Tešíme sa na máj 2009 IV.

lenand
5. apr 2009

Tak kočky šup do novej témy a ideme zachvílku do finále 😵

bambi7
8. apr 2009

ja nemam zatial nic na brusku.....ale myslim si ze ked sa maju spravit asi ani krem nepomoze je to aj o eslast.koze

dualcore
8. apr 2009

ja sa natieram vzdy iba pred spanim a uplne mi to staci.V DM drogerii maju tuto vazelinku(Bala) a fakt mozem odporucit.

bambi7
8. apr 2009

ja sa natieram casto mam suchu kozu

lasenka
8. apr 2009

bambi - presne tak, viem o com hovorim, uz som to zazila... bolo mi luto sestry, lebo musela bravat kociar do bytiku stale a aj o pol noci malu musela hojdat, aby jej v noci zaspala... 😉 a my tiez musime spinkat, aby sme neboli nervozne 😉

dualcore
8. apr 2009

je to dobre aj na masaz bradaviek aby neostali vpadnute lebo je neparfumovana a aj na alergicku pokozku tak aspon nedrazdi. 🙂

mystery7
8. apr 2009

kocky a co kupujete do kocika? vankusik a taku malicku perinku?? zda s ami to zbytocne teraz na leto. ja uvazuujem len o tom, ze dam dole deku a maleho tiez prikryjem len dekou.

lasenka
8. apr 2009

ja pouzivam olej Baby Johnson 😉 ale natieram sa rano a vecer... najhorsie je to pod bruskom, neviem preco...

bambi7
8. apr 2009

las ved prave no nechcelo by sa mi este aj hodinu kocikom kmasat 😀 preto som si rozmyslela to hojdacie kreslo klasika je klasika 😀

mystery7
8. apr 2009

ja pouzivam krem z Dm drogerie mama

bambi7
8. apr 2009

mys ja vankus ani nebudem davat ......a ked bude chladno mam deku letnu aj taku teplejsiu

dualcore
8. apr 2009

na chvilku vas opustim idem sa ja trosku oclovecit 🙂 zatial papa

lasenka
8. apr 2009

mys - ja mam este po Matkovi malinky plytky vankusik a perinku, len oblecenie si musim este dokupit, ale uvidis podla pocasia... aj deka je fajn, uvidime, toto budeme riesit potom 🙂

bambi7
8. apr 2009

pa dual

bambi7
8. apr 2009

viem ze su do kocikov aj tie perinky ale ja nekupujem ved bude teplo a mam tie deky a na zimu sa kupi aj fusak

mystery7
8. apr 2009

jasne ze na to je este casu dost, ja sa len pytam ako to riesite vy.
zda sa mi to zbytocne kupovat, ked budu brutalne horucavy tak ho po slnku tahat nebudem, skor doobedu, kym bude tak znesitelne

lasenka
8. apr 2009

idem uz aj ja, idem na socialku a potom k tej kozmeticke 😉
pekny dnik vam zelam 😉

mystery7
8. apr 2009

ok, ahojky

idem aj ja nieco robit

bambi7
8. apr 2009

pa las a pekny den

lasenka
8. apr 2009

samozrejme, tiez si myslim, ze je zbytocne to kupovat, ja to tiez mozno nevyuzijem... asi pouzijem len tu deku 😉

lasenka
8. apr 2009

papa 😵

snezzy7
8. apr 2009

ja používam Elasti-Q z lekárne a je to úplne super, preventívne si natieram aj bruško aj prsia aj stehna 😀
baby utekám aj ja došla kamoška ktorá ide somnou kupovať tie naušničky ,zatiaľ sa majte papa 😅

dannynka
8. apr 2009

pekny slnieckovy dnik prajeme 🙂 my sme pred pol hodkou vyliezli s postele,to bola ale noc...Gabika stale kaslala a ja som nemohla spat preto som tu od 3-00 strasila a teraz by som buvala ako nemluvna 😝

mystery7
8. apr 2009

danny, vidim, ze je nas dost s nespavostou

ja saom zaspala pri futbale, zobudela som sa o 23:00 a este o 00:30 som sedela na posteli a cumela do stropu 🙄

iinuska
8. apr 2009

Ahojte Slniecka, ako sa dnes mavate? 😎
Ja mam dnes poradnu, maly je stale v priecnej polohe, tak som zvedava dokedy

rybca
8. apr 2009

ahojte, ja som tak cumakovala predvcerom do druhej v noci..🙂 a dnes ma chytila strasna bolest krizov, ale to je asi uz noormalne.

dupinka
8. apr 2009

Ahojte!

Co je nove?

Ja som mala včera cely den teploty 38°C, k tomu hrdlo v ....., tak som sa skoro z postele nepohla, co som nevladala vobec nic. Ja som horucku uz pekne davno nemala. Nakoniec sa aj maly prestal vrtiet, co mi na nalade nepridalo.... Dnes uz lepsie, ale radsej vylezim poriadne.

mystery7
8. apr 2009

kuk je tu niekto?
dupinka: tak to ti nezavidim, snaz sa liecit

dupinka
8. apr 2009

mys, diky, snazime sa.... MM ma pre istotu vzal na pohotovost, nech sa na to doky kukne, no a tam na nas kukali ako muchy puk, ze co chcem, ked mam len teplotu... 😖 Tak sme sa vratili domov, naliala som do seba pol litra caju a spala som.

zuzkaprofant
8. apr 2009

cafte sme doma, maly sa ma dobre je dole pekne ako ma byt krcok mam skrateny ale nie som este otovrena snad do 2tt by to slo podla dokyho a som spuchnuta ako viete co ale ze to vsetko je voda , ale taku nervu som chytila bo som stretla susedu ona je tak isto tehotna ako ja a brucho ma polku s mojho a isla ti vam na bicykli tak ja nechapem ci ja som vadna alebo neviem ja ledva nohami ixakami preplietam take stehna mam ze trem ich a ona na bicykliku ja ked sa tak ohnem tak mi maly brucho rozkope 😀 😀 😀 takze vaha 15kg a to mam mesiac do terminu tak predpokladma na 30kg skoncim a to ma bude zeriav na porodnu postel davat na hambu ale co ja za to mozem ze som taka spuchlina pichnem spendlik a vytecem 😀

mystery7
8. apr 2009

tak to su teda riadni debili!!! 😠 😠 ja som ani horucku nemala, ale som sa zle citila a strasne ma bolelo v krku (nemohla som vobec prehltat), tak som isl ana pohotovost. Kde ma dr. ubezpecil, ze ked nemam horucku, je to este ok, ale sa musim snazit liecit len vylezanim a pit litre caju. nezabralo, tak som o 3 dni na to isla uz k mojej normalnej dokine a ona mi dala bioparox, ten zabral, ale bola som chora skoro 2 tt kym som sa z toho dostala

ak mas horucku mozes si dat 1/2 paralenu, povedali mi na pohotovosti

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Podobné diskusie


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre