Tešíme sa na máj 2009 IV.

lenand
5. apr 2009

Tak kočky šup do novej témy a ideme zachvílku do finále 😵

bambi7
24. apr 2009

cafteee pojdem vas docitat

zuzkaprof tie kolace mnammmm posli

jamaat
24. apr 2009

No veď mám prísť v pondelok. Dala mi aj číslo, aby som si zavolala. Každý deň má fungovať tá ambulancia, ale lekári sú tam asi tak tretinu času, ako majú. A človek aby sa tam s bruchom vláčil a skúšal, či tam práve nejaký bude.

jamaat
24. apr 2009

Siri - váš kocúr má možno práve také obdobie ako náš pes. Nejaká sučka v okolí sa hára, tak je úplne mimo, šibe mu a lezie mi na nervy.

sirinka
24. apr 2009

bambi ahoj...inac k tomu cisarskemu, aj ked budes v celkovej narkoze, sestricky by ti mali malu prilozit na prsnik...neviem, ci antolska je BFH, ak je, je to v podstate ich povinnost, tak povedz mm nech na to dohliadne... 😉

sirinka
24. apr 2009

jamaat no ten nas uz nema vajcia... 😅 prave preto, ze chodil stale z bitiek a raz mal riadne poranenu labku...tak nakoniec aj ked sme najprv nechceli, nechali sme ho vykastrovat...

bambi7
24. apr 2009

siri mojho dnu nepustia caka vonku....uz mu povedali tam nesmie

jamaat
24. apr 2009

siri, ja sa tomu nášmu tiež vyhrážam zakaždým vykastrovaním, keď ho to chytí. Ale zatiaľ zostalo len pri vyhrážkach 🙂

bambi7
24. apr 2009

no kam odisla zuzkaprof kde je ten kolacikkk 😀 😝

bambi7
24. apr 2009

no kde steeee halooo ☹ inac babulky este 3 injekcie a mam to ,pekne sme to zvladli tak sa tesimmmm 😀

sssimi
24. apr 2009

Siri u nás vraj k prisníku po pôrode neprikladajú, ale ja by som chcela. Čítala som o tom len samé dobré veci. Vraj sa skôr spusti mlieko a aj zabraňuje popôrodnej depresii... Skúsim to poriešiť potom na sále nech mi maličkú priložia... Viac podmienok nemám. Ja budem poslušná rodička (dúfam) 😀 , ale toto by som fakt chcela absolvovať... Dúfam, že chytím nejakého fajn pôrodníka...

zuzkad
24. apr 2009

jamaat z toho dovodu mam ja fenku...nebeha mi za niekym...oddane je pri stale...ani nepoznam co je to voditko a obojok 😉 😉 😉

ja som babulky spala ako devo do teraz...normalne som zalahla a spala....ja neviem co to so mnou je v poslednej dobe...ja spim a spim v kuse aj cely den 😒 😒 a strasne som zlenivela ...sa mi niiic nechce ani len prejst von pred dom so psikom...pricom este pred tyzdnom by som bola vonku cely den...asi prisla jarna unava na mna 🙄 🙄 🙄

bambi7
24. apr 2009

zuzka neboj ked bude Nikolasko vonku budes lietat aj ja okolo nich 😀

a co lepsie ked si si pospala?

bambi7
24. apr 2009

zasa som tu samaaa 😢 tak nic

rybca
24. apr 2009

tak ja som si dala varit cesnakovu polievocku a zemiacky s tvarohom..🙂 zase sa objem..🙂

jamaat
24. apr 2009

Zuzkad - keby som si vyberala psíka, tak si zoberiem fenku, viem, že sú rozumnejšie a vernejšie. Tohto nášho trubiroha sme však zachraňovali od útulku. Bol vtedy neodolateľné 4-mesačné šteňa, no kto mohol vedieť, aký prefíkanec z neho vyrastie. Mala som psov-samcov už aj predtým, ale žiadny nebol taký tvrdohlavý neposlušník ako tento.

zuzkaprofant
24. apr 2009

cafte devcata ako zistim ze je to podova voda zo mna nieco vyslo nesmrdelo to ako moc ale bolesti dako nemam len dole ma boli pri krizoch troska tak neviem , zacala osm sa smiat a vytekalo to samo a neslo zadrzat ale nevyslo vela snad 2 dc

atima
24. apr 2009

zuzkaprofant podla mna to mohla byť plodova voda

zuzkaprofant
24. apr 2009

no ja neivem ja si tiez myslim ale zatial netvrdne mi brusko no mam ho trde ako stale si myslim a chrbat ma boli ako stale tak cakam kym ma daco pichne alebo co ja viem volala som hebame ale ta nebere mi dnes mame doma asi den 13. bo vsetko od rana sa kazi pada no hurza sa tu rehoceme uz s mamkou

dupinka
24. apr 2009

zuzka: bolo to teple??? pre istotu chod radsej do nemocky. Lebo ak odtecie plodovka, nemusia byt ani bolesti hned....

rybca
24. apr 2009

zuzka, mohla to byt plodovka, do dvoch hodin by si mala ist do nemocky, radsej nech to preveria

zuzkaprofant
24. apr 2009

ja neivem som bola v soku bo dnes mame smolny den co vam poviem mi spadla vaza na hlavu zo skrine...xixixi.mama sa porezala na noziku tak ze 2 stehy by mala , maritn skoro 2 krat havarovala apokazil sa telefon , kanvica nam odsila ta sa tu rehoceme, ja ked ot tiezklo som sa smiala bo som bola v soku co sa deje len nasi kukali bo nevedeli o co ide orazu maritn len zuzka mas mokre nohavice a hned som na zachodik utekala a tieklo to dalej ta ja neivem zatial nema dake bolesti cakam amrtina isiel nakupit pre istotu a ja sa idem asi obliect a pockam ho aj tak nemocku mame 5 min cesty od nas keby nieco , mama studuje v knizkach to by to mohlo byt tak mame zabavu vam poviem maly sa ma na co tesit taku ajeto rodinku nema kazdy 😀

sssimi
24. apr 2009

Zuzka ja som to mala asi týždeň do zadu, ale nie tak veľa ako ty no vtedy som sa o tom informovala. Plodová voda je priesvitná, bez zápachu a mala by si to cítiť ako vytekanie vody cez pošvu-ako keď ti vytečie viac krvy naraz cez krámy nie ako pri cikaní-snáď chápeš ako to myslím... Tak to sleduj a ak sa to bude opakovať, tak choď do pôrodnice. Kamoške tak praskla voda a do 4 hodín porodila a bolesti mala len počas tlačenia, tak ty si si už možno tiež všetko odtrpela a pôrod budeš mať hladký... Drž sa!

zuzkaprofant
24. apr 2009

no cakam martina kym pride uz sa obliekam a zbehneme ja neviem presne bo som bola v soku co to ide az som sa smiala stoho co vma poviem lezite a odrazu to tece 😀 😀 😀 a brusko mam dako uz vazne dole maly sa ani nehybe od vcera vecera dako tak divne mi je nervna som len bola cely den ta ja uz neviem ci mne uz to tehu ide na hlavu alebo co bo dnes je taky dne ze ani nevymyslim keby som ho chcela 😀

sssimi
24. apr 2009

Zuzíííí tak bude malý Profantik na sveteeee!!!!! Budem na Vás intenzívne myslieť!!!

dupinka
24. apr 2009

Zuzka, drzte sa a potom hned info!!!!! 😀 😀 😀

zuzkaprofant
24. apr 2009

joj dievcata ja tu mojuj mamu odstrelim keby ste videli ako mi tu stresuje ako keby som mala ist si hlavu vytrhnut , nevolate ku sebe pred porodom mamky moja rada zasadna chyba 😀 😀

mozno to je len plby poplach uvidime ja uz som oblecene cakam kym martin dorazi a ideme do nemocky som zvedava co bude ci si maly nevystrelil s maminky ako posledne 2tt stale boli plane poplahcy keby daco pisem hned sms

tanulik21
24. apr 2009

ahojte bambulky,

zuzkaaaa drzim palceky, velmi 😉

dupinka
24. apr 2009

povedz mamke, ze to ty rodis, nie ona.... tak nech sa ukludni, lebo ti to nerobi dobre. 😉

sssimi
24. apr 2009

Zuzi hlavne že je sranda... Lepšie keď stresuje mamka ako by si mala ty 😀 😀 😀

sirinka
24. apr 2009

sssimi a mas dohodnuteho porodnika ci nie? treba to povedat este skor ako sa vobec nieco zacne...

bambi a to ho k tebe nepustia ani po zakroku???

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Podobné diskusie


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre