Tešíme sa na máj 2009 IV.

lenand
5. apr 2009

Tak kočky šup do novej témy a ideme zachvílku do finále 😵

kackabrcka
3. máj 2009

sirinka - dal ma na kozu.. mal nejaku misku podomnou a kazal mi zakaslat dva krat + pozerat sa do strany neviem ale stipalo to ako pri cievkovani takze nejakym takym sposobom.. - v nemecku to takto robia..

monkap
3. máj 2009

kosska si tu??

sirinka
3. máj 2009

kacka hm...no zaujimave...

sssimi
3. máj 2009

Siri tu vyvolávačku jej dali aj kvôli tomu, že tam robila sestričku... No a vtedy bývala v Nitre a rodiť išla do Topoľčian no a auto nemali a ani z rodiny tam nikoho nemajú a ani tam vtedy nikoho nepoznali, tak by sa nemala ako dostať do pôrodnice jedine autobusom alebo taxikom.... No a keďže ju ešte aj poznali, tak jej povedali, že nemá večer od 18tej hod nič jesť a ráno jej dali vyvolávačku a ani klistýr nedostala... 5hodinový pôrod mala.

sssimi
3. máj 2009

Ozaj babuľky - druhorodičky ako sa rátajú kotrakcie? Od stopnem si začiatok jednej kontrakcie a rátam si po začiatok druhej? Alebo rátam od Konca jednej po začiatok druhej?

Lebo už mi hovorí každí inak....

emode
3. máj 2009

Ahojte tehulky a maminy,
mala chvilku spi, tak som si zapla pc, poviem vam, konecne od rana ... 1x
mate sa ako vsetci, trosku som pocitala, ale len tak, lebo nestiham 😉

monkap dakujem za ocenenie 😀 vidis, netrap sa ani ty, obcas to trosku prezenu, ale ja som vdacna za opatrnost 😀 😀 😀

monkap
3. máj 2009

sssimi: podla mna od zaciatku jednej po zaciatok druhej ...

emode: ved prave, lepsie je to odsledovat keby cosi, ale nemusia hned cloveka vystrasit .... da sa to aj jemnejsie povedat ...

kosska3003
3. máj 2009

monka som tu uz mam aj tu stranku idem śa na to kuknut

emode
3. máj 2009

monkap strasili ta ako mna?? ze je mala a boja sa ze nezvladne klasicky porod???

monkap
3. máj 2009

kosska: spominala si , ze mas odovzdat moc ... merali ti aj tlak aj vahu mas dat?

kosska3003
3. máj 2009

monka no to bola tak rano som bola na sone a potom vsetkym merali tlak a ja sa pytam sestricky ze preco mne nemerala a ona ze lebo idem domov zajtra tak ja rada ze super a po vecernom monitore mi povedala ze je zly a vizita bola ale nie pri mne vies a potom nabehla sestricka s papierikom ze mam predsa len pre istotu ten moc odovzadat tak ja nervy v riti nie z toho ale uz je tu druha sestricka tak som bola za nou a ta ma ukludnila ze je vsetko ok ze v karte nemam nic napisane zle a ze nechape preco mi ten tlak nemerala tak mi ho zmerala ona tak teraz cakat do rana joj

monkap
3. máj 2009

kosska: to vzdy v nedelu meraju tlak, das vahu a rano do pol siestej odovzdas moc - akoze poradna ... neboj, bude to OK

monkap
3. máj 2009

emode: IP

zuzkad
3. máj 2009

kosska drz sa 😉 😉 ked tak citam,, mna by asi slak trafil uz, ale zas opatrnosti nie je nikdy dost..radsej nech si pod dozorom, ak je to potrebne...ved mas nas na nete..tak to spolu nejak potiahneme 😉 😉

sssimi ja mavam pravidelne kazde rano nieco ako vytok...a na sone mi doki povedala, ze mam uz menej plodovej vody, ale ze pred koncom tehu je to v poriadku...ale netusim, ci to bolo tym, ze to co mi kazde rano vyteka je plodovka...neviem neviem...

Juuuj babulky ja idem zajtra do poradne a je mozne, ze sa nejak dohodneme a nastupim uz do nemocky...uvidime...inac to co si pisala sssimi, ze znama isla takto rodit...tak poznam kooopec bab, co isli na isto skor na vyvolavacku rodit, aj ked nebolo treba...len proste z nejakeho dovodu, potrebovali rodit uz skor... 😉 😉

kosska3003
3. máj 2009

monka no ved hej ale ta hlupa sestricka ma tak vylakala no krava dufam ze ju uz neuvidim je taka silnejsia blondina na kratko ostrihana

sssimi
3. máj 2009

Zuzkad že sme nešli aspoň za sestričky študovať 😀 Už by sme mali drobčekov pri sebe 😉

kosska3003
3. máj 2009

zuzka hej ale mne nic nieje vies ja mam vsetky vysledky ok na jednej strane je to dobre ze ma monitoruju ale na druhej chcem ist domov ked je vsetko ok vies ako doma je len doma

zuzkad
3. máj 2009

sssimi ...niekedy staci naznacit, ze si ochotna priplatit si za urychlenie a je to-..takto isla znama...dala do obalky 1000,.sk cokoladu a poprosila a vecer rodila 😀 😀
Ozaj inac babulky v nedelu tuto mame svojim sposobom sviatok 😉 😉 "den matiek" a mozno niektore z nas uz aj tento sviatok mozu oficialne oslavit...ja som povedala, ze aj kvetinku by som uz mohla dostat ak porodim,...co si myslim ze ano do nedele 🙂 🙂

kosska3003 ...dychaj a klud...malu stresujes a seba tiez...neboj ak zbytocne prehanali...zajtra ta pustia domov...ak nie napis a nabehneme tam a urobime poriadok...ak teda nebudem niekde rodit uz 😀 😀

monkap
3. máj 2009

kosska: asi viem, ktoru sestricku myslis ... je neochotna a uhundrana 😝 kasli na nu

kosska3003
3. máj 2009

zuzka no jasne ja uz som kludnejsia ked som pokecala zo sestrickou a inac ja som povedala ze 10 maja budem rodit ze je den matiek a mam vyrocie svadby s mm tak tt este vydrzim

kosska3003
3. máj 2009

monka uz isla domov koza ja na nu kaslem teraz je tu taka super ta ti vsetko povie pokeca s tebou a nie hento ved aj monitor mi robila tak ze na sucho mi chodila po brusku no hruza auuu ale uz tu neni tak je dobre

emode
3. máj 2009

kosska len vydrz, sestricky su naozaj rozne, len nechapem, ako moze byt monitor zly, mne aj ked spinkala malicka, povedali, ze ozvy srdiecka su dobre, tak je to ok.

kosska3003
3. máj 2009

emode ja vydrzim vselico ale tu som uz na pokraji zrtenia niekedy ved hej ja som ho mala dobry len sestricka ma vylakala vies krava

monkap
3. máj 2009

emode: u nas davaju opakovat monitor ked sa babo malo hybe alebo vela hybe ... tak daju zopakovat

kosska3003
3. máj 2009

monka a mne sa rano nehybalo na obed sa tiez nic moc a vecer sa nehybala ale potom zacala kopat tak ze tak a pritom rano mi povedal dr ze je ok aj ked spala

emode
3. máj 2009

kosska monkap
co som bola v nemocke dva dni pred sekciou, robili mi monitor kazdy den 3x, bola aj hore aj spinkala, ale nikdy to nekomentovali ... potom este chodili s takym prenosnym vecer na kontroly, inak pohoda, prietoky kazde rano aj sono ...

je to divne, baby, fakt verim, potom, co som si prezila, ze aj vy budete ok, zvladnete to 😀 😀 😀

kosska3003
3. máj 2009

emode no tuna ti este babo budia a niektore sestricky tak drasticky ti s bruskom´bolia ze ma boli este hodinu no dneska ta sestricka mi riadne doblizila

monkap
3. máj 2009

kosska: niektori dr. daju zopakovat, ked spinka a niektori to beru tak, ze spinkalo a zopakovat nedaju ... kazdy inac 😝

kosska3003
3. máj 2009

monka no ved to dneska tu bola kalafusova a mozno mi dala ranajsi zopakovat ale ten z vecera nie asi sa jej pozdaval

monkap
3. máj 2009

kosska neboj, vsetko bude OK .. hlavne klud ... nestresuj sa zbytocne .... zajtra uvidis, co povie velka vizita ....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Podobné diskusie


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre