cm.

veronika1982
27. máj 2009

martina fakt si tu uz sama???

kodada
27. máj 2009

a mysty gratulujem 😉

zuzkaprofant
27. máj 2009

mys gratulujem chantal super si to zvladla 😉

chantall33
27. máj 2009

Silvinka píše

Ahojky,tak ja tu lezim a stale nic...vcera som sa uz nasrala,tak o pol jednej v noci som isla za dr.akurat mal volno neboli ziadne porody...dohodla som sa snim tak,ze nech nieco so mnou robi lebo uz nevladzem...tak zajtra rano mi pichne oxytocin a ked nezaberie ,naplanuje mi sekciu.tak dufam,ze ten uz netaral do vetra

chantall33
27. máj 2009

Baby Ďakujem Vám za Gratulácie my Gratulujeme mysty aj Soffi 😉

jamaat
27. máj 2009

Gratulujem mys aj Soffi aj všetkým ostatným novým maminkám, ktorým som ešte negratulovala 🙂

martinaxyz
28. máj 2009

dnes idem do tej poradne tak mi držte palce, nech som čo najskor v novej téme...

lasenka
28. máj 2009

ahojteeee 😉

blahozelaaaaaaaaaaaam vsetkym maminkam a tehulkam drzim palce pri porode 😉

zabkatt
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
anarida
29. máj 2009

Rodina , priatelia a znamy tak uz som medzi vami .Volam sa Tamer Tasli narodil som sa 29.05.2009 o 13:20 s mierami 3700g a 51cm.Porod bol rychli mamka aj ja sme ok.

sirinka
29. máj 2009

anarida a kto je stastna maminka? 😅

beljanka
29. máj 2009

ahoj sirinka, pozerám, že máme skoro narovnako narodené detičky. 😉
ako to ty zvládaš? ja mám niekedy pocit, že je to nad moje sily. Malá Sonička je dosť uplakaná a stále hladná a emka je zas "živel" našťastie mi ešte pomôže mamka i svokra. no aj tak neviem ako ich zvládnuť spolu.
ty si s nimi sama?

anarida
29. máj 2009

silvia.t 😀 😉

sssimi
29. máj 2009

Gratulujem Silvi. 😉

sirinka
29. máj 2009

beljanka ja tu mam zatial mamu a sestru...takze este netusim, ako to budeme zvladat... 😝
ale magdalenka je zatial dobrucke dietatko a klarku snad nejako spcifikujem, ked bude najhorsie...

rybca
30. máj 2009

Ahojte, zatial len tak kratko, uz sme od vcera doma, fotky maleho som dala do albumu..🙂 neskor popisem pocity, je ich hodne..🙂

snezzy7
30. máj 2009

ahojte aj my už sme na svete . Emka sa narodila 26.5.2009 o 14.07, s mierami modelky 3450g a 51 cm. zajtra hodím foto. dnes ma pustili domov po sekcii.tak zajtra papa 😀 😀

jamaat
30. máj 2009

Snezzy, gratulujem a prajem našim Emkám veľa zdravia a šťastia 🙂

Rybča - to je ozaj riadny macík. My dve máme najdlhšie bábätká. 🙂 ...Gratulujem.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Podobné diskusie


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre