Tešíme sa na máj 2009 IV.

lenand
5. apr 2009

Tak kočky šup do novej témy a ideme zachvílku do finále 😵

mystery7
21. apr 2009

heh ja mam tolko nedotiahnutych veci 😅 uz na nich musim zacat makat, lebo zrazu budem v 39 tt a nic nepripravene 😅

rybca
21. apr 2009

mne sa uz zase drieme..🙂 ja by som len spala...🙂

martinaxyz
21. apr 2009

Ja som sa už pobalila a všetko pripravila, lebo si veľmi želám, aby sa nám malé narodilo na začiatku mája a najlepší dátum by bol 6.5.- mm má narodeniny. Nemusela by som potom rozmýšľať aký darček mu kúpiť. 😀

mystery7
21. apr 2009

jasne to by mal permanentny darcek 😀

dm1
21. apr 2009

baby diky za podporu... ja viem ze je lepsie ked budem sledovana ale tak mi to prislo strasne luto ze musim ist do nemocky a nie pekne cakat doma kym to vypukne. A aj sa bojim o mimi ked je ten tlak vysoky. Dufam ze vsetko bude v poriadku.

musim si ist este dokupit normalne pyzamo do nemocky lebo mam len kosele na kojenie a este nejake veci ked tam asi budem dlhsie ako som planovala ☹

klomi
21. apr 2009

ahojte,dm neboj zvladnete to 😉
Gratulujeeeeeeeeeem lenand k Filipkovi...
My sme boli na poradni včera, doky povedala,ze to bude aprílove bábo, tak som zvedava.CS mám už len 0,5 cm a som otvorená tak ako predtym.Takže už len cakat... A ozaj kazala nam keksikovat,tak som sa potesila,lebo mi uz neviem kolko nic, kedze hrozil predcasny 😀

mystery7
21. apr 2009

vidim ze keksikovanie je normalne lekarsky odporucana metoda 😀 ked to odporuci nam, tak som zvedava ako to budeme praktizovat 😅

bambi7
21. apr 2009

no mne nic nedovolili 😀 no zmenim lekara 😀 ale nie srandicky

martinaxyz
21. apr 2009

dobrú chuť k obedu 😉 ja nevládzem už ani jesť, čo mi bábo tlačí na všetky strany 🙄

emode
21. apr 2009

idem dat vyvarit cumliky 😀 a potom skocim s kamoskou na kavicku do mesta ...

zuzkad
21. apr 2009

ahojte babulky,

idem sa vam postazovat ☹ ☹ ☹ vcera vecer asi okolo 24,00 ma zacal boliet zub...o ktorom som sem pisala asi pred mesiacom....vtedy som bola na chirurgii a doky ma poslal domov, ze nemoze mi to inak odstranit len chirurgicky a to by mi musel dat anestezu...co by mohlo ohrozit babatko...bolest vtedy nejak ustupila a ja som si zub liecila vodickou a ustnou vodou....ale vcera sa ozval zub znova, bolest bola viacnasobnejsia nez vtedy a ja som nespala celuuuu noc do slova ani minutku ☹ ☹ rano ma moja svokra nasla na posteli plakat..sa zlakla, ze co mi je...som jej povedala..zobrala ma k svojej skolskej doky...a ta hned ma poslala na chirurgiu...bala som sa, ze ma zas doky posle domov a povie mi, ze nemoze riskovat .....na stastie tento chirurg bol tak super ...povedal, ze nie je dovod stresovat a kludne zakrok mozem podstupit, lebo ta anesteza nie je taka zeby ohrozila babo...dal mi injekcie a potom mi zostatok zubu....odstranil...aj som dost citila bolest, lebo tam bol uz velky zapal...ale mam po tom a teraz sa tesim, ze si konecne pospim...co som nenaspala celu noc...inac tento chirurg bol zhrozeny, ze ako ma ten druhy mohol poslat domov...ze prave tento zapal a hnis mi mohol ublizit a aj miminku...a nevedel si predstavit, ze to do porodu som mala takto trpiet...takze stastie, ze zub je prec ... som sice opuchnuta teraz...ale to prejde

fuuu ale som popisala, chcela som sa niekomu postazovat, kedze som cela mimo z toho vsetkeho...teraz ma zacalo boliet brusko...dufam, ze mi to nevyvola kontrakcie, lebo dnes nemam silu rodit naozaj...dnes som si jeden porod absolvovala ☹ ☹

idem si vas precitat a potom si zdriemnem...bez bolesti 🙂 🙂

sirinka
21. apr 2009

ahojte dievcata...tak konecne mam chvilku cas...tusim je dalsie majovciatko na svete?

martinaxyz
21. apr 2009

A kto že je ďalšie májovčatko? Zuzka len si pospi, bolesť zubov je vraj horšia ako porod.

bambi7
21. apr 2009

jaj zuzkad chudatko moje to musela byt ina bolest.....ja nemam slov na niekt lekarov ,ten pristup...este ze tento bol v pohode 😉 tak sa drzkajte a chod si lazkat musis byt unavenaaaaa

sirinka
21. apr 2009

tak som zbezne precitala...teda gratulujem lenand k filipkovi... 🙂

zuzkad aspon ma spokoj, mna este len cakaju tortury u zubara, ale najprv musim nejakeho dobreho najst 😒

martinaxyz
21. apr 2009

U nás v Krupine sú katastrofálni zubári, tak dochádzame za súkromným až 25km, ale nemôžem sa sťažovať. Hneď ako aom sa dozvedela, že som tehotná tak som išla k nemu a on mi dal všetky zuby do poriadku a dokonca mi pichol aj injekciu proti bolesti. 😎 Takže na teraz mám so zubami pokoj.

zuzkaprofant
21. apr 2009

cafte no kto porodil
bola mi tu hebame zase napichat akupunkturu aj na tehu rychly porod ze snad do stvrtka by som mala porodit ze to tak ona vidie ze brucho uz viacej spadnute ani nemoze byt a maly je tak ako keby sa uz mal narodit tak uvidime ci zase nebude plany poplach ako cely tt...........xiixxi........bo tepla strava kolaciky ci si maly to vsetko nerozmysli

a co tu nove idem si vas precitat

emode
21. apr 2009

zuzkad oddychni si musi to byt ulava ze je ten bolavy zub vonku si predstav ze potom po porode by si to musela riesit super, zvladla si to a zajtra uz bude lepsie 😒

mna dnes boli odrana tak kramovsky podbrusko tak ma tu baby strasia ... 😉 😕 😕

zuzkaprofant
21. apr 2009

emode mna tak boli uz cely tt a este nic ......xixiii......ved uvidis mozno to sa uz blizi

martinaxyz
21. apr 2009

emode- zbadáme zajtra či to boli falošné bolesti ak sa neozveš 😉 ale daj potom vedieť ak náhodou sú to tie pravé....

sirinka
21. apr 2009

zuzka no ked to povedala skusena hebame...tak sa tesim na miery tvojho babatka 😀
ja mam pocit, ze sa mi brucho zacalo zmensovat... 😅 spicate je a drzi sa pekne hore, ale nezda sa mi, ze by rastlo...hm

zuzkaprofant
21. apr 2009

sirinka vies co saom sa jej pytala tak hmatom kukala a ze nebude velky ze keby bol velky nad 4 kg tak by tak dole nelezal by sa do tych ciest hlavicka nedostala tak predpoklada ze mam akolo 3,5kg mozno viacej troska ale nad 4 kg ze nebude mat podla nej ale nevie presne ze to sa tak neda urcit az pri narodeni ze to mam vela ja aj plodovej vody
mne brucho tak spalcatelo a spadlo ja ani nohavice uz neoblecem len nosim taku dlhu suknu na gumicku a gatky na pol ritke mam bo ma zt dole vsetko tlaci tak som zvedava normalne mam tremu...........xiixixii........mama sa smeje ze nech rychlo ide vonku bo nemam dlho dovolenku aby ho este kocikovat isla 😀

zuzkad
21. apr 2009

Lenand gratulujem k syncekovi 🙂 🙂 velmi dobra sprava...dalsie miminko majove v aprily na svete 😉 😉

emode : dnes povinne davaj o sebe vediet...kazdu chvilku ako budes moct, aby sme vedeli o tebe...

ja som si dala stavu z kelu a resp. troska kelu...a rozmrveny chleba...lebo od rana som nejdela a zostalo mi strasne zle...chuda moje male si u mna v brusku uzije....aj celu noc kopkal akoby citil, ze nespim a mam bolesti, teraz je kludny...mozno zaspinkal ked citi ulavu aj u mna...

mna brusko boli este stale na prekvapenie dost dlho uz asi 10 minut....dufam, ze to naozaj nie je predzvest niecoho..nepocula som o pripade, ze by sekcia zubu atd...mohla vyvolat kontrakcie...ale mozne to asi aj je...kedze som bola napnuta, v strese...atd...ale ja dufam, ze nie .naozaj dnes by som nemala energiu na porod...a tej bude asi treba riadne vela 😉 😉 😉

dannynka
21. apr 2009

ahojte 🙂
jeeeej tak dalsie majovcatko na svete 😵 lenand moooc gratulujeme 😵 😵 😵 😵 😵 😵

sirinka
21. apr 2009

zuzka jaj to aj ja gatky uz len na pol rite...lebo mne vsetky kila isli do bokov, zadku a stehien...ja najradsej uz nosim iba saty...kazdy gumicka aj ked je volna mi nerobi na brucho dobre...
to moje babo inac stikuta min kazde dve hodiny...

zuzkaprofant
21. apr 2009

sirinka aj moje vcera .......xiixix......asi ze stale myslime na babatka, co ste mali dnes na obedik ja cakam nasich isli na nakup a potom ideme nieco papat

sirinka
21. apr 2009

zuzka ja som dnes zase na obed nevarila...dala som si parky a tortu, vobec mi nic nechuti okrem jablk...to az na vecer pride na mna hlad...a malej som spravila kuracinku s ovsenou kasou, cukinou a kukuricou...

emode
21. apr 2009

sirinka aj nasa mala stale stikuta hlavne ked urobim nejaky prudky pohyb

zuzka lahni si pekne uvolni sa a oddychuj ono to prejde ...

ja zatial stale rovnako, tak pa, idem do toho mesta s kamoskou a potom urobim palacinky 🙂

sirinka
21. apr 2009

emode ak stihnes 😀 pekny den!

martinaxyz
21. apr 2009

Čo robíte keď Vám puchnú nohy? Mne puchnú chodidlá a strašne sa mi potia, čo mi predtým vôbec........

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Podobné diskusie


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre