Tešíme sa na máj 2009 IV.

lenand
5. apr 2009

Tak kočky šup do novej témy a ideme zachvílku do finále 😵

mystery7
20. apr 2009

my urcite vo vajicku na zadnom sedadle. neda sa nam vypnut airbag, takze bude vzadu so mnou. nebudem riskovat niest ho bez vajicka. my mame vo vajiku vlozku na drzanie hlavicky a keby tam aj nebola, aj tak by sme ho niesli vo vajicku.

zuzkad
20. apr 2009

mausy21 ahoj jasne pridaj sa 😉 😉

babulky citam, ze tu sa sexuje o radost...ja sex neriesim...mala som ho zakazany cele tehu...a teraz uz tieto posledne tyzdne nemam svedomie sexovat, ked viem o malom, ze je uuuuplne dole ...to si tu rozkos odopriem...naozaj 😝 😝

dupinka: vobec sa nestresuj kv. autosedacke...su len ludia, ktory ziju este rozumom v staroveku a nevedia pochopit, ze technika ide viac a viac do predu...je to uplne normalne prevazanie diatatka ...praveze sa tam citi dobre a urcite mu to nenici chrbatik....ja som proste kupila autosedacku a ziadnu vanicku neriesim...ked pride moj Petko pre mna, maleho tam dame, pekne do zadu, ja si sadnem k nemu a ide sa domov...normalka ...a ked mi niekto zacne s teoriou o niceni chrbtice...tak mu hovorim, ze ja mam svoju teoriu a nazor a nie som zvedava na ich reci 😠 😠

ja mam prednasku EPI absolvovanu, krv mi doky berie v stredu kv. EPI a ide sa na to 😉 😉 mozno to budem zvladat bez nej..uvdime aky mam prach bolesti 😖 😖

monkap
20. apr 2009

mausy: moje babo pred tyzdnom nemalo ani 2,5kg ... ale ja som kvoli tomu lezala aj v nemocnici ... tak nech este rastie trosku

bambi7
20. apr 2009

cafteeeeeeeeeeeeeeee

iinuska
20. apr 2009

Co sa toho sexiku tyka, u mna by aj chut bola, ale tiez mam zakazane, lebo mam od zaciatku nizko placentu. Takze az po sestonedeli 😒

zuzkad
20. apr 2009

ahoj ako bambi ???? 😕 😕 😕 😕

monkap
20. apr 2009

ahoj bambi, ako?

bambi7
20. apr 2009

no som tu zo sona tak nasa krasavica ma 3100g a to sme dnes ukoncili 37t 😉 mame sice menej plodovej vody ale ze sa este da a ze ma malo miesta 😅 no musime dako vydrzat....
zajtra mam ist este k lekarovi koli chrbtici co som mala zlom.stavec ,ze to treba koli cisarskemu ze by mi nemusela vydrzat chrbtica koli tym tlakom a ze bez toho papiera nemoze nic robit.....este ze ten primar je ocinov kamarat tak zajtra skocim za nim.....ale snad to uz bude vsetko a vo stvrtok sa dohodneme co dalej 😉

dupinka
20. apr 2009

Ak pojdeme niekam autom s nasim tatikom, tak jasne, ze dam vajicko dozadu a ja sadnem k malemu... Ale co v pripade, ak pojdem s nim sama, napr. k lekarke. Asi by som ho dala dopredu, ved na kratku vzdialenost sa to predne sedadlo hadam da pouzit aj airbagom, ten sa pri malej rychlosti neotvori....
To ma len tak dnes napadlo, ze ako to riesit.

dupinka
20. apr 2009

jeeej, bambi. Tak super vam to ide 😉

bambi7
20. apr 2009

zuzkad my nakoniec rodime naozaj spolu 😉

bambi7
20. apr 2009

no po mne urcite nebude mala ja som mala 2300 😅 a lekar ked kukol na mojho povedal ze po tatovi po mne urcite nie

kodada
20. apr 2009

iinuska - aj ja mam nizko placentu, co vsetko to obnasa?

monkap
20. apr 2009

bambi: tak dominika pekne rastie 🙂 paci sa jej v brusku

bambi7
20. apr 2009

no to hej mon len ze nema uz miesto 😅 ale ved vo stvrtok povie co dalej

zuzkad
20. apr 2009

juuj bambi kraasna vaha 😉 😉 Nika bude kockaaaaa velka 😉 😉 ....vo stvrtok idem aj ja do poradne ...takze zase cakame na stvrtok 😀 😀 😀 co nove sa dozvieme 😀 😀 ...supeeeer...no zatial nam to celkom vychadza..zeby sme sa naoźaj mohli stretnut 😉 😉 ved vo stvrtok si dame vediet 🙂

veronika1982
20. apr 2009

ahojte baby tak uz sme doma. dnes nas pustili. neskor napisem priebeh porodu.

dakujeme za gratulacie

bambi7
20. apr 2009

zuzkad ked stihnem pridem ta kuknut na 24 najdem si ta 😉 a ako sa dnes mas

zuzkad
20. apr 2009

Veronika ahooooj maminkaaaaaaaaa 😅 😅 😅 urcite nam popis vseeeetko do detailov....tesim sa ako si zvladla porod.... 😅 😅 😅

bambi ja som na 23 ale to je v jednej miestnosti...je dost mozne, ze nas bude mooooc vela tam, lebo tam sa caka na sono vedla a tam chodi vela zien 😖 😖 ved ak budes mat cas dobehni 😉 😉

bambi7
20. apr 2009

jasne snad ta najdem ked sa bude dat uvidim kolko budem cakat ja ......u nas to iste

ahoj veronika tak akooooooo

bambi7
20. apr 2009

veronika aj na fotky cakame 🙂

mystery7
20. apr 2009

ahojky veronika, malicky je nadherny 😉
cakam na info z porodu nech sa mozem dusevne pripravovat 😅

zuzkad
20. apr 2009

Bambi vcera mi moj drahy priniesol dve krabice puzzle 1000ks a 1500ks.....aby mi smutno nebolo...tak sa na to chystam 😀 😀 aspon mi troska ubehne cas, lebo naozaj v poslednej dobe je to strasneeee ☹ ☹ ale ty to mas horsie a zvladas to lepsie, takze sa nemozem stazovat...ja aspon von chodim troska. Ozaj a injekcie este stale dostavas ??

bambi7
20. apr 2009

zuzkad ja ta chapem je to na prd byt stale doma......mna uz ani tv nebavi 😀 a injekcie mam az do porodu 😅

zuzkad
20. apr 2009

Keby bolo skarede pocasie, tak mi to vobec nevadi lezat doma v posteli...to by som si dala cajik, citala knihu a bola by som spokojna, ale takto ked je vonku krasne to laka von strasneeee aspon, ze chodim s hafkacom mojim 😅 😅 ...tak uz to mas len troska ..tie injekcie...potom si budes uzivat nedopichane ruky 😉 😉 😉

kodada
20. apr 2009

no ja som doma cca tri tyzdne a uz mat nebavi 😉

monkap
20. apr 2009

veronika ahoooj ....

zuzkad
20. apr 2009

dadi ...ja som zostala PN od polovice 5 mesiaca...az do teraz...ale uz to beriem viac v pohode...prve mesiace boli strasne...to som bola zufala, este aj hormony robili svoje...teraz len penim na ludi okolo seba...mam uz ponorku so svokry, svagra....lebo s nimi som kazdy den v kuse doma 😠 😠

mystery7
20. apr 2009

no musi to byt fakt na nervy, byt tak dlho doma. ja neviem ako zvladnem tych 6tt, az vas obdivujem

sirinka
20. apr 2009

ahojte, len vas pozdravim a zase letim... 🙂 mozno vecer budem mat viac casu...

k tym sedackam...iste by som nevozila vajicko na prednom, pokial sa neda airbag vypnut...tak som to mala aj vo fabii a vozila som ju vzadu v strede a vsetko ok... 😉
airbag vystreli uz pri 50km/hod ak je prudky naraz - ine auto...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Podobné diskusie


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre