Tešíme sa na máj 2009 IV.

lenand
5. apr 2009

Tak kočky šup do novej témy a ideme zachvílku do finále 😵

mirka_mt
29. apr 2009

Simi, aj ja na vás a hoci som sa nehlásila, chodím si do Dadinho albumu pozerať nové májové prírastky. 😉

zuzkaprofant
29. apr 2009

cafte co porabate u mna bola hebame napichala ma zase ihlickami a dako ma zacalo bolet brusko a krize a stvrdlo brusko snad to pomohlo, musim sledovat............xixixii...........co mate dnes naobedik ja len jogurtik a conflexy dietku nahadzujeme

sssimi
29. apr 2009

Klomi Všetko najlepšie k menikám Leuške... Prvé "májovčatko" má meninky ak sa nemýlim... Hlavne nech je zdravučká a rastie do krásy 😉

Mirka aspoň tak 🙂 ... Sme sa pekne rozbehli čo?! 😀

sssimi
29. apr 2009

Zuzi a čo ti povedala na to, že ti je zle od žalúdka?

Ja idem obedovať.

zuzkaprofant
29. apr 2009

nic na to ze to je tak pred porodom a moze to byt spocasia bood drazu sa vbelmi ochladilo a ze aj maly moze mi kopkat , ved uvidime

dobru chut

mirka_mt
29. apr 2009

Simi, to áno, prekvapilo ma, koľko "májovčatiek" je už na svete.

sssimi
29. apr 2009

No už som aj napapkaná... Ak máte rady guláš-taký s knedlou mám perfektný rýchli recept... Len namiešate ingrediencie a capnete to na 1,5hod do trúby-nemieša sa, nič sa nedolieva a je to fantastiskééééé...

POTŘEBNÉ PŘÍSADY

Tento receptik som našla na nete a trošku som si ho aj upravila.
1 kg bravčového pliecka, 3 väčšie cibule, 5 strúčikov cesnaku, 2ČL guláš. korenia, 3ČL sl. papriky, 3PL solamylu, soľ, korenie, feferonka, 2-3PL plnotuč. horčice, cesnakovy prašok, 2 kocky masoxu alebo gulašového bujónu, 1l vody.

Príloha: knedlík, halušky alebo ako ja chlieb :o))

POSTUP PŘÍPRAVY

Cibuľu, cesnak a mäso si nakrájame a všetko premiešame s ingredienciami. Kocky masoxu rozpustíme v malom množstve teplej vody a doplníme ho do množstva 1l, ktorým zalejeme premiešane mäso. Všetko dáme do pekáča a prikryjeme alobalom alebo do sklenej (simaxovej) misy. Pečieme 1,5 hodiny pri 250 stupňoch. Po celý čas pečenia nedolievame vodu, nemiešame a nedaváme dolu alobal alebo vrchnák z misy.

monkap
29. apr 2009

ahojte,
vsetky oddychujete po obede??

evita6
29. apr 2009

Konečne mám hotové palacinky tak sa práve napchávam mňam 😉

sirinka
29. apr 2009

ahojte...ja som mala vyprazany karfiol...je nieco nove? 🙂

klomi
29. apr 2009

ahojte,
ssimi dakujeme.Ano naša Leuška ma prve meninky 😵 .

Chcela som aj pridat nejake foto do albumu, ale nejako mi to nejde 😠
Ozaj, gratulko dannynke ...

martinaxyz
29. apr 2009

sssimi- vyskúšam tvoj recept mám rada recepty takého to typu- bez veľkej práce 😀
...ja som už tiež po obede a obednej sieste...a rozmýšľam aký koláčik upečiem večer...

dualcore
29. apr 2009

mirka_mt vacsinou kazdy Korinko no ja ho volam šmoulíček a ocko šermiarik 😀

monkap
29. apr 2009

siri: akurat mam v ruke nove mama a ja ... a co to nevidim??????? 😨 😨 krasna tehulka 😉

kackabrcka
29. apr 2009

ahojte, tak ja som prisla prave z poradne ze som na 1,5cm otvorena a ze ak do pondelka nic tak zase pondelok poradna.. mame okolo 3150g tak sa vytesujem a tesim 🙂
a zaroven rozculujem ked som nebola doma bola tu svokra a jej pes 😠 a zase mozem vysavat hlavne ze vcera som upratovala 😠 😖

monkap
29. apr 2009

siri: som si ho listovala v posteli a ked som ta zbadala, nedalo mi to a hned som vyskocila ti napisat 😵

sirinka
29. apr 2009

monkap fakt? uz je? no musim ist kuknut do schranky... 😀

monkap
29. apr 2009

siri, dnes mi prislo ... si naozaj krasna maminka

martinaxyz
29. apr 2009

kackabrcka možno do pondelka porodíš...vyzerá to u teba veľmi slubne 😉
monkap kto je v mama a ja?

kackabrcka
29. apr 2009

martinaxyz no uvidime hlavne ze ja som mala iba jednych poslickov 😒 takze to otvaranie zatial necitila som nic.. no som zvedava do kedy vydrzim kinderkovat 🙂

mirka_mt
29. apr 2009

Jéééj, Dualcore, to je zlaté 🙂

Monka, Mama a ja ti prišlo ako predplatiteľke? Čakala som, že príde vo štvrtok?

sirinka
29. apr 2009

monkap tak ma uz aj ja...diky za pochvalu...aj ja som s tymi fotkami spokojna... 😀 vidim ich prvy krat...skoda, ze realita je trosku menej prifarbena 😅

monkap
29. apr 2009

martina: sirinka
mirka_mt: neviem kedy prislo, bo som bola v nemocnici a neviem kedy mm naposledy vyberal schranku, ale ja som ho tam nasla dnes ...

monkap
29. apr 2009

kackabrcka: to je super, ze si na 1,5cm otvorena a nevies o tom ... ja som si to pri patkovi vsetko odtrpela 😖

monkap
29. apr 2009

siri: nebud skromna, ved na tebe ani nemali co moc menit ... ked raz dobre vyzeras, no mozes ty za to?? 😉

martinaxyz
29. apr 2009

pojdem si dnes kupiť ten časopis na ktotej strane mám hladať?

kackabrcka
29. apr 2009

monkap - no ked to takto pojde dalej ze nic necitim zatial tak bude vytesena 😀 aj ked viem ze tie "hlavne" kontrakcie urcite citit budem.. takze si mala bolesti a velke?

sirinka
29. apr 2009

monkap jaj dakujem za komplimenty...ja len kazdy den musim zatierat kruhy pod ocami...inac ok 😝

mirka_mt
29. apr 2009

Monka, a už si v poriadku? Čo ti bolo, ked si musela ísť do nemocnice?

mystery7
29. apr 2009

ahojte kocky

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Podobné diskusie


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre