Tešíme sa na máj 2009 IV.

lenand
5. apr 2009

Tak kočky šup do novej témy a ideme zachvílku do finále 😵

kosska3003
10. apr 2009

ssimi tak to hej zajtra budes cely den vyprazat ci uz si ich aj 🙂

sirinka
10. apr 2009

sssimi no oproti prvemu, ked som pred porodom dva mesiace len lezala to bude asi rozdiel...ja v to aspon dufam, ze sa to odrazi na kondicke a zvladani dennodenneho stresu...

sirinka
10. apr 2009

no nic...babo uz je zase moc dole...idem do sprchy a snad spinkat...majte sa krasne maminky

sssimi
10. apr 2009

Ešte som nevysmážala... Ráno vstávam o 8 hod... Ideme nakúpiť salámky a šunky a klobásky-správím studené misy so zeleninkou... Uvarím vajíčka a spravím z nich výzdobu... Ak stihnem pofotím-bude to srandovné-kohútov budem robiť len celé čierne korenie nemám na oči 😅 Snáď mama má... No a pôjdeme pre torty-o tých ešte mm nevie...
No a potom pohoda. Oslava vypukne o tretej, takže dooosť času máme...

kosska3003
10. apr 2009

siri dobru noc
🙂

sssimi
10. apr 2009

Dobrú Siri...

jamaat
10. apr 2009

Ahojte devušky.
Nakúkam sem počas celého dňa, ale píšem málo. Dnes som robila doma viac ako zvyčajne, tak mám dosť.

K opaľovaciemu krému: Ja mám precitlivelosť na slnko, keď ma spáli, vyhádžem sa. Veľmi dobrú skúsenosť mám so značkou Daylong. Mám od nich faktor 16 a aj detský 40. Kupujem to v lekárni. Jeho velikánskou výhodou okrem iného je to, že ten ochranný filter vydrží veľmi dlho. U bežných krémov sa totiž filter rozpadá a aj keď kúpite 50-ku, po hodine je z toho už len 30 a ďalšej hodine 15. Daylong sme aj pri mori natreli na seba doobeda, niekedy poobede a dosť. A to sme sa aj kúpali. Proste drží. Keďže sa nerada natieram, bolo to pre mňa super.
No a samozrejme neobsahuje ani kadejaké chemikálie.

sssimi
10. apr 2009

Jamat ja sa zase moc nenatieram... Viem že je to hlúposť, ale buď zabudnem na krém alebo sa s ním natrieť 😅 ... Našťastie som sa ešte nikdy nespálila aj keď mám zlú pokožku... ja sa dosť schovávam. Radšej sa opalujem až po 3-4 hodine...

sssimi
10. apr 2009

Idem aj ja do sprchy a pomaly sa uložiť na spánok. Papa...

kosska3003
10. apr 2009

ssssimi aj tebe dobru noc

kosska3003
10. apr 2009

idem teda aj ja do hajan tak dobru noc vsetkym

jamaat
10. apr 2009

Sssimi, ani ja som kedysi tomu natieraniu veľa nedala. Lenže asi pred 10 rokmi mi začala alergia a odvtedy sa ma drží. Takže si musím dávať pozor. A to mám slnko hrozne rada.

jamaat
10. apr 2009

Idem aj ja do postele, dobrú noc.

dupinka
11. apr 2009

Krásny dnik!! 😵

steva
11. apr 2009

Ahojte 😵
Prajem vsetkym krasne Velkonocne sviatky 😵

zuzkaprofant
11. apr 2009

cafte dievcata co porabate vyvarate vo velkom , ja nevbladzme nic moj maly ma tak vcera kopal asi do vajecnika alebo tam niekte ze mi oci do x isli a koza mi isla prasknut vsetko ma svrbelo dnes ledva na zachodik dojdem a lezim nemam vobes sil ani telefon zdvihnut nechapem 😖

veronika1982
11. apr 2009

zuzkaprofant ja som dnes mala natriasala v bruchu lebo sa rano nejako nehybal tak som dostala strach a teraz mi pre zmenu neda pokoj on.. mi to vracia a neustale sa vrti a tlaci mi tak na chrbat ze nevladzem chodit.. a v noci som bola kazdu hodinu hore a nemohla som spat...takze super..

bambi7
11. apr 2009

ahoj zuzkaprof len oddychuj moja....ja tiez lezim a vonku je tak krasne 😒 ale do tej poradne este vydrzkam a uvidim ja tiez nevarim moj isiel pre jedlo k nasim aj pre kolace 😉

dannynka
11. apr 2009

ahojte,krasny slnecny dnik prajeme 🙂

zuzi-ako pise bambi vydrzzz,uz to mas za par 😉 Ja som tiez vcera bola ako mechom prastena 🙄 ,kvoli tomu ze vobec nemozem spavat,a hla dnes ma drobec nechal vyspinkat....konecne som prespala celu noc..teda samozrejme s predstavkamy na cikanie ale neponocovala som 😅 😉

klomi
11. apr 2009

ahojte,tak aj ja som spravila kolacik, cosi pomohla uvarit a teraz pojdem lahnut, aj ked topocasie ma laka von. Ale poobede sa hadam niekde dostanem 😉

dupinka
11. apr 2009

Zuzka, oddychuj.

nas maly sa vrti jedna radost, asi chce mame pomahat s pripravami 😉 Sunka sa vari, vajicka farbia, zemiakovy salat sme s MM pripravili, este ma caka syrek, mnam. Dufam, ze sa podari, bude to moja premiera.
Aj tak sme sa zhodli s MM, ze velka noc bude po dalsie roky slavena na vychode, u rodicov. Tu v NR mi chyba ta atmosfera a prava podstata sviatkov 😒

Kedy mate poradnu? Ja 16.4. a som zvedava, ci ma posle na prietoky do nemocky.

zuzkad
11. apr 2009

ahojte,

u nas doma je troska neporiadku...maluje sa dalsia izba, cize mame vsade veci...svokra robi tortu, zevraj nejaku vybornu...ja papam perkelt prave a konecne som si aj sadla na chvilu...uuuf do teraz som stale nico robila, chodila a uz to riadne citim na brusku a nohach...ale ako pise bambi...zvladneme to a uz coskoro konciiiime 😉 😉 😉 😉

dnes mame zase tak kraasne vonku, tak sa vytesujem, mam dokoran otvorene okna a tesim sa zo slniecka 😵 😵 😵

sirinka vdaka za radu, ked pojdem vo stvrtok do poradne zbehnem aj do lekarne kupit opalovaci krem...pytala som sa v jednej drogerii a taka starsia predavacka mi ponukala niveu pre deti 30 faktor...a mudrovala mi, ze to moze byt urcite aj pre novorodeniatko a 30 uuuuplne staci...samozrejme, ze v duchu som s nou nesuhlasila a nic som nekupila...ja mam doveru naozaj vic voci lekarni... 😉 😉

veronika1982
11. apr 2009

u nas je fajna burka... hrmi a blyska sa ... ja lezkam a strasne ma zacala palit zaha.. poradnu mame v stredu tak uz sa neviem dockat do nam pan doktro povie..

kosska3003
11. apr 2009

ahojte co porabate ja odychujem uvarila som si kavickua ze idem kuk ci ste tu ale vsetky varite a pecete asi co u nas je pekne 🙂

emode
11. apr 2009

Ahojte,
tak aj ja pridam svoje dnesne plany, od rana riadim, lebo vcera som sa venovala sadeniu kvetov a kazdy den sa tak znicim, ze potom lutujem a prosim Sofinku, aby to so mnou este vydrzala 😒 A najviac ma stve, ze dnes poupratujem a o tyzden mozem znovu 😠 Tiez este varim sunku a idem urobit taky fajny vajickovo sojovy salat, lebo vsade bude urcite zemiakovy. A uvidim, ci este stihnem piect, co som chcela, mozno vecer, ale to mi mm slubil, ze ma zoberie na zmrku do Mcaca. Ved uvidim, ako budem mat naladu 😉
Vsetkym babulkam a ich malickym prajem pekne Velkonocne sviatky 😀 Uzite si rodinu a slniecko 😀 😀 😀

zuzkad
11. apr 2009

veronika1982 cozeeee 😕 😕 u vas je take pocasie ?? Tu mame krasne teplucko, slniecko...dufam, ze to nepride k nam postupne 😖 😖
kosska nazzdaarek..si mi spravila chut s tou kavou..aj by som si dala, ale nemozem, lebo doky ma upozornila na vysoky tlak...cize sa snazim nic s kofeinom ☹ ☹
emode to s upratovanim moc dobre poznam...mame na prizemi byt a hned pri oknach brezu...ked zafuka vseetko z nej napada do bytu a mame to vsade 😠 😠 dnes som behala do obeda s vysvacom..a teraz to tu zase vyzera, akoby sa tu neupratovalo aj mesiac...ale ja som to vzdala uz 😠 😠

bambi7
11. apr 2009

cafte ste tuuu?

bambi7
11. apr 2009

ja ani neupratujem ....iba prach som utrela a sup do postele a moj uz zazeral ze co nelezim ...on vsetko spravil je zlaty 😉 este ze ho mam

jaj tak by som sla vonnn je tak krasne a ja nic 😒 ale este kusocekkk a pre malu urobim vsetko ...ale uz je mi dlho ved ani neviem kedy som bola vonku na prechadzke mozno pred 30T

iinuska
11. apr 2009

Ahojte tehulky, ako sa mavate?

My sme sa boli prejst, joj vonku je taaak pekne, potom sme kavickovali so svagrinkou na dvore.manzelik isiel do nocnej, Petko je vonku s kamosmi, tak som nakukla co nove.

Bambi, len pekne vydrzkaj, veru uz len chvilku 😉

jamaat
11. apr 2009

Ahojte dievčence. Tak sme sa už aj my vrátili z opekačky, bolo super, slnko pieklo, aj ma trochu opálilo. Nazbierali sme trochu podbeľu, pes sa zablatil ako prasiatko a veeeľa som sa najedla. Najskôr opekačky a potom sušené ovocie v čokoláde. Mňaaaam. Škoda, že prišiel jeden blbý oblak a odohnal nás dažďom. Ale až o pol štvrtej.
Dnes len vegetíme, poriadila som si včera, urobila som šalát, upiekla koláčiky a tortu. Môj chlop urobil kapustnicu a teraz už len zobeme. 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Podobné diskusie


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre