Tešíme sa na máj 2009 IV.

lenand
5. apr 2009

Tak kočky šup do novej témy a ideme zachvílku do finále 😵

mystery7
22. apr 2009

kazdy sme nejaky, co uz
ja chcem mat maleho pri sebe pod dohladom. mozno nie som skusena, ale mam - budem mat - rodicovsky cit, si myslim. A aj ked mi bude trvat dlhsie kym ho prebalim, obriadim, tak to nic. AJ tak nebude kde sa ponahlat

soffi
22. apr 2009

ahojte babusky , ako sa mi mavate????? 🙂

sirinka
22. apr 2009

mys presne tak, na vsetko je tam dost casu a keby si si hned aj nevedela rady, tak mozem zavolat sestricku, nech ti poradi...
pre mna bolo najhorsie kupanie...nastastie to najcastejsie robil mm 😀

martinaxyz
22. apr 2009

My už teraz s mm plánujeme ako ho budeme kúpať. Jeden ho bude držať a druhý umývať...........no chúďa malé bude s nás asi v šoku.........

sirinka
22. apr 2009

soffi my este dobre...termin je este v podstate dost daleko a sily dost... 😀

martina my sme nakoniec presli na spolocne sprchovanie...malej sa to ovela viac pacilo a aj pre nas to bolo jednoduchsie...

martinaxyz
22. apr 2009

sirinka a to ste od začiatku?

soffi
22. apr 2009

sirinka daleko?????ja som dnes od rana trpla, lebo som mala pocit, ze uz je to tu.....ale asi nieje... 🙂

zuzkaprofant
22. apr 2009

cafte co tu je nove, ja som spala a mamina mi robi perestrojku v byte madrace tepuje a tak ale envadi apson budeme mat veeeeeeeeelmi cisto napapali sme sa polievocky meskovej a troska budem na netiku a idem si zase lahnut bo dnes som daka unavena a nevladzem nic maly je dako v klude ta som zvedava co bude

inac mne sa zda ci lady uz nerodi bo dako tu dlho nebola

sirinka
22. apr 2009

soffi no daleko...sice zvrtnut sa to moze hocikedy, ale ja to tak este necitim...myslim, ze do konca aprila este urcite nic nebude... 😉

martina asi od dvoch mesiacov...vtedy som si o tom nieco precitala a tak sme vyskusali...a super...

martinaxyz
22. apr 2009

Plánujete toto leto ísť s drobcami na kúpalisko? 😎

sirinka
22. apr 2009

martina ja ano, na slnecne jazera...samo ze iba po stvrtej poobede a male bude iba v tieni a netrete opalovakom...mlieka snad bude dost aby malo dost tekutin...

martinaxyz
22. apr 2009

Ja pôjdem určite a chcemsa ešte zapísať do detskej plaveckej šk§lky 😉

soffi
22. apr 2009

pozeram ze uz mame prve baabtka........super 😉 inac dnes na socialke mi povedali, ze rozhodnutie o matesrkom posielaju do 60dni....to znamena ze materske dostanem az o dva mesiace? to z coho mam zit dovtedy 😕

sirinka
22. apr 2009

martina to detske plavanie je super...ja velmi lutujem, ze asi nebudem moct chodit, lebo nemam kde dat na ten cas klarku...

soffi
22. apr 2009

a kao sa mam bambi?????

martinaxyz
22. apr 2009

Tak sa spýtaj či súbežne nebežia 2 kurzy pre mladších a starších, lebo u nás sú starší bez rodičov. Rodič je prítomný len pri kojencoch.

sirinka
22. apr 2009

martina myslis, ze by som mohla niekde vo vode nechat dvojrocne dieta same 😉 u mna pripada do uvahy pezinok a tam je vzdy iba jedna vekova kategoria vo vode...maju iba jeden maly bazen k dispozicii
s klarkou som chodila do alvy v Ba a tiez to tam tak mali...ale tam by som teda uz nesla...

sirinka
22. apr 2009

ale mozno sa dohodnem so susedkou na strazeni...ak mm bude suhlasit...no ale este uvidime...

kodada
22. apr 2009

ahojte, ahoj Soffi,ako sa mas? uz si tu davno nebola

jamaat
22. apr 2009

soffi - peniaze dostaneš vždy mesiac pozadu. Mne prišli najskôr peniaze a až potom rozhodnutie. A neodpovedala si mi na IP, aký problém si mala s materskou.

soffi
22. apr 2009

jamaat, no nakoniec mi povedali, ze to budem mat ok, ale nechcem nic precbiehat, kym nemam rozhodnutie v ruke.....takze asi tak...nuz babky uz musim ist, o pol tretej mam poradnu tak zatial papa a drzte sa 😉

kodada ja sa mam fajn, vsetko uz skoro nachystane, akurat ze komoda nam este stale nedosla.......tak uvdidime...ale zdravotne mylsim ze ok...a ty??

kackabrcka
22. apr 2009

zuzkaprofant ladywitch pisala vcera IP ze caka na nejake vysledky lebo ma flakate brusko ze uvidia ci je pecen ok.. asi tak..

sirinka
22. apr 2009

no nic dievcata...klarka je hore, majte sa zatial pekne...

iinuska
22. apr 2009

Ahojteeee 😉

dupinka
22. apr 2009

tak sme naspat z poradne. Doky bol s hodnotami spokojny. Krcok drzi, ale zrejme pojdeme skor, ked sa vyjadril, ze este buduci tyzden a potom sa ide na vec.... Maly je o par dni vacsi, je to v pohodke a mame cca 2850 g.

Soffi, ahoj!

iinuska
22. apr 2009

dupinka, ahoj.Tak vsetko OK, uz sa to bliiizi. Ja som bola vcera na ctg, ale sono mi nerobili. Takze ani neviem, kolko drobcek vazi 😒

dupinka
22. apr 2009

Iinuska, mne to doky porovnava s nejakou tabulkou. Len sa obavam, ci vytlacim maleho, ked teraz ma priemer hlavicky - temenne kosti 9,16 cm 😕

iinuska
22. apr 2009

Dupinka, keby bola hlavicka vacsia ako ma, urcite by to lekar riesil. Nemusis sa obavat.

mystery7
22. apr 2009

ahojky kocky

ja mam prietoky zajtra, tak sa snad dozviem ako maly rastie 🙂

dupinka
22. apr 2009

mys, mne na prietokoch len pomerali hodnoty prudenia krvi pupocnikom a ci nie je omotany, maleho mi meria doktor na poradni....Ale kazda nemocka inak, tak sa skus spytat. 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Podobné diskusie


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre