Tešíme sa na máj 2009 IV.

lenand
5. apr 2009

Tak kočky šup do novej témy a ideme zachvílku do finále 😵

sssimi
7. máj 2009

Siri chlapi vraj vedia ľahšie skončiť a keď už skončia, tak nadobro... Môj otec a aj svokor skončili zo dňa na deň a to fajčili 20 za deň... Vraj aj biele myši videli 😀 .... A svokor tak sekol aj s alkoholom. Nedá si ani kvapku. Ani na našej svadbe si nedal 🙂

tanulik21
7. máj 2009

nika ja som bola chuda, ale som aj skoro nic nejedla, mavala som haslerkove alebo ine cukrikove dni alebo ovocnickove, a potom to tak aj vyzeralo, a ked som zacala normalne jest ... tak sa zacalo nabalovat 😀

sirinka
7. máj 2009

tanulik ja mam taku maternicu citlivu, dnes po poradni a vysetreni mi nebolo vsetko jedno, ale nakoniec sa ukludnila mat...ja musim min do pondelka vydrzat...potom vysadim magnezko a mozeme ist na vec... 🙂

sssimi od nikotinu biele mysi tazko...to museli ine fajcit 😀

nikanika28
7. máj 2009

sirinka, ja som tiez nemala daleko od tej krabicky... ale nikdy som nefajcila pred malym.
Maleho som kojila tri mesiace, ale to kvoli tomu, ze musel byt v inkubatore a sestricky mi ho krmili z flasky...potom sme sa uz len doma trapili... 😖

sirinka
7. máj 2009

nika tak ja pre istotu klarku este stale kojim 🙂 tiez sme mali zo zaciatku problemy...ale nastastie sme prekonali.

nikanika28
7. máj 2009

tanulik, aj tak si myslim, ze ti to pojde rychlo dolu.. kolko si pribrala?

nikanika28
7. máj 2009

sirinka, to fakt 😕 . To sa v tehotenstve da? som netusila ani..

tanulik21
7. máj 2009

simmi asi na tom bude nieco pravda, aj moj otec aj 40 za den vyfajcil a prestal z dna na den, ze mu to uz lezie na nervy a do penazenky 😀 ... a vydrzal, teraz uz asi aj cez 10 rokov co nefajci

siri no mne dnes v poradni tiez nebolo vsetko jedno, jak mi tam lekarka ruku vrazila, som myslela ze bobik spod cecikov vyskoci .... fakt pocit jak kravu ked vysetruju 🙄

nikanika28
7. máj 2009

to je fakt, tieto vysetrenia su dost bolestive...doktor mi tak privolal porod

tanulik21
7. máj 2009

nika, cca 16kg ale to som este aj pred tehu asi 7 kg pribrala, takze bude makacka, dat to pekne dolu 😉

nikanika28
7. máj 2009

trosku sa posnazime a kilecka dufam pojdu same prec...a pri dvoch detoch by mohli ist aj dvojnasobne 😉 😀

sirinka
7. máj 2009

nika da sa...ale zalezi ako sa zena citi, ci ju to velmi nevycerpava.

mna to yvsetrenie az tak neboli, trva asi 10sek, ale jendoducho podrazdi krcok a uz to tam skace, maternica sa stahuje... tiez sa mi prvy porod rozbehol po poradni...tak myslim, ze aj teraz to tak nejako bude...

tanulik21
7. máj 2009

nika jasne 😀 😀 😀 - takze splasim aj nejake susedove 😀 😀 😀

sirinka
7. máj 2009

tanulik neboj...prve dietatko da zabrat dostatocne, kym si zvyknes na celkom novy rezim... 😉

tanulik21
7. máj 2009

siri mna nikdy nebolelo vysetrenie, len v 43.dverach taka akcna doktorka je, ale inak je mila 😝

nikanika28
7. máj 2009

tanulik, alebo ti poziciam toho mojho certa 😀 😀 😀

sirinka
7. máj 2009

no asi si pojdem lahnut, nech to brusko moc nepokusam...zatial sa majte pekne...

sirinka
7. máj 2009

tanulik ja to tam nepoznam...chodim iba k mojmu dokimu

sirinka
7. máj 2009

a keby sa schudnut ozaj nedalo...tak je tu predsa novy revolucny liek alli 😉 😀

tanulik21
7. máj 2009

jj, najvyssi cas, mna uz tak oci bolia, musim zbehnut k ocnej niekedy ☹

nikanika28
7. máj 2009

ja inac teraz take vysetrenia ani nemam, len ma skontroluje, ci sa nahodou neotvaram a konec...to kvoli tomu cisaraku asi, aby mi neprivodil porod...si teda ja laik myslim 😀

sirinka
7. máj 2009

dobru noc maminky...

nikanika28
7. máj 2009

ukecali ste ma....idem aj ja...tak malo cikania v noci a pekne snicky...paa 😉

tanulik21
7. máj 2009

niky v pohodke, ale najprv si budem musiet na svoje zvykat😀 , ked ani neviem ako poriadne babo drzat, no sa nasmejeme v porodnici ...

tanulik21
7. máj 2009

dobru nocku 😉

nikanika28
7. máj 2009

tanulik 😀 😀 😀

sirinka
7. máj 2009

tanulik mne v porodnici velmi do smiechu nebolo... 😨 😀 az ked som uz bola na izbe, mala som zase trosku lepsiu naladicku...

atima
8. máj 2009

dobre ranko
tak kde ste všetkyy, kackabrcka ako je možne že si tu ešte neboa? No dnes podla mna budu aspon dve nove majovčiatka, mam taký citák, je nadherný den a ešte k tomu je štatný sviatok, tak podme nato 🙂

zuzkaprofant
8. máj 2009

dobre ranecko no kto dnes rodi drzim palceky
ja ma dalsie kg dole takze s mojcih pribratych 26kg mam aj sporodom dole len 6kg ale kazdy den nide nieco dole a ja odpuchynam snad do roka mam svoju povodnu vahu 60kg 😀 😀 maritn mi vcera kupil dake oblecko bo nemam co obliecct a aj tak nohavice velmi nezapnem ale nevadi dam este pas na to a hotovo

no inac sup do porodnice vsetky uz nech mate babatka pri sebe a odporucam sa este dobre vyspinkat kym sa da poto dako sa neda a ani sa vam velmi nebude chciet lebo budete mat telku pred sebou 24hod ako ja moja telka je moj maly sa viem vkuse na neho pozerat 😀

atima
8. máj 2009

je to možne ??????? Tak kde ste? Azda ste všetky porodili a ostala som tu sama? ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Podobné diskusie


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre