Tešíme sa na máj 2009 IV.

lenand
5. apr 2009

Tak kočky šup do novej témy a ideme zachvílku do finále 😵

sirinka
14. apr 2009

pre novorodencov a babatka so pol roka by som pouzila jedine 50+... 😉

sirinka
14. apr 2009

monkap ahoj...uz si doma? ako sa mas?

zuzkad
14. apr 2009

...aj ja si myslim, ze ked bude maly na svete bude to moja dovolenka 😅 😅 ..ale o rok by som chcela uz strasne ist k moru 😵 😵 dufam, ze to vide 😉 😉

bambi ja tiez zboznujem ked slniecko pekne svieti na mna a hreje ma..ja naozaj citim ten serotonin ci ako sa to vola co slnko vypusta...a dava nam energiu na mna to naozaj zabera....ja mam vzdy hned lepsiu naladu 🙂 🙂

ja sa vo stvrtok chystam do lekarne a idem kupit opalovaci kremik pre maleho, ked pojdem z nemocky.

sssimi drz sa na skuskach 😉 😉 😉

bambi7
14. apr 2009

aj ja musim kupit krem opalovak pre nikus 😀 no popytam sa v lekarni tiezzzz

a co mate na plane?

bambi7
14. apr 2009

a inac babulky mm bol v obchodoch a kupil malej este hrkalku na kocik ze aby mala 😀 aj nejake veci do detskej nech uz ma aj doplnky ze ked ja nemozem siel sam a kupil pekne 😉

atima
14. apr 2009

aj my chodime dvakrat v roku k moru ale tento rok nas to zatial nelaka možno v zime, no akj nie tak určite o rok

sirinka
14. apr 2009

my chceme ist v septembri do HR...ja proste more musim... 🙂

bambi7
14. apr 2009

siri super aj ja more mozemmmmm ale nechcem ist ked bude este taka mala pojdem o rok 😉

zuzkad
14. apr 2009

juuj sirinka ja by som tiez isla aj tento rok, ale kedze netusim ake to je ist s mimcom a ja radsej by som isla niekde do Grecka ..tak si pockam na buduci rok...tento rok by sme aj tak financne moc nevysli...

bambi muzicka mas sikovneho...budem musiet tiez nieco popozeraz...ale na zaciatku nebude mat nic v kociku...potom neskor...o mesiac mozno 😉 😉

dnes sa inac budem dooost doma nudit, lebo nemam nic v plane a tak som zatvorena v spalni pri pc a cakam na vecer...mozno zbehneme s kamoskou do mekaca....inac nechcem nikam ani chodit, kedze druhy neberiem uz magnezium...bojim sa, aby ma to niekde nechmatlo 😖 😖

bambi7
14. apr 2009

mnam mekac ja lubim tu zmrzku karamelovu a tu lentilkovu

dupinka
14. apr 2009

baby, podla mna je jedno, kam pojdete, podstatne je, s kym.... A s nasimi srdieckami to bude urcite super.
Aj ja mam rada HR, ale ani na Slovensku to nie je zle, su tu krasne miesta 🙂

sirinka
14. apr 2009

my sme boli s malou ked mala desat mesiacov v HR na plachetnici tyzden a bolo to super...
kamosky, co sa im deti narodili tak na jar boli tiez cez leto v HR alebo v tal. a velmi si to chvalili...najme pokial este kojili, tak vlastne s babatkóm neboli ziadne starosti, cez den spinkalo v kociku alebo sa hralo na deke v tieni, vecer zase spinkalo v kociku a oni vyrazili do ulic...proste pohoda...uz sa tesim...
a baby to je moje odporucanie...do pol roka, kym nezacnete prikrmovat a budete kojit podniknite co najviac vyletov, potom to uz bude tazsie...

veronika1982
14. apr 2009

bambi ja som to opalovenie cez otvorene okno praktikovala minuly tyzden a akurat tak mi povytahovalo vsetky pehy ale trosku ma opalilo.. aj tento tyzden sa na to chystam ale u nas je nejako zamracene.. akurat som vyprala pre maleho baldachyn tak uvidime ci to nebude znamenie. 😀 😀

sirinka
14. apr 2009

no nic...idem trosku vonku za mojimi babami 😀

bambi7
14. apr 2009

veronika mna aj opalilo 😀

bambi7
14. apr 2009

veronika a pehy su pekne 😉

henka76
14. apr 2009

ahojte maminy...slnko,more,čerstvý vzduch....už aby tu bolo leto🙂

bambi7
14. apr 2009

henka tak ako pises 😉

henka76
14. apr 2009

dnes idem ešte na prietoky,tak sa neviem dočkať...som zvedavá ako rastie náš malinký poklad🙂

bambi7
14. apr 2009

super tak drzkam palceeeee
ja idem vo stvrtok do poradne a ma lekar povedat kedy este na sono

rybca
14. apr 2009

ahojte, my sme cez sviatky zase pribrali...🙂 a zacali mi opuchat nohy, my na dovolenku nepojdeme, max. ja na chalupu a v septembri by som sa chcela prestahovat do NL za priatelom...🙂

zuzkad
14. apr 2009

halooooooooo kde ste ??? 😕 😕

ja som sa zapozerala do serialu chirurgovia - klinika Grace 🙂 🙂 a idem vas pozriet a tu nikoho ...to je strasneee...

rybca ahooj...bola si v tedy na tej prednaske o EPI ?? Skovka ma nasla...sme sa zoznamili, ale teba sme nevedeli spoznat...bola si tam ?? Bolo nas tam dost ale nevedeli sme ktora kocka s bruskom je rybca 😉 😉 ja som mala jeden tip...na tehulku kt. sedela oproti nam...tusim rozove tricko mala...tak daj vediet 😉 😉

idem sa natiahnut trochen ale najskor idem von s hafkacom..lebo smutne na mna pozera, ze vonku je krasne a my trcime doma...tak ideme teda 😉 😉 😅 😅

monkap
14. apr 2009

ahojte,
dakujem, ze ste na mna dnes mysleli a drzali palce ....

babo vazi okolo 2440g ... trosku podrastlo ... dr. povedal, ze zatial ma v nemocnici nenecha .... o tyzden idem zase na premeranie tak uvidime ...

saskarisko
14. apr 2009

Ahojte,
spatne citam, ze viacere trpite v noci nespavostou. u mna je to striedavo, oblacno. ale dnes v noci mi bolo total zle z kvapiek do nosa, a vacsinu som prebdela. A najhorsie je, ze moje male tornado spi cez obed niekedy len hodinu, takze dobehnut spanok je bieda. A teraz ho este ucime aj na novu postel, takze nase super naucene zaspavanie - postielka, pohladenie, cumlik, hracka a spim uz neplati. ale mame momentalne vychadzanie z postele.

Monkap - super, ze si uz doma. inak k tej vahe, ja som sa narodila v 36.tt a mala som len 2160 g, takze babo ma uz krasnu vahu

K tym opalovacim kremom - urobte to jednoducho, chodte do lekarne a vypytajte si vzorky - bioderma, vichy, lipikar (faktor 50), a po odskusani sa rozhodnite, ktory kupite. predsa len je to nejaka palka, a faktor odporucam tiez vyssi, pretoze expiracia na tom kremiku je min. 12. mesiacov, takze ho mozete pouzivat aj buduci rok.

u nas dovolenka pri mori tento rok asi nehrozi. ale mozno sa rozhodneme inak. my sme boli pri mori, ked mal Risko 13. mesiacov,a bolo super. a boli tam aj maminy s 3- mesacnymi drobcami, ti aj tak vacsinu casu prespali.

monkap
14. apr 2009

saska: my sme nastastie patrika prestahovali do novej postele uz v januari ... teraz by som uz nemala tolko energie a trpezlivosti asi

monkap
14. apr 2009

no nic, idem si ja lahnut, dnes som uuuplne hotova ...

sirinka
14. apr 2009

saska lipikar je obyc. krem, nie opalovak...asi si mala na mysli la roche posay 🙂 ale lipikar u mna je zakladna vybava...pouzivam na tvar, na telo, olej do kupela...proste bomba 😉
monkap tak sa tesim, ze babo je ok...a do porodu uz vydrzte doma

inac my sme minule sedeli na zahrade s mm a sme skonstatovali, ze fakt uz iba to more nam tu chyba k uplne dokonalej atmoske 😀

iinuska
14. apr 2009

Ahojte tehulky, ako po sviatkoch?

Ako citam , niektore sa chystate v lete na dovolenku, aj my by sme chceli ist do HR, ak bude vsetko v poriadku na konci augusta. 😎

iinuska
14. apr 2009

Ja uz mam dnesny spanok za sebou. Citala som knihu, akosi ma to zmohlo, a pospala som si skoro 2 hodky

Sirinka, veru to more, ale potom by nam nebolo take vzacne 😉

dupinka
14. apr 2009

baby, akurat volal MM, mame poukaz na dovolenku do Tatier, od 7.12. do 13.12. Snad bude drobec dovtedy plne dojceny a dovolenka plna snehu moze byt!! 😵 😵 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Podobné diskusie


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre